41 Meryem suresi 💛

İyiki varsınız sayemde aklimi sürekli dualarla meşgul ediyorum kuran okuyorum beni rahatlatıyor yoksa gerçekten çok zor günlerden geçiyorum beklemediğim anda gelmişti mucizem sonra bizi bıraktı hic beklediğim anda..

İyiki varsınız sayemde aklimi sürekli dualarla meşgul ediyorum kuran okuyorum beni rahatlatıyor yoksa gerçekten çok zor günlerden geçiyorum beklemediğim anda gelmişti mucizem sonra bizi bıraktı hic beklediğim anda..
Sende varsın canm benm dualar olmasa ne olurduk bazen çekilir gibi olmuyor bazi şeyler gerçekten Rabbim yardım etmese hicbirsey değiliz.

Fetih suresine odaklandı o🤣🤣 burayı gözü görmez artık
Ayy evet fetih suresinin reklamini yapim derken burayi unuttum 😂normaldede alzaymir gibi oldugum icin sizin hesap dogru 🤓
Rabbim hic beklemedigin anda tekrar bir mucize versin insallah hepinize 🥰bende cok hizlandim mutluyum kurani élime aldim sukur ♥️

Evet guzel meryem suresi okuyan gonul dostlarim
Basta issiz icin yola cikmistim ama sonra beni bu yolda yalniz birakmadiniz devam ettik 🧿cokta guzel oldu boyle bastan sona hic yarida birakmayip okudugunuz icin Cok tesekkur ederim ♥️Rabbim su mubarek gunlerin hatrina yarinki kandilin hatrina dualarimizi kabul etsin gonlunuzdeki dualar olmak uzere hepimize hayirli evlat nasip etsin insallah 😍🤍

Evet guzel meryem suresi okuyan gonul dostlarim
Basta issiz icin yola cikmistim ama sonra beni bu yolda yalniz birakmadiniz devam ettik 🧿cokta guzel oldu boyle bastan sona hic yarida birakmayip okudugunuz icin Cok tesekkur ederim ♥️Rabbim su mubarek gunlerin hatrina yarinki kandilin hatrina dualarimizi kabul etsin gonlunuzdeki dualar olmak uzere hepimize hayirli evlat nasip etsin insallah 😍🤍
Bende okuyan herkese çok teşekkür ederim. Hepimiz sırayla güzel haber alırız inşallah🥰🥰

Hatice canm bişey sorcam şimdi benm bu 41 meryem süresini transfer sürecinde mi teslim edeyim yoksa yarn cuma günü mü bilemedm nasl iyi olur acaba
Merhaba Allah kabul etsin insallah,) birsey sorabilir miyim 41 meryem suresi niyet edip basladim regl olunca ara verilir mi esimiz mi okusa daha iyi olur bu surecte sizce?,)

X