41 kişi için Fetih Süresi

32. üye adı:aslı
Hayatımda kolaylık ve hayırlı kısmet için istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim. Sizin de istediğiniz bir dua var mı.

Bende 33. Olabilirmiyim ismim Nilay rabbim hakkımda hayırlısını versin istiyorum hamile halimle babamın evine taşındık Bi evimiz olsun eşimin işleri yolunda gitsin bebeğim evinde doğsun bir odası olsun istiyorum şimdiye bakarsak bizim bile odamız yok gerçi salonda yatıyoruz malum sığındık baba evine

34. Özelden iletiyorum. Allah razı olsun, şimdiden çok teşekkür ederim.

Çok güzel düşünmüşsünüz Rabbim kabul etsin bende 35. Kişi olmak isterim. Duamı özelden yazmak istiyorum

Senin için okudum. ALLAH tez zamanda sana HAYIRLISIYLA evlatlarını kucağına almayı nasip etsin İNŞAALLAH. Biraz geç okudum,lütfen hakkını HELAL et

19 Dilek ; kısa zamanda sağlığıma kavuşmak ve şifa bulmak istiyorum. Yorgunluktan kurtulmak ve yuvamda huzur istiyorum. Bu konuda bana da dua edersen sevinirim.Allah razı olsun ve duaların kabul olsun.
Sizin için okudum. ALLAH size tez zamanda HAYIRLISIYLA sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat nasip etsin İNŞAALLAH. Biraz geç okudum, lütfen hakkınızı HELAL edin

20. ben olabilir miyim
hayırlı ve sağlıklı bir evlat istiyorum
Senin için okudum. Sen galiba bana yazdığın dönemde hamile olmuşsun. ALLAH sana HAYIRLISIYLA evladını sağlıkla kucağına almayı nasip etsin İNŞAALLAH. Biraz uzun zaman geçmiş,lütfen hakkını HELAL et

canım allah gonlune göre en guzelını nasip etsin

bende kızıma saglıklı hayırlı bir kardeş nasip etsin istiyorum.

rabbim dualarını kabul etsin allah binkere razı olsun
Sizin için okudum. ALLAH tez zamanda HAYIRLISIYLA size sağlıklı ve HAYIRLI evlatlar nasip etsin İNŞAALLAH. Biraz geç okudum, lütfen hakkınızı HELAL edin

23 ben olabilir miyim?

Ben ve nişanlım içinde bulunduğumuz maddi sıkıntıdan kurtulmamız için şimdiden Allah razı olsun.
Sizin için okudum. ALLAH tez zamanda HAYIRLISIYLA maddi durumunuzu iyileştirsin ve size işlerinizi halletmeyi nasip etsin İNŞAALLAH. Biraz geç okudum, lütfen hakkınızı HELAL edin

Allah razi olsun.. Rabbimin hidayetine ermek ve agirliktan tembellikten kurtulmak iman ibadetlerimi husu icinde, zoraki olmadan yapabilmem icin duaniza talibim.. Mevlam sizinde ne muradiniz varsa versin..
Sizin için okudum. ALLAH tez zamanda HAYIRLISIYLA size ibadetlerinizi yerine getirmeniz için güç ve hidayet versin İNŞAALLAH. Biraz geç okudum,lütfen hakkınız HELAL edin

Sizin için okudum. ALLAH tez zamanda HAYIRLISIYLA size ibadetlerinizi yerine getirmeniz için güç ve hidayet versin İNŞAALLAH. Biraz geç okudum,lütfen hakkınız HELAL edin
Allah razi olsun aminnn Rabbim kat kat fazlasini size nasip etsin insaallah asıl siz helal edin

Helal olsun canım benim
Allah razı olsun
Tamda duaya öyle ihtiyacım vardı ki

Benim içinde okur musunuz lütfen babam sağlığına kavuşsun rabbim dermansız dert vermesin en kısa zamanda ismi ali Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…