41 kişi için Fetih Süresi

Rica etsem benim içinde okuyabilirmisiniz.
8.sırayı alıyorum ben de inşallah. Duam: Allahım duamı engelleyen günahlarımı affet tez zamanda duamı bana nasip et. Sonsuz amin
Arkadaşlar bana yazdığınız için çok mutluyumİNŞALLAH dualarınız kabul olur. O kabul olan dualarınızda eğer benimde küçücük bir payım olursa ne mutlu bana

12. Umut-16 benim duam: "erkek kardeşim Ümit e tez vakitte hayırlı bir şekilde huyu huyuna uygun birisiyle izdivaç yapmasını diliyorum"

Ablaammm öncelikle bu zarif düşüncen için çok teşekkür ederim. Allâh sizlerden razı olsun, ne güzel insanlarsınız...

Rica etsem benim için de okuyabilir misiniz..?
Adım Lale. İnşaAllah güzel, yüksek bir derece yapmak ve tıp doktoru olarak Rabbimizin dinine hizmet etmek istiyorum. Son nefesime kadar Allâh'ın dinini yaymak duyurmak, temsil etmek için çalışmaya talibim, Rabbimiz kabul ederse..

Müslümanin müslümana yaptigi Dua daha makbulmus. Ne güzel düsünmüssünüz, Rabbim sizden razi olsun. Gönlünüzün muradini versin.

13. Hakkimda hayirli olana gönlümünde razi olmasini istiyorum. Benim icin de dua ederseniz cok sevinirim, bende sizi dualarimdan eksik etmeyecegim insallah.

Çok teşekkür ederim, ALLAH razı olsun. Mutlaka sizin için okuyacağım :) Fakat sıra numaranız 14, sizden önce yazan arkadaş sırayı belirtmeyi unutmuş.

Sıradaki 15. olacak arkadaşlar

Allah razı olsun ne kadar düşüncelisin Bana da dualarında yer verir misin? Ben de sıraya gireyim.

18. sıradayım. Rabbimden bebeğimizin yüzü suyu hürmetine kocamla barışıp bir ömür boyu mutlu olmayı diliyorum. Yavrum anasıyla babasıyla büyür inşallah... İsmim selin.

Allah razı olsun ne kadar düşüncelisin Bana da dualarında yer verir misin? Ben de sıraya gireyim.
18. sıradayım. Rabbimden bebeğimizin yüzü suyu hürmetine kocamla barışıp bir ömür boyu mutlu olmayı diliyorum. Yavrum anasıyla babasıyla büyür inşallah... İsmim selin.
Merhaba, tabiiki veririm :) Siz 15.sıradasınız. Siz daha önce yazdığınız için ben sizin de sıranızı hesaba katarak sizden sonraki mesajlarımdaki sıraları belirttim

18 . sıra ben kaptım.. tüp bebek tedavi sürecindeyim inşallah duanız vesile olur ve hayırlı evlatlarıma kavuşurum şimdiden Allah razı olsun.. Kalbinizdeki ne ise Rabbim inşallah en kısa zamanda hayırlı olarak size nasip eder..

19 Dilek ; kısa zamanda sağlığıma kavuşmak ve şifa bulmak istiyorum. Yorgunluktan kurtulmak ve yuvamda huzur istiyorum. Bu konuda bana da dua edersen sevinirim.Allah razı olsun ve duaların kabul olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…