41 kişi için Fetih Süresi

Benim içinde okur musunuz lütfen babam sağlığına kavuşsun rabbim dermansız dert vermesin en kısa zamanda ismi ali Allah razı olsun
Okudum. ALLAH tez zamanda HAYIRLISIYLA babanıza şifalar versin ve sizlere evlatlarına bağışlasın İNŞAALLAH

Allah razi olsun, icinden gelirse oku canım. Zorunluluk hissetme. Helal olsun. Okursan da benim niyetime degil de Nihat Ve Zubeyde cifti hayirlarla bebek sahibi olmasi icin okur musun?
Okudum. ALLAH tez zamanda HAYIRLSIYLA sağlıklı evlatlar nasip etsin İNŞAALLAH.

Ben gerçekten içimden gelerek sordum.Beni çok duygulandırdınız. Bende sizler için duada bulunmak istedim. ALLAH hepinizden razı olsun.

Arkadaşlar 41 kişi için Fetih Süresini okudum. Benimle olan, benden kendisi için dua etmemi isteyen herkese çok teşekkürler. Dualarınızın kabulunde benim de küçücük bir payım olursa ne mutlu bana. ALLAH hepinizin gönlüne göre versin İNŞAALLAH

Okudum. ALLAH hayatını kolaylaştırsın ve sana tez zamanda HAYIRLISIYLA gönlüne göre birini nasip etsin İNŞAALLAH

Amin inşallah. Ağzınıza, yüreğinize sağlık, Allah razı olsun. Sizin de dileğiniz varsa sizin için dua ederim. İyi bayramlar.

X