41 kişi için Fetih Süresi

_Sabiha

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2014
957
694
Bu mübarek aylarda 41 kişi için Fetih Süresi okumak istiyorum. Hergün sırayla 1 kişi için niyet edip okumaya çalışacağım. Kim onun için okumamı istiyorsa, burdan yazsın. İsterseniz dualarınızı isteklerinizi burdan ve ya özelden bana iletebilirsiniz.

İlk yazan isminin önüne 1. yazsın. Hergün sıra kimdeyse onun için okuyacağım.

İsminizin yerine üye adınızı da yazabilirsiniz. Sonuçta ALLAH sizin kim olduğunuzu ve gönlünüzden geçenleri biliyor.

Teşekkür ederiz güzel bişey yapmışsın, ben pek dilek dualarına inanmıyorum artık ama kuran'a elbette inanıyorum.

1.ela ( ben hayırlı bir evlilik yapmak istiyorum, olmayacağını bile bile istiyorum)

Teşekkür ederiz güzel bişey yapmışsın, ben pek dilek dualarına inanmıyorum artık ama kuran'a elbette inanıyorum.

1.ela ( ben hayırlı bir evlilik yapmak istiyorum, olmayacağını bile bile istiyorum)
Okudum. ALLAH dualarını en doğru zamanda HAYIRLISIYLA kabul etsin ve gönlüne göre versin İNŞAALLAH. Gönlünü ferah tut, umutsuzluğa kapılma. Duanın ne zaman kabul olacağını bilemezsin.

Okudum. ALLAH dualarını en doğru zamanda HAYIRLISIYLA kabul etsin ve gönlüne göre versin İNŞAALLAH. Gönlünü ferah tut, umutsuzluğa kapılma. Duanın ne zaman kabul olacağını bilemezsin.
Teşekkür ederim canım, ALLAH seninde ne muradın varsa versin

Ne kadar düşüncelisiniz böyle:))
2.masalsaa- benim sosyal fobim var, insanların arasında rahat olamıyorum, heyecanlanıyorum, cesaretli ve özgüvenli biri olmak, korku ve kaygılarımdan kurtulmak, rahat biri olmak istiyorum
Okursanız çok mutlu olurum...

merhaba çok güzel düşünmüşsünüz, 3. ben olabilir miyim bende size okuyacağım

Okudum. INŞAALLAH özgüveni yüksek ve sosyal hayatında rahat biri olursun. Bundan ilave sana bir bazı önerilerim var :)

1.Bol bol her türlü kitap oku.Çünkü okumak bilgeliğini artırır ve kelime eksikliğini giderir.Daha fazla bilgelik sana özgüvenini kazanmana ve daha fazla kelime öğrenmekse kendini daha kolay ifade etmene buda özünde iletişimini kolaylaştırır.
2. Dünya edebiyatının yanı sıra en önemlisi Kişisel gelişim, İletişim ve Özgüvenli olmanın yollarını anlatan kitaplar oku. Mutlaka faydasını göreceksin! Aslında kendini sevmenin ve kendine değer vermenin ne kadar önemli olduğunu anlayacaksın. Kimse kusursuz değil.Kendini olduğun gibi kabul et, mutsuz hissettiğin yönlerini teker teker değiştirmeye çalış.En önemlisi de "Çok değerli, sevilmeye layık olduğunu ve kimseden bir eksiğin olmadığını" asla unutma!
3. Cesaret! Biraz kitap okuduktan ve kendini daha iyi hissetikten sonra küçük adımlar atmalısın. Eğer cesaret edersen zamanla yavaş yavaş korkularını aşarsın.Mesela gidip okulda işde bir arada oturan insanların yanına gidip "Selam" yada bir az daha fazlası "Merhaba, nasılsınız?" diyerekten yanlarına oturabilirsin. Oturduktan sonra ilgini çeken ve ya bildiğin konularda bahsediyorlarsa sende bir kaç cümle düşüncelerini paylaşabilirsin. Seninle konuşan, sana yanıt veren birilerini gördükten sonra o sana kendini iyi hissetirir.İlerleyen zamanlarda da iletişimini onlarla daha da geliştirebilirsin.Artık illa senin ilgini çeken bir konu olmasını beklemez, kendin istediğin konuları kendin açarsın. Mesela en kolayı trendlerden ve son günlerde olmuş birşeylerden bahsedebilirsin. "Dün yeni dizi başlamış, izlediniz mi?" filan gibi kolay sorular sorabilirsin.

Son düzenleme:
5.sıra
Ben de duanıza talibim
Allah benimle birlikte isteyen herkese Sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin
Okursanız çok mutlu olurum
Sevgiler

Rica etsem benim içinde okuyabilirmisiniz.

7.sırada yer alabilir miyim Adım Selin. Nasibimdeki kişiyle, hayırlı olacak mutlu bir evlilik yapmak istiyorum. Rabbim kolaylaştırsın inşallah. Allah razı olsun şimdiden, gönlünüzün muradını versin Rabbim.

Amin, inşallah..
Allah razı olsun teşekkür ederim hem okumanız için hem de yorumunuz için..
Rabbim sizin de dualarınızı kabul etsin:))

8.sırayı alıyorum ben de inşallah. Duam: Allahım duamı engelleyen günahlarımı affet tez zamanda duamı bana nasip et. Sonsuz amin

Allah rızası için 41 fetih süresi istiyorum sizlerden..Annem in sağlığına kavuşması için bütün hastalara ve anneme şifa için. Bu hastalığı yenelim inşallah.. Allah razı olsun konuyu açan arkadasımızdan ve hepinizden ..Sağlıcakla kalın inşallah

Bende inşallah buradaki herkes için hepimiz için okuyacağım akşam Fetih süresi..

10. TUBA Mutlu huzurlu sağlıklı evliliğimde Tez zaman da Hayırlı sağlıklı imanlı evlatlar istiyorum . Okursanız çok mutlu olurum
Rabbim kalbinizdeki güzellikleri elinize hayırlısıyla versin .. Rabbim Razı Olsun

Sizin için mutlaka okuyacağım. İnanın gönlümden sizin için daha fazlasını okumak ve hatta daha fazlasını yapmak geçiyor. Fakat bazı rahatsızlığımdan dolayı şu an hergün sadece bir tane okuyabiliyorum. İNŞAALLAH anneniz en kısa zamanda sağlığına kavuşur.İsterseniz "Annem için 41 Fetih Süresi" diye konu açabilirsiniz, mutlaka diğer arkadaşlar da yardımcı olurlar.ALLAH yar ve yardımcınız olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…