41 kişi için Fetih Süresi

canım allah gonlune göre en guzelını nasip etsin

bende kızıma saglıklı hayırlı bir kardeş nasip etsin istiyorum.

rabbim dualarını kabul etsin allah binkere razı olsun

Okudum Selin´cim. ALLAH sana HAYIRLISIYA nasibindeki kişiyle bir ömür boyu sürecek mutlu ve HAYIRLI bir yuva kurmayı nasip etsin İNŞALLAH

23 ben olabilir miyim?

Ben ve nişanlım içinde bulunduğumuz maddi sıkıntıdan kurtulmamız için şimdiden Allah razı olsun.

Allah razi olsun.. Rabbimin hidayetine ermek ve agirliktan tembellikten kurtulmak iman ibadetlerimi husu icinde, zoraki olmadan yapabilmem icin duaniza talibim.. Mevlam sizinde ne muradiniz varsa versin..

Okudum. ALLAH dualarını kabul etsin ve gönlünden geçenleri sana HAYIRLISIYLA nasip etsin İNŞAALLAH
çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun.Rabbim sıkıntıya düşürmesin dert tasa göstermesin inşaallah.

Allah razı olsun sizden ve okuyan herkesten. Size de anneme ve tüm hastalara şifalar versin rabbim inşallah

çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun.Rabbim sıkıntıya düşürmesin dert tasa göstermesin inşaallah.
Sizin için okudum. Daha önce söylediğim gibi keşke elimden daha fazlasını yapmak gelse...ALLAH yar ve yardımcınız olsun. Annenizi size bağışlasın İNŞAALLAH. Bu Miraç Kandili gecesi dualarınızı kabul etsin İNŞAALLAH

Son düzenleme:
8.sırayı alıyorum ben de inşallah. Duam: Allahım duamı engelleyen günahlarımı affet tez zamanda duamı bana nasip et. Sonsuz amin
Okudum. Bu Miraç Kandili günü ALLAH günahlarını affetsin, dualarını kabul etsin ve HAYIRLISIYLA tez bir zamanda sana nasip etsin İNŞAALLAH

Arkadaşlar biliyorum şu an aslında sıraya göre daha önde olmam gerekirdi...Nolursunuz affedin. Lütfen hakkınızı da HELAL edin. Önümüzdeki günlerde gerekirse bir günde bir kaç kişi okuma yapıcam, telafi etmeye çalışıcam. Miraç Kandiliniz Kutlu Olsun. ALLAH gönlünüzden geçenleri kabul etsin ve HAYIRLISIYLA sizlere nasip etsin İNŞAALLAH

25. benim için de okurmusunuz? bebeğim olmuyor. sağlıklı sıhhatli eli ayağı düzgün hayırlı bir evlat sahibi olmam için.

26.ben lütfen.namaz sevgisi bana ve tüm aileme.kabul olunur ibadetler yapmak için aşk şevk istyrm dilinize yüreğinize sağlık.

Okudum Tuba´cım. ALLAH sana tez zamanda HAYIRLISIYLA sağlıklı ve imanlı evlatlar nasip etsin İNŞAALLAH

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…