41 kişi için Fetih Süresi

27. nejfer nejfer Allah tüm okudugunuz ettiğiniz dualarıni kabul etsin.burdaki insanlarınn sizin ve benim tüm hacetlerini yerine getirsin dertlerine deva bulsun insallah.
benim icinde okur musunuz rica etsem.
bizim eşimle bebegimiz olmuyor 1. 5 seneyi gecen bir suredir. Allah hakkimızda hayiŕli ise nasip etsin
Hakkınızi helal edin

Sıra numaranız 28. sizden önceki arkadaş sırayı belirtmeyi unutmuş. HAYIRLI Kandiller

Okudum. ALLAH tez bir zamanda HAYIRLISIYLA size sağlıklı evlatlar nasip etsin İNŞAALLAH

eğer sayı henüz 41 olmamışsa benim içinde okur musun?
ismim laves35
2yıldır bebeğim olsun diye çabalıyorum.
hayırlı, sağlıklı bir evlat sahibi olmam niyetiyle okursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Okudum. ALLAH tez zamanda size HAYIRLISIYLA sağlıklı evlatlar nasip etsin İNŞAALLAH

allah razı olsun çok teşekkürler rabbim inşallah gönlünüzdeki muradlarınızı ömrünüze hayırlı kılsın nasip etsin en tez en hayırlı zamanda :dua:

Sıra numaranız 30. HAYIRLI Kandiller

Arkadaşlar mutlaka sizler için okuyacağım. ALLAH gönlünüze göre versin İNŞAALLAH

Okudum. ALLAH tez zamanda HAYIRLISIYLA sana sağlıklı evlatlar nasip etsin İNŞAALLAH

Bana burdan yazanlar okumamı isteyenler, hepiniz için okuyacağım. Biliyorum baya zaman geçmiş. Nolur affedin.Lütfen hakkınızı HELAL edin. Bu mübarek hafta da hepsini okumaya çalışacağım. Kadir geceniz kutlu olsun. ALLAH gönlünüze göre versin İNŞAALLAH

Sıradaki 39. arkadaşlar

Okudum. ALLAH tez bir zamanda HAYIRLISIYLA size sağlıklı evlatlar nasip etsin İNŞAALLAH
Allah bu hayırlı günde tüm dualarınızı kabul etsin. Allah razı olsun. ağzına sağlik sofraniza bereket ailenize huzur mutluluk nasip etsin inşallah

bende şmdi sizin gönlünüzdeki muradınız için içimden gelerek sizin adınıza yasin suresini okudum. Allah ne istiyorsanız hakkinizda hayirlısiyla nasip etsin inşallah.

Allah bu hayırlı günde tüm dualarınızı kabul etsin. Allah razı olsun. ağzına sağlik sofraniza bereket ailenize huzur mutluluk nasip etsin inşallah
bende şmdi sizin gönlünüzdeki muradınız için içimden gelerek sizin adınıza yasin suresini okudum. Allah ne istiyorsanız hakkinizda hayirlısiyla nasip etsin inşallah.
Allah c.c. senden bir değil, bin kez razı olsun inş. Ağzına, düşüncene sağlık...
Arkadaşlar çok teşekkür ederim. Beni çok duygulandırdınız.Düşünmeniz yeterli. ALLAH sizden de binlerce kez razı olsun.ALLAH gönlünüze göre versin İNŞAALLAH

Arkadaşlar çok teşekkür ederim. Beni çok duygulandırdınız.Düşünmeniz yeterli. ALLAH sizden de binlerce kez razı olsun.ALLAH gönlünüze göre versin İNŞAALLAH
amin canım inşallah Rabbim gönlümüzün muradını bizlere en yakın zamnda nasip eder

Arkadaşlar evTik evTik Evham Perisi Evham Perisi gulfemhatun gulfemhatun izin verirseniz sizin niyetiniz için okumak istiyorum.3 tane kişi kalmış.Geçen siz benim için okudunuz, bende sizler için okumak isterim.Bu hafta Ramazan bayramına kadar okumak istiyorum.

Son düzenleme:
Arkadaşlar evTik evTik Evham Perisi Evham Perisi gulfemhatun gulfemhatun izin verirseniz sizin niyetiniz için okumak istiyorum.3 tane kişi kalmış.Geçen siz benim için okudunuz, bende sizler için okumak isterim.Bu hafta Ramazan bayramına kadar okumak istiyorum.
Allah razi olsun, icinden gelirse oku canım. Zorunluluk hissetme. Helal olsun. Okursan da benim niyetime degil de Nihat Ve Zubeyde cifti hayirlarla bebek sahibi olmasi icin okur musun?

Benim için de okur musunuz rica etsem. Rabbim kimin duasını kabul eder bilinmez, belki siz vesile olursunuz. Özelden mesaj yazmıştım size ...

32. üye adı:aslı
Hayatımda kolaylık ve hayırlı kısmet için istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim. Sizin de istediğiniz bir dua var mı.
Okudum. ALLAH hayatını kolaylaştırsın ve sana tez zamanda HAYIRLISIYLA gönlüne göre birini nasip etsin İNŞAALLAH

Bende 33. Olabilirmiyim ismim Nilay rabbim hakkımda hayırlısını versin istiyorum hamile halimle babamın evine taşındık Bi evimiz olsun eşimin işleri yolunda gitsin bebeğim evinde doğsun bir odası olsun istiyorum şimdiye bakarsak bizim bile odamız yok gerçi salonda yatıyoruz malum sığındık baba evine :KK43:
Okudum. ALLAH tez zamanda HAYIRLISIYLA eşinin işlerini kolaylaştırsın ve size de gönlünüze göre bir ev nasip etsin İNŞAALLAH

X