41 kişi için Fetih Süresi

Banada okurmusunuz ismim hatice hayırlı bi evlat istiyoruz rabbim nasip ederse allah razi olsun

12. Umut-16 benim duam: "erkek kardeşim Ümit e tez vakitte hayırlı bir şekilde huyu huyuna uygun birisiyle izdivaç yapmasını diliyorum"
Erkek kardeşin için okudum. ALLAH tez bir zamanda HAYIRLISIYLA Ümit´e gönlüne göre biriyle evlenmesini nasip etsin İNŞAALLLAH. Biraz geç okudum, lütfen hakkınızı HELAL edin

Senin niyetin için okudum. ALLAH gönlüne göre versin İNŞALLAH. Bu arada biraz uzun zaman geçmiş daha önce okumam gerekirdi, lütfen hakkını HELAL et
Rabbim razi olsun canim agzina saglik bu mubarek gunde nasip olmus , Rabbim seninde gonlundekileri hayirlisiyla nasip etsin canım .Allah razi olsun .HAYIRLI KANDİLLER canım

27. nejfer Allah tüm okudugunuz ettiğiniz dualarıni kabul etsin.burdaki insanlarınn sizin ve benim tüm hacetlerini yerine getirsin dertlerine deva bulsun insallah.
benim icinde okur musunuz rica etsem.
bizim eşimle bebegimiz olmuyor 1. 5 seneyi gecen bir suredir. Allah hakkimızda hayiŕli ise nasip etsin
Hakkınızi helal edin

eğer sayı henüz 41 olmamışsa benim içinde okur musun?
ismim laves35
2yıldır bebeğim olsun diye çabalıyorum.
hayırlı, sağlıklı bir evlat sahibi olmam niyetiyle okursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

eğer liste dolmadıysa benim için de okuyabilir misiniz ,
cansu ismim,2yıldır ben de evlat sahibi olabilmek için çabalıyorum.
tüp bebek tedavisindeyim ,allah razı olsun okuyandan vesile olandan hepinizden

Erkek kardeşin için okudum. ALLAH tez bir zamanda HAYIRLISIYLA Ümit´e gönlüne göre biriyle evlenmesini nasip etsin İNŞAALLLAH. Biraz geç okudum, lütfen hakkınızı HELAL edin
Amin. Amin.Amin
Estağfirullah canım .
Diline ,gönlüne sağlık. Allah razı olsun senden. Rabb im bu mübarek günde dualarını kabul etsin.
Rabb im seni asla darda bırakmasın. Amin. Amin. Amin

Rabbim razi olsun canim agzina saglik bu mubarek gunde nasip olmus , Rabbim seninde gonlundekileri hayirlisiyla nasip etsin canım .Allah razi olsun .HAYIRLI KANDİLLER canım
Amin. Amin.Amin
Estağfirullah canım .
Diline ,gönlüne sağlık. Allah razı olsun senden. Rabb im bu mübarek günde dualarını kabul etsin.
Rabb im seni asla darda bırakmasın. Amin. Amin. Amin
Beni duygulandırdınız. Çok teşekkür ederim, ALLAH hepinizden binlerce kez razı olsun.Size de HAYIRLI Kandiller, ALLAH gönlünüze göre versin İNŞAALLAH

Senin için okudum. ALLAH sana HAYIRLISIYLA imanlı ve yüksek dereceli tıp doktoru olmayı nasip etsin İNŞAALLAH. Biraz geç okudum, lütfen hakkını HELAL et

Çok teşekkür ederim, ALLAH razı olsun. Mutlaka sizin için okuyacağım :) Fakat sıra numaranız 14, sizden önce yazan arkadaş sırayı belirtmeyi unutmuş.

Sıradaki 15. olacak arkadaşlar

Senin için okudum. ALLAH hakkında HAYIRLI olanı gönlüne razı etsin İNŞAALLAH. Biraz geç okudum, lütfen hakkını HELAL et

Sıra numaranız 28. sizden önceki arkadaş sırayı belirtmeyi unutmuş. HAYIRLI Kandiller

Sıra numarınız 29. HAYIRLI Kandiller
eğer liste dolmadıysa benim için de okuyabilir misiniz ,
cansu ismim,2yıldır ben de evlat sahibi olabilmek için çabalıyorum.
tüp bebek tedavisindeyim ,allah razı olsun okuyandan vesile olandan hepinizden
Sıra numaranız 30. HAYIRLI Kandiller

Arkadaşlar mutlaka sizler için okuyacağım. ALLAH gönlünüze göre versin İNŞAALLAH

allah razı olsun çok teşekkürler rabbim inşallah gönlünüzdeki muradlarınızı ömrünüze hayırlı kılsın nasip etsin en tez en hayırlı zamanda

Benim içinde okur musunuz hayırlı sağlıklı evlat istiyorum rabbimden 8 senelik evliyim

Allah razı olsun ne kadar düşüncelisin Bana da dualarında yer verir misin? Ben de sıraya gireyim.
18. sıradayım. Rabbimden bebeğimizin yüzü suyu hürmetine kocamla barışıp bir ömür boyu mutlu olmayı diliyorum. Yavrum anasıyla babasıyla büyür inşallah... İsmim selin.
Merhaba, tabiiki veririm :) Siz 15.sıradasınız. Siz daha önce yazdığınız için ben sizin de sıranızı hesaba katarak sizden sonraki mesajlarımdaki sıraları belirttim
Sizin için okudum. ALLAH tez zamanda HAYIRLISIYLA size kocanızla barışıp çocuklarınızla bir ömür boyu mutlu olmayı nasip etsin İNŞALLAH. Dua ederken nedese ağzımdan çoçuklarınızla diye çıktı. İNŞALLAH barışırsınız, belki ileride daha fazla çocuklarınız olur. Evladınız evlatlarınızda HAYIRLISIYLA analı babalı büyür İNŞAALLAH

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…