4. Yarışma Duyurusu: ''Kompozisyonlu(Anlamlı)Çocuk&Bebek'' Foto Yarışması

Bence de bu kadar çok fotoda sağlıklı bir oylama olmaz gibi geliyor. Ön eleme ile 15-20 ye düşürülmeli fotolar...Benim ki de bir fikir,son karar jürinin...

Ben de gönderecektim ama vazgeçtim. Canavarımla beraber 45 oldu sanırım. Bu hızla devam ederse 60-70'i bulur.
Bence tur sistemini bir düşünsün jüri. Ön eleme de iyi fikir...

Evet cok olmus ...:bbo:
CADIARZUYa on eleme yada ikiye bolunsun ,cok kalabak olmus :bbo:
Bir cozum lutfen ...

Bence de ön elemeden geçse iyi olur.Oylanacak öğe sayısıyla oylama yapacak kişi sayısı birbirine yakın olacak gibi.Nasıl olur bilmiyorum da bence,bu tür yarışmalarda yarışmacı sayısı 20 yi geçtiğinde jüri sayıyı, seçerek 20 ye indirse iyi olur.

Arkadaşlar ön elemeyi ben de düşündüm fakat,katılımda bulunanarkadaşlarımızın hangisini göz ardı edebiliriz ki?
Bundan dolayı tüm fotolar oylamaya dahil olacak ama anket sisteminde tek oylama yerine çoklu oylama olabilir..
Yani oylayacak kişiler birden fazla fotoya oy kullanabilecek.Bir değişiklik olmazsa,böyle olmasını uygun gördük..

Gerçektende çok katılım olmuş. Ön eleme yada iki tur yapılsın demişler doğru düşünmüşler ama yarışmaya herkes katılmak ister...

Bence yarışmaya tüm fotoğraflar katılsın sonra dereceye giren ortalama fotoğraf sayısı alınarak, ilk yarı yarışmaya 2. hafta devam edilebilir. Bu arada diğer yarışma için başvurular kabul edilebilir. Böylece diğer yarışma için vakit kaybı da olmamış olur.

Şule'cim gerçekten işin çok zor, Allah kolaylık versin.

Çooook zor hem de ama hallederiz bakalım!yerimseniben

haklısın,baştan eleme yapmak katılanlara haksızlık olur..."çoklu oylama" derken;diyelim ki 3 oy hakkı tanındı,hepsi aynı değerde mi olacak yoksa herkes kendi "1.","2.","3."sünü mü belirleyecek...aksi takdirde aynı kişiden tek bir fotoğrafa birden fazla oy gitmesi de olası mı :uhm:
bu da bir fikir...güzellik yarışmalarındaki gibi "yarı final"-"final"gibia.s

veya

fotoğraflar kendi içinde kategorilere ayrılabilir;
kız-erkek
tekli-çoklu
hüzünlü-sevinçli vs...CADIARZU

tabi bu durumda birden fazla kazanan mı olur,onlar da kendi aralarında değerlendirilir mi bilememfisfisfis amaaaannn valla işiniz zor şule'cim :bbo:allah kolaylık versinşakkıdı

Çoklu seçenekte yine herkes istediğine verir oyunu..Sonuçta en çok oy alanda en az oy alanda aynı haklara sahip..

kolay gelsin hatunlar:teytey:a.s.

ya bende katılıcaktım ama arada kaynar benim oğlan :Roflol:
bencede kategori yapılsın acelemiz yokki yani biraz bekleriz sonuç güzel olsunda beklemek bişey değil. :1rolleyes:

29/09/2007 yani yarın öğleye kadar fotolarınız kabuldür..Sonra başvuru bitmiş olacak..Bilginize..

Ben de yolladim, 3 ay once cektigim bir resmi, umarim olur.

Onemli olan katilmak...

benim velet durduğu yerde durmuyo ki bi fotoğraf çekeyimyasakkelime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…