Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

:kedi:
utanırım valla öyle söyleme,senin sayendede ben buraya geldim,beni ilk çağıran sen oldun takıma bende sana teşekkür ederim canım,ben bitki çaylarını günde 3 çıkardım,kendimi daha iyi hissediyorum,şişliklerinin gittiğini hissediyorum,sakın bırakmayı düşünmeyin ben geçen hafta alamıştım gariplik hissetmiştim kendimde sende günde 3 içemiyorsan bile 2 tane iç sabah,akşam,öğlen bunu sen belirle ama unutmadan iç canım

bu arada çok mu despot oldum ben başınıza sürekli sizin tepenizdeyim :kedi:eyvahedigeldismile

ne demek canım ya üşenmeden hepimize tek tek yazıyosun üstelikde çokda yerinde tespitlerin var, devam şeker sorun yok. Şeniz

Çiğdem kısa zamanda süper yol katettin, elbetteki duraklaman normal, ama önemli olan vermiyorum diye diyeti bozma direnç noktanı kırınca hızlı inersin yeni bir dirençle karşılaşana kadar.

haklısın cnm ama diyeti bozmak istemiyorum zaten...aslında ben diyet yaptığımıda düşünmüyorum yaa sağlıklı besleniyorum sadece artı olarak spor kattım hayatıma kaydirigubbakcemile2

bilmem artık anladın sanırım sen onu o magnumuda görmedim sanma,çok geçmişde olduğu için yazmadım ama,her an delil olarak çıkartabilirim karşına ona göre sengözlerimebaksanab

Çiğdemcim duraklaman normal şu anda vucudün kilolarını sabitliyor gibi görünsede ölçü olarak değişiyorsundur şevkin kırılmasın,bak morallerimiz tam tepede iken sakın kendini bırakma canım tamam mı ergeç zafer bizim olacak :lepi:kaydirigubbakcemile2

tabikii zafer bizim olcak ona ne şüphe sengözlerimebaksanab ölçü olarak evet değiştim sanırım 1 beden inceldim çünkü önceden giydiğim kıyafetler bayaaaa bollaştı ama göbek kısmını fazla eritemiyorum sanki , sporuma arada bi mekik ekliyorum ama bakalım :uhm:

çok normallll sakın vazgeçme en büyük hatan o olurr

istesemde vazgeçemem çünkü alıştı bünyem artık azcık ipin ucunu kaçırsam midem sinyal veriyo sanki yasakkelime

kızlar ben bide yüzmeye başlıyorum sizce yüzmenin bana ne gibi artıları olur...yüzerken çünkü sizin söylediklerinizi aklıma getirip daha da bi istekle yüzcem lütfen biraz motivasyon :Saruboceq:

haklısın cnm ama diyeti bozmak istemiyorum zaten...aslında ben diyet yaptığımıda düşünmüyorum yaa sağlıklı besleniyorum sadece artı olarak spor kattım hayatıma kaydirigubbakcemile2

tabikii zafer bizim olcak ona ne şüphe sengözlerimebaksanab ölçü olarak evet değiştim sanırım 1 beden inceldim çünkü önceden giydiğim kıyafetler bayaaaa bollaştı ama göbek kısmını fazla eritemiyorum sanki , sporuma arada bi mekik ekliyorum ama bakalım :uhm:

istesemde vazgeçemem çünkü alıştı bünyem artık azcık ipin ucunu kaçırsam midem sinyal veriyo sanki yasakkelime

kaçırdığımızda vucudun tepkinisini anlamak çok önemli canım zaten,azmini hiç kırma bu şekilde devam et,en kısa zamanda inş.hepimizi çıtır kızlar olacağız ve mezuniyet karnemizi alacağız :hooray:

mekik deyince aklıma geldi ben spora başladım geçen haftadan beri
her akşam
60 ip atlıyorum
60 mekik çekiyorum
60 ayaklarımla bisiklet çeviyorum
15 dakika yürüyorum tempolu
15-20 dakika arasıda bacak hareketleri yapıyorum...

kaçırdığımızda vucudun tepkinisini anlamak çok önemli canım zaten,azmini hiç kırma bu şekilde devam et,en kısa zamanda inş.hepimizi çıtır kızlar olacağız ve mezuniyet karnemizi alacağız :hooray:

her akşam
60 ip atlıyorum
60 mekik çekiyorum

çıtır kızlar delikafadulden maşallah spor aşkı gelmiş sana da :nazar:
ben 30 mekikten sonra çekemiyorum karın kaslarım fena ağrıyo

kızlar ben bide yüzmeye başlıyorum sizce yüzmenin bana ne gibi artıları olur...yüzerken çünkü sizin söylediklerinizi aklıma getirip daha da bi istekle yüzcem lütfen biraz motivasyon :Saruboceq:

benim bildiğim yüzme vucudun sıkışlaşmasına ve kilo kaybına yardımcı oluyor ama,tam bilmiyorum araştır istersen net'ten ayrıntılı.

çıtır kızlar delikafadulden maşallah spor aşkı gelmiş sana da :nazar:
ben 30 mekikten sonra çekemiyorum karın kaslarım fena ağrıyo

evet canım pazar günün iki densin kıza sinir oldum,markette gezerken,onun için acayip bir hırs yaptım spora dhada aralık vericem inş.bu akşam bisikletede başlıyorum bakalım hayırlısı artık
inat ettim ben artık haziran'a kadar istediğim kiloya kavuşucam cayır cayır yansada bırakmıyorum artık :dance:

benim bildiğim yüzme vucudun sıkışlaşmasına ve kilo kaybına yardımcı oluyor ama,tam bilmiyorum araştır istersen net'ten ayrıntılı.

evet canım pazar günün iki densin kıza sinir oldum,markette gezerken,onun için acayip bir hırs yaptım spora dhada aralık vericem inş.bu akşam bisikletede başlıyorum bakalım hayırlısı artık
inat ettim ben artık haziran'a kadar istediğim kiloya kavuşucam cayır cayır yansada bırakmıyorum artık :dance:

durmak yok yola devammmm :lepi: :lepi: alkisalkisalkis

Çiğdemcim yüzmek bütün kaslara hitap eden bir spor, kol, bacakk, sırt hatta, göğüs, boyun her yerin çalışıyor, fazla kalori yakıyorsun vede heryerin sıklaşıyor.

Ben yazlığa gittiğimde 15 gün yüzme ile acayip sıklaşıyorum. Sende çok memnun kalacaksın eminim. hihoyyyt

Çağlayan Funda ile özel mesajlaştık, çok giremediiğinde ve de kg. da azalmadığından biraz sıkıntı duyuyor. :teselli:

Forma çayımı sağlığınıza kaldırıyorum çıtırlar. :içelim:

Çiğdemcim yüzmek bütün kaslara hitap eden bir spor, kol, bacakk, sırt hatta, göğüs, boyun her yerin çalışıyor, fazla kalori yakıyorsun vede heryerin sıklaşıyor.

Ben yazlığa gittiğimde 15 gün yüzme ile acayip sıklaşıyorum. Sende çok memnun kalacaksın eminim. hihoyyyt

Çağlayan Funda ile özel mesajlaştık, çok giremediiğinde ve de kg. da azalmadığından biraz sıkıntı duyuyor. :teselli:

Forma çayımı sağlığınıza kaldırıyorum çıtırlar. :içelim:

gelsin biz onu burda motive ederiz,böyle bizden kopması daha kötü,kendini yalnız hissedecek bak şimdi canım sıkıldı benimde ya neden böyle yapıyor bu kız motive edemiyormuyuz yoksa kendimizi biz :kedi:

afiyet olsun canım :içelim:

her akşam
60 ip atlıyorum
60 mekik çekiyorum

valla süpersin çağlayan.

yürüyüş koşu bandında mı?

merhabalar
sabah 1 dilim atm buğday ekmeüi üzerine labne
öğle 1 kase ezogelin çorbası, yarım dilim ekmek, salata
ara şekersiz sütlü nescafe 3 kuru kayısı
akşam 1 kase yoğurt 1 dilim tam buğday ekmeği, yarım pors tavuk sote
iyi akşmlarrrrrrrrrrrrrrrrrr
spor mpor yapamıyorruummmmmmmmmmmmmmmm

valla süpersin çağlayan.

yürüyüş koşu bandında mı?

dün çok yoğunluk vardı siteye giremedim bir türlü.
yok canım yürüyüş bandı için eşimin kanına giremedim henüz biraz daha kilo versem alıcak sanırım,işe gelmeden önce yapıyorum yürüyüşümü

merhabalar
sabah 1 dilim atm buğday ekmeüi üzerine labne
öğle 1 kase ezogelin çorbası, yarım dilim ekmek, salata
ara şekersiz sütlü nescafe 3 kuru kayısı
akşam 1 kase yoğurt 1 dilim tam buğday ekmeği, yarım pors tavuk sote
iyi akşmlarrrrrrrrrrrrrrrrrr
spor mpor yapamıyorruummmmmmmmmmmmmmmm

sabah kahvaltın çok az olmuş canım,öğle yemeğinde ezegelin çorbası bir ögün olarak geçmez bunu dr.larda söylüyor zaten,akşamda gene çok az,biraz daha porsiyonları artırıp düzenli beslenmelesin.böyle versen bile kalıcı olmaz canım

Kızçeler günaydın hemencik dünkü listemi yazıyorum,yorumlrınızı bekliyorum

Sabah
Yeşil çay,1 dilim tam buğday ekmeği,domates,salatalık,peynir

Ara : 1 avuç leblebi,yeşil çay

Öğle : Tavuk ızgara,salata ve ayran

Ara : 3 kuru kayısı ,Elma(farklı farklı saatlerde yedim ) ,yeşil çay

Akşam : Yaz türlüsü(taze fasulye,patlıcan,kabak ve domatesten yaptım )
yarım Haşlanmış tavuk göğsü,salata,ve 1 kase yoğurt

Su :3 lt - 3 bardak yeşil çay

günaydınlar
çağlayanım süpersin şkerim...

günaydın saol tatlım sende öylesin o resimdeki kız senin mi tam ısırmalık duruyor ekranda Şeniz

Günaydın şekerler bugün yanımda oğlum var, öğlende çıkıcam, yarına yazarım.

günaydın canım,menülerinizi yazın öğle çıkın bari bakalım kaçamak yaptınız mı dün akşam aklinialirimsmile

gunaydın kızlar sandoloz+elma sırkesıyle gune basladım.hemen gunluk lıstemı yazayım.

sabah:
-greyfurt suyu
-1 adet domates
-1 adet salatalık

öğle:
-ızgara tavuk

akşam:
-meyve salatası (yeşil elmalı)
ara öğünlerde : yeşilçay+2,5 litre su

X