Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

canım sen 5 günde 5 diyetimi yapıyosun öyleyse yoğurt ve havuç olmamaı gerekiyordu değilmi

yok hayatım 5 gunde 5 dıyetını yapmıyorum.benım bır planım var ona gore hareket edıyorum eger havuc ve yogurdun bır zararı varsa keserım onemlı degıl.

sandoloz sakızı kullanan arkadaslara bır sorum olacak.daha az once sandoloz sakızı aldım geldım gunde kac defa kullanmam gerekıyor bana bılgı verebılırmısınız

gunaydın kızlar bugunkü menumu hemen yazayım.

sabah :
-greyfurt suyu
-1 tane haslanmıs patates

öğle :
-1 adet patates
-bir kase yoğurt

akşam :
-havuç salatası

sirkeli su ve yeşilçaya devam ediyorum.2,5 litre suyu tuketmeye calısıyorum.ayrıca hergun aerobık çalışmalarımıda aksatmıyorum.

canım yediklerin çok az,sirkeli su,yeşil çay içiyorsun ama bir süre sonra vucudun iflas eder bu kadar az yersen,hiç olmazsa menülerine domates ve salatalıkta ekle,onların sana zararını olmaz,kalori değerleri çok düşük.

günaydın kızlar bu aralar fazla giremiyorum dünkü listemi yazıyım hemen

sabah
yarım simit ayran
ara mate çayı

öğlen
z.yağlı brüksel lahanası
3 kaşık yoğurt
1 dilim t.b. ekmeği

ara
elma

akşam
sabahtan kalan simidimin yarısı
az peynir
2 çeri domates
1 bardak yağsız süt

spor
tempolu 6 km yürüyüş

su 2 lt + elma sirkeli su

sabah kahvaltıların diğer öğünlerine göre daha kuvvetli olması lazım ki,öğlen ve akşamları daha az yiyebilesin canım,mesela simidin yanına zeytin,domates,ve salatalık ekleyebilirsin.Spor yapmanda çok güzel ayrıca

günaydın kızlar. çok yoğun bir haftanın içindeydim. gelemedim. yazdıklarınızı okudum şebnem çok geçmiş olsun. yasemincim seni de tebrik ederim. ne kadar güzel artık çevrendekiler de zayıfladığını farketmeye başlamış. afferim arkadaşım.

bu arada ben de dün neler yemişim bakalım.

sabah: 1dilim kepek ekmeği, 1 bardak taze sıkılmış portakal suyu, 1üçgen dilim light peynir

öğlen: 1 tabak kuru fasulye

akşam: (pulbiberli yoğurtlu) haşlanmış yumurta - yoğurtlu semizotu

Öğlen neredeyse hiç birşey yememişsin bari salata ve ayranda ekleseydin keşke
akşamında gene çok az olmuş

bugünkü menüm:

sabah:1bardak şekersiz çay - 1ince dilim kepekli ekmek - 1kk beyaz peynir - domates, yeşil biber

ara: pulbiberli veya müslili yoğurt

öğlen: 5 kaşık sebze yemeği(susuz) veya 3 köfte (ızgara) - salata

ara: 1 elma

akşam: 4 adet ızgara köfte veya tavuk - salata

ara: türk kahvesi

bugün de böyle geçsin bakalım
içebildiğim kadar da su içeceğim. akşam da yarım saat tempolu yürüyüş

bugün kü menün dünküne göre çok güzel canım

bugün kü menüm
sabah
sandaloz + elmasirkeli su + 1 büyük bardak ılık su

4 çeri domates
1 minik salatalık
4 zeytin
1 kk peynir
1 dilim t.b ekmeği

ara mate çayı

öğlen

ıspanak yemeği
3 kaşık yoğurt
1 dilim tam buğday ekmeği

ara
mate çayı

akşam

semizotu salatası
1 dilim light ekmek

elma

6 km tempolu yürüyüş
2lt su

canım öğle yemeğine salatayıda eklersen daha da doyurucu olur senin için,hem çokta acıkmamış olursun.menün gene çok güzel

yok hayatım 5 gunde 5 dıyetını yapmıyorum.benım bır planım var ona gore hareket edıyorum eger havuc ve yogurdun bır zararı varsa keserım onemlı degıl.

sandoloz sakızı kullanan arkadaslara bır sorum olacak.daha az once sandoloz sakızı aldım geldım gunde kac defa kullanmam gerekıyor bana bılgı verebılırmısınız

5 günde 5 kilo diyetini yapmıyorsun ama çokta sağlıksız oluyor azıcık daha dikkat et istersen,çünkü yediklerin senin sağlığını bozacak gibi çok az yiyorsun kaydirigubbakcemile5

tünaydınlar efendim...

sabah kahvaltım bir dilim ekmek bir domates biraz peynir bir bardak çay
ara bir portakal suyu
öğle bir kase mercimek çorbası biraz bulgur pilavı biraz yoğurt
bir litre su bitti

bu arada biberiye yağı aldım 2. günüm kullanıyorum.aktara sandaloz sakızı sordum.bana ufak ufak taş gibi şeyler gösterdi.nasıl kullanacağımı sorduğumda ise un gibi kıracağımı ve bir çay kaşığı sabahları içeceğimi söyledi.oysa siz sakız gibi çiğnemiyormusunuz?

canım yediklerin çok az,sirkeli su,yeşil çay içiyorsun ama bir süre sonra vucudun iflas eder bu kadar az yersen,hiç olmazsa menülerine domates ve salatalıkta ekle,onların sana zararını olmaz,kalori değerleri çok düşük.

sabah kahvaltıların diğer öğünlerine göre daha kuvvetli olması lazım ki,öğlen ve akşamları daha az yiyebilesin canım,mesela simidin yanına zeytin,domates,ve salatalık ekleyebilirsin.Spor yapmanda çok güzel ayrıca

Öğlen neredeyse hiç birşey yememişsin bari salata ve ayranda ekleseydin keşke
akşamında gene çok az olmuş

bugün kü menün dünküne göre çok güzel canım

canım öğle yemeğine salatayıda eklersen daha da doyurucu olur senin için,hem çokta acıkmamış olursun.menün gene çok güzel

5 günde 5 kilo diyetini yapmıyorsun ama çokta sağlıksız oluyor azıcık daha dikkat et istersen,çünkü yediklerin senin sağlığını bozacak gibi çok az yiyorsun kaydirigubbakcemile5

onerılerın ıcın tesekkurler canım daha ıyı beslenmeye calısıcam.cok ıyı bır yonlendırme yapıyorsun saol tatlım

tünaydınlar efendim...

ara bir portakal suyu
bir litre su bitti

bu arada biberiye yağı aldım 2. günüm kullanıyorum.aktara sandaloz sakızı sordum.bana ufak ufak taş gibi şeyler gösterdi.nasıl kullanacağımı sorduğumda ise un gibi kıracağımı ve bir çay kaşığı sabahları içeceğimi söyledi.oysa siz sakız gibi çiğnemiyormusunuz?

menün güzel canım,bu sandolaz içinde ayrı bir topik var,en güzel bilgiyi ordan alabilirsin,istersen orayı oku canım.

onerılerın ıcın tesekkurler canım daha ıyı beslenmeye calısıcam.cok ıyı bır yonlendırme yapıyorsun saol tatlım

rica ederim canım burda biz birbirimizi motive etmek ve sağlıklı bir şekilde kilo vermek için varız opuyorumnanaktan
ama gerçekten daha dikkat et yediklerine bak istersen,montiye gel orayı birazcık oku,bu aralar çok gelen yeni arkadaş var,hem sıkılmadan kolayca ve sağlıklı besleniyoruz,sadece 3 beyaz ve tatlı yok hayatımızda

menün güzel canım,bu sandolaz içinde ayrı bir topik var,en güzel bilgiyi ordan alabilirsin,istersen orayı oku canım.

rica ederim canım burda biz birbirimizi motive etmek ve sağlıklı bir şekilde kilo vermek için varız opuyorumnanaktan
ama gerçekten daha dikkat et yediklerine bak istersen,montiye gel orayı birazcık oku,bu aralar çok gelen yeni arkadaş var,hem sıkılmadan kolayca ve sağlıklı besleniyoruz,sadece 3 beyaz ve tatlı yok hayatımızda

tamam tatlım :lepi:

sandaloz sakızı alanlara yazayım
evet taş gibi ben ağzıma atıyorum fındıktan biraz büyükçe kıtır kıtır yiyiyorum elle dokunduğun kadar sert değil elinle bile 2 ye ayırabiliyosun
ben öğlen ve akşam yemeklerden 20 dk önce alıyorum

bugün ne yedim
sabah
2 kepekli ekmek üzeri peynir domates biber fırınlanmış

sandaloz sakızı 1 lt su

öğlen
az tavuk suyu çorba
ızgara köfte yanında 2 kaşık bulgur vardı
2 dilim kepek ekmeği

tünaydınlar efendim...

ara bir portakal suyu
bir litre su bitti

acayip iştah kapatıyor söyliyeyim

bugün ne yedim
sabah
2 kepekli ekmek üzeri peynir domates biber fırınlanmış

sandaloz sakızı 1 lt su

öğlen
az tavuk suyu çorba
ızgara köfte yanında 2 kaşık bulgur vardı
2 dilim kepek ekmeği

kaçamaksız bir gün ve güzel bir menü olmuş canım ama kahvaltın için zeytin ve salatalıkta ekleyebilirsin inan daha doyurucu olur ve öğlen ve akşamda az yemiş olursun
bu arada hiç ara öğün yapmıyorsun galiba birde ara yapııp elma yada herhangi bir meyve yiyebilirsin :icecream:

Selam kızlar geldim yazamadım bir türlü.

Herkes iiyi gidiyor maşlaah.
ceren bencede çok az yiyorsun senin yediklerin ara öğün tarzında. biraz protein kat. meyve sebzeyi artık . Çok sağlıksız.

Çağlayan yokluğun elbette hissedildi, hatta ben yazdığımı zannediyorumnerede diye ama yoğunluktan yazmamışım anlaşılan.

Dün akşam küçük bir tabak kıymalı patates, 3 kaşık yoğurtlu haş. karnıbahar, 1 dilm ekmek
sabah 1 dlm b. ekmek,1 yumurta, 2 çeri domate
ara türk kahvesi, 1 madlen çikolata
ara :2 grissini
öğlen 1 saat yürüyüş

evet kızlar nihayet yürüyorum. 3 gündür hergün tam 1 saat.

öğlen kepekli tost ile domates yicem ayran ile.

Selam kızlar geldim yazamadım bir türlü.

Herkes iiyi gidiyor maşlaah.
ceren bencede çok az yiyorsun senin yediklerin ara öğün tarzında. biraz protein kat. meyve sebzeyi artık . Çok sağlıksız.

Çağlayan yokluğun elbette hissedildi, hatta ben yazdığımı zannediyorumnerede diye ama yoğunluktan yazmamışım anlaşılan.

Dün akşam küçük bir tabak kıymalı patates, 3 kaşık yoğurtlu haş. karnıbahar, 1 dilm ekmek
sabah 1 dlm b. ekmek,1 yumurta, 2 çeri domate
ara türk kahvesi, 1 madlen çikolata
ara :2 grissini
öğlen 1 saat yürüyüş

evet kızlar nihayet yürüyorum. 3 gündür hergün tam 1 saat.

öğlen kepekli tost ile domates yicem ayran ile.

saol canım demekki bir tek sen özlemişsin beni opuyorumnanaktan
şimdi biz bu madlen çikolatayı kaçamaktan sayalım mı saymayalım mı ,
bu arada sularını ve içtiğim bitki çaylarını yazmamışsın yoksa içmedin mi :eek:lmaz:

menün güzel ama sadece arada ki çikolata var canım,bir ufak birşey daha sabahları ,tum buğday ekmeği yesen seni daha çok tutar,
yürüyüş yapmanda çok güzel canım tebrik ediyorum
bu haftaki yarışmada artık grup olarak listeye girelim artık..:lepi:

Günaydın kızlar.

Cuma günü kadın doğuma gitmiştim biliyorsunuz. Sizlerede faydası olur diye yazıyorum. Söylemiştim kan değerim 9 larda. % 25 aksik var. Bu nedenle k.d a gittim. Yoğun günlerinde kaç ped kullanıyorsun dedi, 7-8 dedim, Kadın şaırdı. Bunun normali 2-3 müş. Ama benim hep böyle olur, Vücut artık tolere etmiyormuş bu yüzden kansızlık oluşmuş. şimdi 6 aylık önlem paketim var ,inş. ilaçlar kg. yapmaz bende.

3 günlük tatil gelince yediğim içtiğim karışık ama cumartesi spor aletlerinde 15 dk yaptım ve pazar günü de 1 saat yürüyüş yaptım. Bugünle Cuma kilom aynı bu bile iyi benim için. Bugün kaldığım yerden devam..

Sizde ne var neyok.

Bu arada takımımız gecen hafta 3. olmuş .herkesi tebrik ederim. Ciğidem sen aslında 3. sün. yanlış hesaplama var bunu bildirdim. Düzelir sanırım.

canım geçmişi okudum ama gözümden kaçmış benim bu,çok geçmiş olsun.dr verdiği ilaçlar'ın içeriğini internet'tente baksaydın yan etkileri neler kilona etki edecek mi etmeyecek mi diye.bu 6 aylık önlem paketin kansızlığını ve adet dönemini düzenlemek için mi

bu arada sularını ve içtiğim bitki çaylarını yazmamışsın yoksa içmedin mi :eek:lmaz:

menün güzel ama sadece arada ki çikolata var canım,bir ufak birşey daha sabahları ,tum buğday ekmeği yesen seni daha çok tutar,

evet arkadaşlar hemen hemen herkes güzel besleniyo ama tartıda çuvallıyoruz :hulya:
ben çarşamba günü inşallah yüzmeye de başlıyorum...72 de takıldım kaldım yaaa ööfff :kızgın:

Çiğdem kısa zamanda süper yol katettin, elbetteki duraklaman normal, ama önemli olan vermiyorum diye diyeti bozma direnç noktanı kırınca hızlı inersin yeni bir dirençle karşılaşana kadar.

kaçamaksız bir gün ve güzel bir menü olmuş canım ama kahvaltın için zeytin ve salatalıkta ekleyebilirsin inan daha doyurucu olur ve öğlen ve akşamda az yemiş olursun
bu arada hiç ara öğün yapmıyorsun galiba birde ara yapııp elma yada herhangi bir meyve yiyebilirsin :icecream:

haklısın tatlım ama ara öğün alacak zamanım olmuyor markete bi girip çekmeceme bişeyler koymam lazım lıgt yoğurt falan

bu arada :icecream: mesajmıııı şekerimmm eyvahedigeldismile

haklısın tatlım ama ara öğün alacak zamanım olmuyor markete bi girip çekmeceme bişeyler koymam lazım lıgt yoğurt falan

bu arada :icecream: mesajmıııı şekerimmm eyvahedigeldismile

bilmem artık anladın sanırım sen onu o magnumuda görmedim sanma,çok geçmişde olduğu için yazmadım ama,her an delil olarak çıkartabilirim karşına ona göre sengözlerimebaksanab

Çiğdemcim duraklaman normal şu anda vucudün kilolarını sabitliyor gibi görünsede ölçü olarak değişiyorsundur şevkin kırılmasın,bak morallerimiz tam tepede iken sakın kendini bırakma canım tamam mı ergeç zafer bizim olacak :lepi:kaydirigubbakcemile2

Suyum kesin 2 ltre oluyor.
dün yeşil çay içtim. bugünde form içicem.
ekmek normalde tahıllı yada kepek alıyorum şimdi yok o yüzden en kısa zamanda alıcam.

Öğlen yürüdüğüm için fırsat olmadı aslında.

Yalnız çağlayan bu bitki çaylarını senin sayende içiyorum saol varol..

Suyum kesin 2 ltre oluyor.
dün yeşil çay içtim. bugünde form içicem.
ekmek normalde tahıllı yada kepek alıyorum şimdi yok o yüzden en kısa zamanda alıcam.

Öğlen yürüdüğüm için fırsat olmadı aslında.

Yalnız çağlayan bu bitki çaylarını senin sayende içiyorum saol varol..

:kedi:
utanırım valla öyle söyleme,senin sayendede ben buraya geldim,beni ilk çağıran sen oldun takıma bende sana teşekkür ederim canım,ben bitki çaylarını günde 3 çıkardım,kendimi daha iyi hissediyorum,şişliklerinin gittiğini hissediyorum,sakın bırakmayı düşünmeyin ben geçen hafta alamıştım gariplik hissetmiştim kendimde sende günde 3 içemiyorsan bile 2 tane iç sabah,akşam,öğlen bunu sen belirle ama unutmadan iç canım

bu arada çok mu despot oldum ben başınıza sürekli sizin tepenizdeyim :kedi:eyvahedigeldismile

X