Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

şimdi siz bana kızacaksınız biliyorum ama
bende bugünkü menümü yazıyorum

bir bardak yeşil çay
1 avuç beyaz leblebi (canım hiç ama hiç istemiyordu )

öğle
5 kuru kayısı
1 tane elma

ara : 1 avuç beyaz leblebi
çok ağrım var bugün nasıl akşam oldu hiç bilmiyorum

canım unutmuşum haklısın
sabah yarım simit peynir şekersiz çay
sonra yeşilçay
öğle bakla yoğurt bir dilim ekmek
arada küçücük bir parça kek
kahve, yeşil çay

şimdilik bu kadar
bu arada ben her gün mutlaka en az iki fincan yeşil çay ve bir fincan form çayı içiyorum
geçende ap.bahçesinden biberiye koparıp kuruttum onu da demlerim artık akşamları

canım hiç bişey yememişsin yine
gerçi kayısılar hareketlendirir ama bu kadar kesme
geçmiş olsun bu arada

öğlene kadar güzel ama bu kek olmamış sanki,kahvede umarım şekerli kahve değildir,form çayları içmen çok güzel akşam bu kek'i telafi edersin inş.canım bu hafta herkesin çok kilo vermesi lazım çok motivasyona ihtiyacımz var kaydirigubbakcemile5

canım hiç bişey yememişsin yine

gerçi kayısılar hareketlendirir ama bu kadar kesme
geçmiş olsun bu arada

biliyorum canım sorma bu ağrılar beni mahvedicek bir de monti yapıyorum ya herşeyide yiyemiyorum öğle beyaz lebleli serbest diye onu yedim ne zaman'a kadar yiycem onunda fazlası zarar

bugünkü menüm

09:00 bir bucuk dilim kemek,krem peynir, acuka,marmelat, salatalik
13:30 firinda balik+salata
16:15 bir yesil elma
18:00 yesil salata+pul biberli yogurt

leslie ile 4 mil yürüyüs ( 55 dk)

bugünkü menüm

09:00 bir bucuk dilim kemek,krem peynir, acuka,marmelat, salatalik
13:30 firinda balik+salata
16:15 bir yesil elma
18:00 yesil salata+pul biberli yogurt

leslie ile 4 mil yürüyüs ( 55 dk)

menün çok güzel canım,yürüyüş yapıyor olmanda çok güzel düğüne kadar gidecek kilolar inş.

günaydın şekerlerim bayanssulusmile

dün hafif bir yemekten sonra (toplamı bir porsiyonu geçmez kuru fasulye pilav salata)
l-carnitine içtim ve 1.5 saat spor yaptımhihoyyyt
1000 adım stepper 100 den fazla mekik
yanlara eğilme oklava çevirme falan
bayağı güzel bir ter attım duşumu aldım
bir küçük portakal ve bir greyfurtu sıkıp içtim
oh ne rahat ettim zemuszemus

banucum geçmiş olsun şekerim bugün daha iyisin inş.

günaydın canım spor dolu bir gün olmuş ,ama yemeği çok az yemişsinkaydirigubbakcemile5.arada kaçamak yapmadın inş.:kedi:

günaydın kızlarrr...
cnm sana o kadar özendimki anlatamam bende hergün akşama daha sıkı spor yapcam diye diye kendimi heveslendiriyorum akşam olupta eve gidince yemekti ortalığı toplamaktı ufak tefek işlerdi derken zamanımın yarısından çoğu gitmiş ancak yürüyebiliyorum :çok üzgünüm: dün akşam aktardan biberiye yağıyla susam yağı aldım güya göbeğime sürüp streçliyip yürücektim zaman kalmadı neyse bu akşam inşallah

çağlayancım yemeği özellikle az yedim spor yapacağım için rahatsız etmesin diye
sonra kaçamak yapmadım canım şükür

çiğdem hadi inşallah canım bak bir başladınmı gerisi geliyor
bir de çektiğin eziyet boşa gitmesin diye tutuyorsun kendini
hadi hareketlenelim hanımlar hava çok ısındı
pörtleyenleri nasıl gizliycez düşünsenize

yasemin canım leslie ile mil yürüyüşü yapıyorsun faydalımı gerçekten izlerken aynı anda mı yapıyorsun ne kadar sürüyor anlatsana

canim faydali olup olmadigi hakkinda suanda yorum yapmam icin cok erken daha yeni basladim,evet izlerken yapiyorum ben cok spor videosu gördüm ama en cok hosuma giden ve beni SIKMAYAN leslie ve nivea body oldu leslinin cesitli videolari var ama genelde ayni hareketlerden olusuyo ama yinede fark oluyyo biraz mesela ben ilk gün 5 millik yag yakma programini yaptim ama 5 mile tamamlayamadim 3 milde biraktim dünde 4 millik hizli kilo verme vücüdu sekillendirmeye yönelik olnaini yaptim nivea bodyde var bende bugünde onu yapicam her gün ayni seyi yapmak istemiyorum ben aslinda ben su doawland yerinden 1 mayisa kadar üyelik aldim yani hizli bi sekilde indirebiliyom videolari aslinda sizede vermk istiyodum kullanici adimi ve sifremi ama olmuyo galiba nisa arkadasima verdim kabul etmedi yani yapamadi ama isteyen olursa özelden vereyim belki olur

Son düzenleme:
herkeze günaydınn
çiğdemcim biberiye yağıyla susam yağı ne işe yarıyor tatlım senden de baya şey öğreniyorum ne güzel ...

herkeze günaydınn
çiğdemcim biberiye yağıyla susam yağı ne işe yarıyor tatlım senden de baya şey öğreniyorum ne güzel ...

canım bende kk da okudum biçok kişi yapmış biberiye yağını sorunlu olan bölgene sürüyomuşsun streç film sarıp üzerinede korse giyiliyomuş ve sporunu öyle yapıyomuşsun fena terletiyomuş 1,5 haftada 5 cm incelenler var.bende denicem bugünden itibaren sonuçları yazarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…