Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

cumartesi ve pazar günü menülerimi yazıyorum

cumartesi günü
12'ye kadar aç gezdim birşey yiyemedim maalesef
sonra bir avuç beyaz leblebi

13:00 de bir avuç fındık yedim

17:00'de sütlü kakao içtimm

20:00 arkadaşa gittik sade makarna yedim 1 kaşık yoğurtla
2 çay bardağıda çay içtim
maaselef su ve yeşil çay içemedim

pazar günü ise
kahvaltı
2 dilim tam buğday ekmeği kızarmış
salatalık,domates,6 zeytin,menemen ve 1 bardak çay ve k.k.peynir

öğle : bir bardak kakaolu süt

akşam : ızgarada pişmiş tavuk,köfte,et,ciğer ,yoğurt ve salata yedim
(bu saydıklarımın hepsinden birer parça ve az olarak yedim
su ve yeşil çay gene yok maaselef

Canım cumartersi resmen aç kalmışsın pazar daha iyice, ama kaçırıp deli gibi yemekten iyidir. Bu hafta daha düzenli beslen canımcım.

herkeze günaydın

öncelikle çiğdem seni kutluyorum canım ...

ben berbat bir hafta sonu geçirdim 2 sebebi vardı
1.si regl oldum ve ağrılarım çoktu
2.si sandaloz sakızı aman tanrımmm 2 gündür wc den çıkamadım bide onun ağrısı bizimkiler çıktı gezdi tozdu ben evde 2 büklüm geçirdim ama bugünd aha iyiyim

sabah sandaloz almadım bugün sanırım iş yerinde alıancak bişeye benzemiyor ...

yediklerime gelince valla ne yediğimi hatırlamıyorum 2 günde toplasan 2 kaşık ıspanak 1 çatal omletten ancak yemişimdir 48 saatten bahsediyorum

bu sabah 3 kızarmış ekmek üstü lıgt beyaz peynir domates az kaşar fırında yedim

sabah tartıldığımda 74,5 tum bu arada şebnem bu cuma için bana hedef 75,5 vermişti düşünün koruyabilirsem süper oalcak yada hertürlü şeyi göze alıp sandalozdan yicemmmmm tam rezillik

günaydın kızlar....

haftasonu yazamadım temizlik gezmeler falan filan

uaydın cım sandalozu bende kullanıyorum fakat bende o kadar çok tuvalete çıkma isteği olmadı
evet bağırsakları çalıştırıyo fakat bende abartılı bişey olmadı

gelelim haftasonu menüme :KK43:

c.tesi öğlen yemeğimden sonra herşey normal (öğlen yemeği dediğim 5 de falan yedim)ondan önce 1 elma yemiştim sadece yemekten 1 saat sonra 1 kuru incir yedim
akşam çok acıktım dışarda olduğumdan dolayı ayran ve 1 kaşarlı tost yedim :KK43: saat 10 da falan
sonra bide kesme dondurma yedim 12 de :sinifsinif:
2lt su spor yok

pazar

sabah 1 saat yürüyüş
1 kk peynir
yarım haşlanmış yumurta
4 yeşil 4 siyah zeytin
2 dilim tam buğday ekmeği
salatalık domates yeşillik

evde temizlik yaptım 1 elma yedim

7 de tavuk döner (az) pilav ayran
1,5 lt su

uaydın cım sandalozu bende kullanıyorum fakat bende o kadar çok tuvalete çıkma isteği olmadı

canım benim yazdıklarım yaşadıklarımın yanında az bile kaldı bakalım biraz önce de aldım neler olucak görücezz

Banu geçmiş olsun canım yaa, regli ve bağırsak çalışması birarda düşünemiyorum. Perişan olmuşsun anlaşılan. Dediğin gibi sandoloz tam benlik gibi görünüyor. Bir ara alayım. 74,5 süper ötesi inşallah korursun yada şöyle düşün çok su kaybın olduğu için 0,5 i geri gelebilir. 75 olsan bile çok iyi bence.

Çiğdemcim sende çok aç kalmışsın hafta sonu pazar günün daha dengeli ve yürüyüş lü seninde hafta sonun iyimiş. (ben dondurmayı diyet bozar diye düşünmem abartmadığın sürece, sadece saat 12 de olması biraz kötü olmuş :)

bu arada hepinize günaydin

Günaydın kızlar.

Takımızı geçen hafta 6. olmuş Çağlayanda bireyselde 3. olmış. Tebrik ederim canım seni.

Benimde hafta sonum biraz karışık geçti 1 öğün dışarda yedim. fazla abartmamaya çalıştım. Ogün akşam cayla küçük bir kurabiye yeddim. En azından kg. almadan kapattım hafta sonunu.

İşler hafifleyince seizlere yorumlarımı yapıcam.

Umarım güzel bir hafta olur hepimiz için.

teşekkür ederim canım bende görünce çok şaşırdım ama takımımız için güzel birşey oldu bu :lepi:

evet caglayan bende tebrik ederim canim

saol canım ,peynir'in serbest olması da güzel ayrıca

bugün benim çok belim ağrıyor fazla giremiycem buraya,zorla duruyorum zaten burdada eve gidebilirim girememessem haberin olsun kızlar

Çiğdemcim sende çok aç kalmışsın hafta sonu pazar günün daha dengeli ve yürüyüş lü seninde hafta sonun iyimiş. (ben dondurmayı diyet bozar diye düşünmem abartmadığın sürece, sadece saat 12 de olması biraz kötü olmuş :)

ya zaten benimde mideme oturan konu geç saatte yemem oldu... :icecream:
sabah korkarak tartıya çıktım ve şükürki 100 gr bile oynamamış
bu hafta ii spor yapcam inşallah

günaydın kızlar
güzel bir hafta olması dileğiyle
ben c.tesi günü regli oldum.ağrım vardı.birde boğazlarım çok acıyordu.sanırım grip başlangıcı. düzenli birşey yiyemedim.
bugün ise bir dilim kızarmış ekmek 2 dilim mihaliç peyniri,3 yeşil zeytin...
az sonra ise bir elma yiyeceğim.

çağlayanım seni tebrik ederim canım...
banucum geçmiş olsun.bende bugün çıkabilirsem ve burdaki aktarda varsa tabi sandaloz sakızı almayı düşünüyordum.bu arada kilon süper inşallah koruyabilirsin...
çiğdem sende hoşgeldin aramıza...

günaydın kızlar
ben c.tesi günü regli oldum.ağrım vardı.birde boğazlarım çok acıyordu.sanırım grip başlangıcı. düzenli birşey yiyemedim.

banucum geçmiş olsun.bende bugün çıkabilirsem ve burdaki aktarda varsa tabi sandaloz sakızı almayı düşünüyordum.bu arada kilon süper inşallah koruyabilirsin...

benim gittiğim aktarda inanırmısın küçücük bi yer hayatta yoktur dedim ama varmış ... kilosu 100 TL ben 100 gr aldım bayada idare edecek gibi

çiğdemcim belkide ilk defa kulalnıyorum diye böyle oldum vucut temizledi kendini

bugünkü menüm

sabah
1 kk peynir
4 zeytin
5 çeri domates
1 salatalık
1 dilim kepek ekmek
ara
yapmadım canım istemiyor
öğlen
z.yağlı bol limonlu brüksel lahanası + yoğurt + 1 dilim kepek ekmek
ara
1 kuru incir
akşam
fırın tavuk az pilav ekmeksiz
elma

bol su ve mate çayı
spor olarak da 45 dk hızlı yürüyüş yaparım

Son düzenleme:
selam kızlar. bugünkü menümü yazayım:

sabah: 1dilim kepek ekmeğe sürülmüş light peynir

ara: 1 çay bardağı light yogurt

öğlen: 1 tabak çorba , 5 kaşık sebze yemeği, 1/2 kepek ekmeği

ara: 1 avuç =badem, kuru üzüm, fındık

akşam: 3 adet ızgara köfte , 5 kaşık haşlanmış yogurtlu kabak

ara: 1 küçük elma

canım çok iyi gidiyorsun maşallah

17 nisan cumartesi

09:00 bir bucuk dilim ekmek üzerine labne+yesil zeytin+salatalik,domates
11:00 1 avuc findik
13:00 bir dolu tabak kabak yemegi+yogurt+salata
16:30 cilek
18:30 kabak yemegi+yogurt
20:30 findik ( biraz abarttim malesef)

afiyet olsun canımcım, siz pembe panterle aynı diyeti yapıyorsunuz sanırım sen böyle gidersen 27 mayısa kadar fıstık gibi hatun olacaksın merak etme

cumartesi ve pazar günü menülerimi yazıyorum

cumartesi günü
12'ye kadar aç gezdim birşey yiyemedim maalesef
sonra bir avuç beyaz leblebi

13:00 de bir avuç fındık yedim

17:00'de sütlü kakao içtimm

20:00 arkadaşa gittik sade makarna yedim 1 kaşık yoğurtla
2 çay bardağıda çay içtim
maaselef su ve yeşil çay içemedim

pazar günü ise
kahvaltı
2 dilim tam buğday ekmeği kızarmış
salatalık,domates,6 zeytin,menemen ve 1 bardak çay ve k.k.peynir

öğle : bir bardak kakaolu süt

akşam : ızgarada pişmiş tavuk,köfte,et,ciğer ,yoğurt ve salata yedim
(bu saydıklarımın hepsinden birer parça ve az olarak yedim
su ve yeşil çay gene yok maaselef

canım kakaolu sütten kastın nesquikli süt mü? şekerli oluyor da o, ama tatlı isteğini böyle bastırıyorsan bu da bir başarı, bu arada tebrik ediyorum 3.lüğünü...

herkeze günaydın

öncelikle çiğdem seni kutluyorum canım ...

ben berbat bir hafta sonu geçirdim 2 sebebi vardı
1.si regl oldum ve ağrılarım çoktu
2.si sandaloz sakızı aman tanrımmm 2 gündür wc den çıkamadım bide onun ağrısı bizimkiler çıktı gezdi tozdu ben evde 2 büklüm geçirdim ama bugünd aha iyiyim

sabah sandaloz almadım bugün sanırım iş yerinde alıancak bişeye benzemiyor ...

banucum ben bir ara kullandım geçen yıl sandolozu öyle bir etkisi olmadı hatta hiç etkisi olmadı şekeri tam kesemediğimdendir belki, bildiğim kadarıyla hiç şeker almamak gerekiyor sandoloz kullanırken, meyve bile serbestmiydi tam emin değilim, geçmiş olsun canım

günaydın kızlar....

haftasonu yazamadım temizlik gezmeler falan filan

gelelim haftasonu menüme :KK43:

c.tesi öğlen yemeğimden sonra herşey normal (öğlen yemeği dediğim 5 de falan yedim)ondan önce 1 elma yemiştim sadece yemekten 1 saat sonra 1 kuru incir yedim
akşam çok acıktım dışarda olduğumdan dolayı ayran ve 1 kaşarlı tost yedim :KK43: saat 10 da falan
sonra bide kesme dondurma yedim 12 de :sinifsinif:
2lt su spor yok

pazar

sabah 1 saat yürüyüş
1 kk peynir
yarım haşlanmış yumurta
4 yeşil 4 siyah zeytin
2 dilim tam buğday ekmeği
salatalık domates yeşillik

evde temizlik yaptım 1 elma yedim

7 de tavuk döner (az) pilav ayran
1,5 lt su

canım pazarki menün daha güzel afiyet olsun

günaydın kızlar

semihacım geçmiş olsun canım

semiha geçmiş olsun canım.

Menüm
sabah:
1 dlm çavdar, 1 yumurta, 2 çeri domates, 1 kk peynir

öğle. 200 gr nohut, 100 gr yoğurt

şebom her gün mü yumurta yiyorsun beni de tok tutar yumurta ben de haşlasammı kahvaltılara

gelelim bana azıcık abartılarım olsa da bol hareketli sporlu bi haftasonu geçirdim
bütün zayıf halimle olan fotoları buzdolabına yapıştırdım her baktığımda kendime küfür ettim nerdeyse

acayip yağlanmışım mekik çekerken daha iyi anladım bunu, ama eriyecek hiç şansı yok
ben de ensendeyim listesindeyim bu arada

ben sanıyorum toplu olarak ensenizde olacağım kızlar bugün kusura bakmayın artık aklinialirimsmile

günaydın kızlar

saol canım benim teşekkür ederim opuyorumnanaktan,sanada çok geçmiş olsun canım

semiha geçmiş olsun canım.

Menüm
sabah:
1 dlm çavdar, 1 yumurta, 2 çeri domates, 1 kk peynir

öğle. 200 gr nohut, 100 gr yoğurt

sabah kahvaltın güzel canım benim ama öğle yemeğin çok az bu arada hani su miktarın yeşil çayın içmedin mi yoksa aklinialirimsmile

bugünkü menüm

sabah
1 kk peynir
4 zeytin
5 çeri domates
1 salatalık
1 dilim kepek ekmek
ara
yapmadım canım istemiyor
öğlen
z.yağlı bol limonlu brüksel lahanası + yoğurt + 1 dilim kepek ekmek
ara
1 kuru incir
akşam
fırın tavuk az pilav ekmeksiz
elma

bol su ve mate çayı
spor olarak da 45 dk hızlı yürüyüş yaparım

menün çok güzel canım seninde grubumuza ayrı bir neşe ve heves getirdin sende bu hafta çok güzel atak bekliyoruz sendende kaydirigubbakcemile5

öğle yemeğim
bir ufak kabak dolması,bir kase yoğurt...
öğle yemeğin güzel canım ama bu arada bol bol suda iç ve form çaylardanda tüket mutlaka

canım çok iyi gidiyorsun maşallah

afiyet olsun canımcım, siz pembe panterle aynı diyeti yapıyorsunuz sanırım sen böyle gidersen 27 mayısa kadar fıstık gibi hatun olacaksın merak etme

canım kakaolu sütten kastın nesquikli süt mü? şekerli oluyor da o, ama tatlı isteğini böyle bastırıyorsan bu da bir başarı, bu arada tebrik ediyorum 3.lüğünü...

banucum ben bir ara kullandım geçen yıl sandolozu öyle bir etkisi olmadı hatta hiç etkisi olmadı şekeri tam kesemediğimdendir belki, bildiğim kadarıyla hiç şeker almamak gerekiyor sandoloz kullanırken, meyve bile serbestmiydi tam emin değilim, geçmiş olsun canım

canım pazarki menün daha güzel afiyet olsun

semihacım geçmiş olsun canım

şebom her gün mü yumurta yiyorsun beni de tok tutar yumurta ben de haşlasammı kahvaltılara

gelelim bana azıcık abartılarım olsa da bol hareketli sporlu bi haftasonu geçirdim
bütün zayıf halimle olan fotoları buzdolabına yapıştırdım her baktığımda kendime küfür ettim nerdeyse

acayip yağlanmışım mekik çekerken daha iyi anladım bunu, ama eriyecek hiç şansı yok
ben de ensendeyim listesindeyim bu arada

canım benim içtiğim bildiğimiz sütün içine çok az birşey kakao katıyorum,diğerlerinden kulanmıyorum,açlığımı bastırıyorum ve tatlı isteğiimi

bu arada ben senin listeni göremedim canım yazmadın mı benim mi gözümünden kaçtı

kızlar birde dikkat ediyorsanız su miktarı ve form çaylardan kimsede yok,birdek çiğdem yazmış mate içtim diye su ödem ve şişkinliklerden kurtarıyor biliyorsunuz lütfen içelim ve yazalım onlarıda

X