Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

yasemincim hep derim çocuklu evde tititzlik düzen ve çeşit yemek aramayacaksın bazıları çok iyi kıvırıyor onlarada maşallah deyip geçiyorum birazda inanmıyorum açıkçası çoğu eve temizlikçi almasa bile annesi kardeşi eşi mutlaka birileri yardıma geliyor temzliğini ütüyü falan yapıyor

bende tek başımayım bu konuda eşim çok yardımcı değildir ancak başında çok dırdır yaparsam yapar oda ben susayım diye

hafta içi çamaşırları yıkayp hafta sonu yerleştiriyorum , ütü yapmıyorum sadece giyerken yapıyorum ,yemek akşamları kolay olan şeyleri yapıyorum temizlikte de c.tesi öğlene kadar bitiriyorum ama istediğim gibi olmuyor tabi onuda kızımla beraber 1 saatlik işi 3 saatte yapıyorum biraz o süpürüyo siliyo biraz ben.. sende çocukların eline ver toz bezi oyun sansınlar belki oyuna dönüştürürsen bu olayı daha zevkli ve kolay olur .. bunu zorunluluk değilde zevkli bişeymiş gibi görürsen inan kendini daha iyi motive edersin...

kızlar sabah tartıda canım sıkıldı
nedeni
dün akşam küçük bir kase sarımsaklı yoğurt içine çok az baharat zerdeçal fesleğen ve pulbiber tutma tutam ama azıcık
az bi parça tavuk yarım dilim ekmek

tv karşısında da 1 avuç çekirdek 1 avuç soslu mısır ...

dün aldığım kalori taş çatlasın 800 geçmez fazla fazla hesaplıyorum

sabah dün sabah çıktığım kilodan 600 gr fazla çıktım ben 600 gr eksik beklerkenohaoldumsmile

yasemincim hep derim çocuklu evde tititzlik düzen ve çeşit yemek aramayacaksın bazıları çok iyi kıvırıyor onlarada maşallah deyip geçiyorum birazda inanmıyorum açıkçası çoğu eve temizlikçi almasa bile annesi kardeşi eşi mutlaka birileri yardıma geliyor temzliğini ütüyü falan yapıyor

bende tek başımayım bu konuda eşim çok yardımcı değildir ancak başında çok dırdır yaparsam yapar oda ben susayım diye

hafta içi çamaşırları yıkayp hafta sonu yerleştiriyorum , ütü yapmıyorum sadece giyerken yapıyorum ,yemek akşamları kolay olan şeyleri yapıyorum temizlikte de c.tesi öğlene kadar bitiriyorum ama istediğim gibi olmuyor tabi onuda kızımla beraber 1 saatlik işi 3 saatte yapıyorum biraz o süpürüyo siliyo biraz ben.. sende çocukların eline ver toz bezi oyun sansınlar belki oyuna dönüştürürsen bu olayı daha zevkli ve kolay olur .. bunu zorunluluk değilde zevkli bişeymiş gibi görürsen inan kendini daha iyi motive edersin...

doğru diyosun şeker
bir gün tembellik edicek olsan ipin ucu kaçıyor..çocuklu ev de düzen aranmaz artık..canları sağ olsun da ortalık dağılsın boşvermek gerekiyor

Banucum moralini bozma yediğin çerezlerin tuzu yüzünden su tutmuşsundur, kesinlikle kg. değildir. bende çekirdek yediğimde öyle oluyor yarın hem dünkünün hemde bugünün sonucu alırsın. Sakın moralini bozup yemeye başlama.

Banucum moralini bozma yediğin çerezlerin tuzu yüzünden su tutmuşsundur, kesinlikle kg. değildir. bende çekirdek yediğimde öyle oluyor yarın hem dünkünün hemde bugünün sonucu alırsın. Sakın moralini bozup yemeye başlama.

haklısın canım
yarın öğle arası kadın doğum dr una gideceğim hormon tahlili isteeyceğim hem kilo veremiyorum hemde yüzümde çene altında tüyler çıkmaya başladı tabiri caizse sakalım çıktı delikafadulden inşallah kurtkadına dönüşmüyorumdur ..iğneli epilasyona gitmek isityorum ama önce bi kontolden geçeyim

öğlen diyet makarna yedim

haşlanmış penne üstünde yağsız domates sos ve nane

kizlar benim bi SIKINTIM var.ya ben bi kac isi bi anda yapamiyorum yani nasil anlatsam hic gücüm yok sanki hemen yorulup bitkin düsüyorum mesela 2 haftadir evimi bile süpüremedim iste cocuklari doktora götür krese getir götür bu isleri yapmaktan eve bakamaz oldum bi disari cikip geldimmi evde is yapmaya halim kalmiyo yemegimi bile zorla yapiyom suan mutfagimda alt üst ama bende toplayacak güc yok,bakin bugün yaptiklarimi anlatayim

sabah oglumu krese biraktim( tabi bu arada kücük oglum benimle,ayni zamanda kucagimda ve 2,katta oturuyoz) eve geldim musayla kahvaltimizi yaptik sonra onu asia götürdüm ordan okula gittim eve geldim ögle yemegimi hazirlayip yedim ( bu arada evde hic bi is yapmadim bi camasir astim) sonra yine oglumu aldim geldim bugün yaptiklarim bunlar sizce benmi cok gücsüzüm yoksa bunlari yapan her insan yorulurmu yada siz bu kadar yoruldugunuz halde ev islerinizi ihmal etmezmisiniz kendimi kötü hissediyorum sanki hic bana göre degil ev hanimligi beceremiyorum sanki esim isten geliyo her yer heryerde ama bosvermislikten degil iste yapamiyorum zaten yapimda cit kirldimdir yani öyle cok agir islere gelemem bazen diyorum iyi bile dayaniyosun ama bi tarafimda sorguluyo iste keske benimde yardimci alabilme imkanim olsaydi ne güzel olurdu 2 haftada bir evimi temizlese yeterdi bana ama burda imkansiz cok asiri pahali üff yaaa

siz ne düsünüyosunuz kizlar,ama lütfen bana moral vermek icin yazmayin,ne düsünüyosaniz onu yazin..

ama bu yorgunluguma ragmen aksam yürüyüsme gidicem cünkü sporla birlikte güclenecegime daha dayanikli olacagima inaniyorum ins inandigim gibide olur

yasemincim sen iki küçük çocukla zorlanmakta çook haklısın ben bir çocukla yetişemiyorum ev işlerine çoğu zaman ki küçükken daha zordu şimdi biraz daha rahatım çok şükür

banucum dr sonucunu bildir canım merak ederim

yediklerime gelince
dün akşam oğlum kreşten gelince onunla birlikte pazara gittik epey bir yorulduk
eve gelince bir bardak greyfurt suyu içtim yemek hazırladım
eşim illa kızartma istedi
ben bir kaç çatal aldım bir dilim ekmekle bol yoğurt yedim
arada da küçücük bir muz yedim

sabah yine kepekli tostumu yarım yarım yedim
öğlen çeyrek ekmek arası malesef yemek kalmamıştı getiremedim
şimdi bir soda içicem
size de tavsiyem günde en az bir soda için kaybettiğimizi mineralleri geri kazanalım
öptüm hepinizi

günaydin kizlar,yorumlariniz icin tesekür ederim ama bendeki bahar yorgunlugu degil malesef ben hep böyleyim dedimya yapim bu fazla ise gelemiyorum özgecim keske imkanim olsada alsam ama imkansiz malesef sebnemim dedigi gibi belki ikinci oglumda krese baslayinca düzelir aslinda bi yürümeye baslayipda kucagimdan inse o bile büyük bi hafifleme olacak bende :)

bugün sözde evde kalip dinlenicektim ama yine olmadi malesef birazdan cikicam ögleden sonra burda olurum

Yürümeye başlayınca daha büyük sorun canım. Gözünü korkutmak istemem ama gerçekler acıdır. aklinialirimsmile

kızlar sabah tartıda canım sıkıldı
nedeni
dün akşam küçük bir kase sarımsaklı yoğurt içine çok az baharat zerdeçal fesleğen ve pulbiber tutma tutam ama azıcık
az bi parça tavuk yarım dilim ekmek

tv karşısında da 1 avuç çekirdek 1 avuç soslu mısır ...

dün aldığım kalori taş çatlasın 800 geçmez fazla fazla hesaplıyorum

sabah dün sabah çıktığım kilodan 600 gr fazla çıktım ben 600 gr eksik beklerkenohaoldumsmile

Sen çekirdekleri mısırları götürrrr sonra da 600 gr fazla çıktı de. Çıkar tabi çıkar :roflol:

slm kızlar

yasemin sana hakveriyorum canım.
çalışan bayanlar daha enerjik ve daha düzenli oluyorlar...
sürekli evde olduğumuz için sonra yaparız deyip erteliyoruz ve işler birikiyor sonrada hiçten canımız istemiyor benim öyle şahsen...
birde havaların verdiği bir kasvet var.oda kalksın ortadan yazın daha farklı olursun...

kahvaltım yarım simit biraz peynir üç zeytin şekersiz çay

öğle acıkmadığım için sadece bir kase yeşil mercimek çorbası içtim.
az önce 1 portakal yedim..

semihacım sen vermişsindir, izmir hatırasını:=)

öğlen kıymalı karnıbahar ve salata yedim.

EE bugün noldu yine herkes kendi içine dönmüş şekerler. HUUUUU

Ben bu hafta takımdan 1. cilik bekliyorum ona görre.

Çağlayan 1,5 kg. vermiş bulunuyor. Yaklaşık bir 6-7 kg. kalanlardan bekliyoruum.Veeee alışş istemiyorum hiç..

Bu hafta da bildirim sırası bizim takımda şekerler. O yüzden saat 12 ye kalmazsak beni zorda bırakmamış olursunuz.

bugün 31 i şebnemcim bizim dönem kapama önceleri 10 ydu sonra 5 oldu sonra 3 şimdi yarın akşama dönem kapayacağız mesaiye bile kalabiliriz

yasemin akşam çerez falan yiyeceğim yoktuda geniş aileyi seyrediyorduk orda bi sahnede çerez yiyiyolardı dedim osla yerdik akşamları su almaya kalkmayan kocamın nerden bileyim aa gidip alayım diyeceğini heralde onunda canı istedi yoksa yapmaz ölece yemiş olduk

Kızlar yarın oğluşumu getircem işe fazla giremem yine de cee derim. Listeyi koymaya çalışırım. Yoksa biriniz el atarsınız.

Banu süpersin, kendimi bir kenara koydum da 2. gruptan sen mi 1 olursun yasemin mi bilemedim, cadı kazanı gibi:) Belkide özgge bir sürpriz yapar.

yok şebnemcim daha veremedim hatıraları :):):)

az önce leslie yürüyüş porgramından 3 mil yürüyüşünü yaptım...
bayağı hamlamışım ben ya canım çıktı...
keşke düzenli devam edebilsem:KK43::KK43::KK43:

banu kız sen bişey yemedin mi 850 kalori ben o kadar dikkat etmeme rağmen 1000-1100 oluyor bacım...

kizlar yorumlariniz icin tesekür ediyorum hepinize moral verdiniz :)

ben bugün yine bütün gün disardaydim ama diyetimi bozmadim oh canima degsin haha

raporum

sabah
1 kase az yagli sütle flakes
ara
1 yesil elma
ögle
disardaydim yiyemedim
ara
1 yesil elma
aksam
yagsiz mantarli tavuk sote az yagli yogurtla beraber
ara
1 turp

1,5 litre su
1 koca kupa yesil cay

kardeş takımım günaydın

sizin grup yarışının sonucu merakla bekliyorum açıkcası
özellikle hasretimin yaptığı diyetin sonucunu merak ediyorum.
umarım hepiniz istediğiniz sonuçları alırsınız yarın.
bu arada uaydın da çok iyi gidiyor eminim birden kilo kaybı artacak bu diyetle:))))))))

şebnemcim yarın öğlen olamayacağım ama onay için yetişmeye çalışırım yetişemezsem sen listeni koyarsın.bizim takımıda uyardım inş. bildirimimizi erken yapacağız.

Tünaydın herkese kimse yokmu bugün forumda ben nihayet ofiseme geldim.Artık benden kurtuluşunuz yok bugünde gerçi anca bu saatte girdim forum'a ama olsun artık burdayım hep.

Bu sabah ki kahvaltım
1 bardak yeşil çay
1 kase süzme mercimek çorbası
2 dilim ekmek
0.5lt su

X