Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Saol canım umarım dediğin gibi olur.

Özgecim hiç moralini bozma, bence pazartesi beklediğin inişi gerçekleştirmiş olacaksın, h. sonu kaçamak yapmazsan.

Sen haftada 1 mi tartılıyorsun Özge?

Evet şebi ben haftada bir Cuma sabahları tartılıyorum.
Kaçamak yapmamaya çalışacağım bu haftasonu.
Kesin ve net kaçamaksız bir hafta geçireceğim.

belkide monti işe yaramıyordur neyse o monti .....

Banuşkom ben daha önce tüm kilolarımı Monti ile verdim. Artı yürüyüş yapıyordum şimdi onu yapamıyorum maalesef.

aaa ask olsun canim ben sana hosgeldin dedimya :) benim adimda yasemin bize katilmak istediginide biliyorum böyle paylasim yapmaya devam edersen haftaya sende takimdasin demektir

ben görmedim o zaman özür dilerim.inş.bende onu istiyorum zaten arkadaş desteğine ve motivasyona çok desteğim ihtiyacım var yaza kadar zayıflamak istiyorum çünkü :hooray:

evet kizlar kaptani duydunuz ona göre hareketlenin lütfen ager kaptan giderse gemide batar ona göre

ben kactim kizlar öptüm hepinizi giremessem hepinize iyi hafta sonlari kaptani kaybetmek istemiyosak kacamak yok ona göre

istemek basarmanin yarisidir,istiyosan basaracaksin demektir biz burdayiz yeterki sende burda ol :)

teşekkür ederim.burda olucum inş.a.s.

haddim olmayarak birşey söylebilirmiyim takım kendi işinde yarışma düzenlese su içme yarışı mesela yada mekik yürüyüş gibi bunlarda bizi motive etmez mi.belki daha fazla hırs'a geliriz bizi geçen biri olursa bizde onu geçmek için dahada hırs yaparız kilolarada elveda deriz :kedi:

süper bi fikir bence hemen başlıyalım günde 2 lt azami su olsun 2 lt altında su içenler grubun çürük elmaları olsun 2 lt içenler grubun perfektoları olsun yada böle bişi yapalım aklına dahna güzel bişey gelen varsa uyarım

Son düzenleme:

hadi o zaman fikirler üretilem aklıma hangisi yatkın olursa onu yapalım kendi kendimizi motive edelim kaptan burdan gitmesin ben onu ve sizleri çok sevdim çünkü olumunekankayizsmilea.s.

Canım tüm diyetlere birileri biryerlerde sağlıksız diyor.
Bu diyeti ben geçen sene yaptım ve gayet iyiydim.
Birgünde tüketmen gereken herşeyi tüketiyorsun. Tek tip beslenme değil.

şebnemcim kusura bakma online idim fakat başka bilgisayarla uğraşıyordum.

listeniz okeydir.

**** 7.TAKIM 149 .ETAP ****

yarisci (72,0/72,0/0,00/0,00&#37
ebtuna (69,1/69,1/0,00/0,00%)
cansınsen (66,7/ayrıldı
pregant (84,5/83,5/1,0/1,18%)
zalimi (87,0/87,0/0,00/0,00%)
amylee_5 (69,3/69,3/0,00/0,00%)
meral (62,5/62,3/0,2/0,032%)
fatot (74,0/74,0/0,00/0,00%)
medusa (57,0/57/0,00/0,00%)
cigdem83(59,5/59,0/0,5/0,084%)
genciza(61,0/61,0/0,00/0,00%)
aysbar(71,5/71,5/0,00/0,00%
)

7.TAKIM TOPLAM KıLO(767,4/765,7/1,7/0,022%)

şebnemcim bizde onay albilirmiyiz olumunekankayizsmile

canım dediğiniz diyet glisemik indeks diyeti gibi bir şey değil mi?. yani kan şekerini dengede tutmaya dayalı.kan şekerini ani yükselterek insülün salınımını artıracak besinleri tüketmiyorsun veya daha az kan şekerini yükselten besinlerle birlikte yiyorsun bildiğim kadarıyla.öyle yasak da yoktu sanırım. gayet makul bir diyet,sağlıklı bir şey..yanlış hatırlamıyorsam.

ben öyle okumuştum onun için söylemiştim ama ben biraz daha araştırıyım bakıyım gerçi hangisini yapacağımı şaşırdım bu hafta düzene bir girebilsem ççok iyi olacak bilmiyorumkismile

Günaydın arkadaşlar dün siteye başlanamadım akşam üstü nedense bir koptu bir dahada geri gelmedi.Kimsede gelememiş galiba en son yazılanlardan bakılırsa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…