Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

ben kızlar bu topıke gırınce ıcımden yeme hissi geliyor malesef.
benım reglım bıttıkten sonra üstümdeki şişlik bıraz olsun gıttı.artık göbeğim yok :)
ve kızlar bı hastalığım çıktı artık yemekleri acı bibersiz,tuzsuz yemem lazım ve kılo vermem lazım bundan yola cıkarak artık öğünlerimi daha az yıyorum abur cubur kaçamakları yapamıyorum.
yarın akşam tartıldığımda bakalım ne durumda olacak kılom bu hafta cuma gününü iple çekiyorum.umarım ummuğum gibi olur.ve artık sebze-meyve yıyorum.et veya yağda bırsey yememeye çalışıyorum...

Alllllaaahhh yandım ben :uhm: saçımı başımıda yolarsın yakında sen benim-tatlicadiarzu-

Şu yarışı kazanayım da sen o zaman göreceksin yanmayı :lepi:

Canım geçmiş olsun hayırdır. Önemli bişiy değildir işallah.

Gunaydın.
Dün ki menü.

Sabah
1 kk peynir, yarım domates, 5 zeytin, 3-4 dal maydonoz

Öğlen
15 misket köfte (üzerine domates sos ve yoğurt ile),salata

Akşam
1 elma

Günaydın şekerler,

Dün migrenim fena kalktı işe gelemedim.

Bakıyorum herkeşler asılmış ohhh ohh pek güzel.

Benim feci şekilde yeme içme durumlarım geçen haftadan Salıya kadar sürmüştü Salı günü tartı 71 'i geçiyordu Bugün 69,9 tek istediğim yarına sıfıra sıfır olmak haftaya da coşmak:)

Banucum 1 tabak sulu yağlı sebze yemeği 180 -200 kalori civarı sen ızgara yemişsin bence 100 kaloriyi geçmemiştir kesinlikle.

Semiha berrraya geçmiş olsun inşallah daha iyicedir.

Özge ve Banunun kapışmasını zevkle izliyorum:)

merhaba bende 4.takıma girmek için bugün davet aldım.teşekkür ediyorum.özel msj'a cevap yazamadım izin vermiyor forum.bundan sonra ne yapmam gerekiyor banada yardımcı olabilirmisiniz.

kızceler akşam kahvaltı tabağına 2 domates doğradım (dallı domateslerden ne güzel kokuyordu ve çok lezzetliydi) birazcık peynir kızarttım tost makinasında yanına koydum bide yanına yarım dilim kepek ekmeği kızarttım bi güzel yedim ortalama 200 kalori bile değildir diye düşünüyorum

sabah
1 kase (7 tatlı kaşığı) müsli yarım bardak süt le yedim
1 bardak neskafe

sabah işe gelemden tartıldım 78.00 çıktım bugün 4.gün 800 gr gitmiş oldu ama çok azzz ben haftada 2 kg yu hedeflemiştim buna biraz sıkıldım açıkçası

Hoşgeldin Çağlayan.

Bütün takımlara girmek için deneme süreleri var.

Önce bize kendini tanıtırsan seviniriz, Kaç yaşındasın, Çoluk cocuk var mı, nasıl kg aldın, vermek için ne yapıyorsun vs.

Eğer paylaşımın sürekli olursa haftaya Cuma takıma girersin canım.

merhaba bende 4.takıma girmek için bugün davet aldım.teşekkür ediyorum.özel msj'a cevap yazamadım izin vermiyor forum.bundan sonra ne yapmam gerekiyor banada yardımcı olabilirmisiniz.

hoşgeldin canım aramıza

ismin nedir ? benim ismim banu

bundan sonra yapman gereken burda bizimle paylaşımda bulunmak günlük yeme programın ki biz bunlara yorum yapacağız şunu yap bunu yapma diye sen bize yapacaksın güzel sohpetler yapıcaz...

bide bize kilo geçmişinden bahsedersen seni daha iyi anlamış oluruz (kaptan sormuş zaten :))))

Banucum oldukça katı bir diyet yapıyorsun aslında kaçınca kez söylüyorum ama bu haftalarda 75 lerde olmalıydın, vücudun su tutuyor olablir mi?

Fakat yinede yapıp yapıp hiç sonuç alamıyuablirdin , bir iniş var niş. hız kazanır bu durum.
Herşeye rağmen moralini bozmuyorsun ya bu süper, Er yada geç hızlanacak kg. vermen.

25 yaşındayım 10 aylık evliyim.evlenmeden önce 13 kilo vererek toplam 60 lı rakamlara düşmüştüm ama evlendikten sonra kilo aldım ve şu anda kilom 87.5 hiç bu kadar olmamıştım şimdi eşimle bebek düşünüyoruz bende sağlıklı bir hamilelik geçirmek için zayıflamak istiyorum.

Pazartesi gününden beride rejim yapıyorum.Yaza kadar da aldığım kiloların hepsini sağlıklı bir şekilde vermek istiyorum.

şebnemcim inan moralim bozuluyor ama napimmm biraz katı bi rejim evet ama en az 2 hafta yapıcam bunu bakalım nolacak sonuca göre yinde düşük kalorili bi değişiklikler yapabilirim vücudum resmen durdu umarım dediğin gibi bi geçistir bi gün uyandığımda kilolarım gitmiş olur

doğru bi karar zayıflamadan bebek yapmak sonrası için çokkkk zor inan doğum yapmadan önceki gibi olmuyor metabolizman benim gibi emekleye emekleye veriyosun ben hamileliğimde bol bol yedim 35 kg aldım tam şimdi acısı çıkıyor çok fena

hoşbulduk banu

benim adımda çağlayan
çocukluğumdan beri toplu biriydim ama hiç bu kadar toplu olmamıştım kaydirigubbakcemile3 iş ve ev arası birazda yorucu oluyor düzensiz beslenmektenj bu kadar kilo aldım rutine girebilirsem eminim zayıflarımBirde bebek istiyoruz eşimle onun için daha çok üzerine düştüm bu aralar

:sinifsinif:
boyun kaç bu arada?

35 kg gerçekten çokmuş bende bundan korktuğum için bir an önce zayıflamak istiyorum zaten

Benim sabah kahvaltım
kalkar kalmaz yarım lt su
1 adet elma
1 kase süzme mercimek çorbası
2 dilim ekmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…