Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

sabah : 0,75 simit (200 kalori)
1 kk beyaz peynir ( 80 kalori)

öğlen: 1 hazır çorba (80 kalori) kepek li ekmek( 90 kalori)
mavi yeşil mısırlı şey 91 kalori
1 çikolata (heralde 50 falan)

590 civarı akşam 400 civarı ile bitirisem iyi bir başlangıç yapmış olacağım.

neye seviniyorum biliyo musunuz ben bu haftayıda gözden çıkarmıştım diyetet cuma başlayacaktım fakat sabaha karşı rüyamda bişi gördüm ne old. tam hatırlamıyorum ama direk diyet motivasyonuyla kalktım:)
sanırım aldığım gömlekleri giyemeden yaz gelmesi korkusu sardı :=)

şuan ki topalm

Hahayyy kim kimin havasını alacak görücez bebem :)

Funda canım özüre gerek yok. Çok saol.Hadi toparlan sende. Takım olarak toplarlanalım kızlar hadi.

Funda canım özüre gerek yok. Çok saol.Hadi toparlan sende. Takım olarak toplarlanalım kızlar hadi.

ben pazardan beri çeki düzen verdim kendime ,tabi bunda havaların da etkisi var,yürüyüş yapıyorum açık havada daha çok vakit geçiriyorum. ne güzel:-)

Banucum doğum günün kutlu olsun, nice güzel yıllara

kızlar bakın ben bunu 10 gün önce falan yazmıştım bir okuyun , hadi herkes zayıflayınca nasıl olack hayal etsin gerçekten insanı gaza getiriyor

kızlar ben bundan 7 yıl önce mecburi hizmetimi yaparken 62 kiloydum o zaman ne oldu bilmiyorum ama kafaya taktım kilo vericem şimdiki eşim olan zata dedim ben diyet yapıcam , sen yapamazsın falan derken görürsün 55 olcam dedim
o güne kadar hiç bikini giymemiş olan ben annemi aradım 38 beden kırmızı bikini al bana üstü üçgen olanlardan dedim tatile çıkmama 20 gün falan vardı .muzaffer kuşhanın gazetede çıkan diyetini yaptım ama kendimce değiştirerek ve evde mekik falan çektim .15 gün sonra 55 olmuştum karnım acıktığında veya yorgun olup spor yapmak istemediğimde hep kendimi kırmızı bikinimle kumsalda yürüken hayal ettim ve benimle dalga geçen kızkardeşim ve sevgilimin şaşkın şaşkın bakarken salınırak denize girişimi... ve oldu da her gören vaavvvvv demiştiii..
şimdi de aynı şeyi yapıcam , geçen yaz doğum yapalı 3 ay olmuştu ve 80 kiloydum her gören acıyarak bakıyordu sankiiii
şimdi yine kırmızı ama yepsyeni bikiniyle(belki bu sefer 36 beden olur) hayal ediyorum kendimi. oğlumun elinden tutup milletin şaşkın bakışları üzerimde iken kumsalda salınarak yürüycem akşam olunca pembe çiçekli elbisemi giyicem (36 beden)
evet artık yemeklerden önce ve sonra 2 dakika gözlerimi kapatıp bunları hayal edicem siz de benzer bişey deneyin çok faydalı oluyorrrrrrr
mesela yakın birinin düğünü var şimdiden ay zayıflamamlıyım ne giycem diye düşünmek yerine harika dar bir abiye kıyafetle dans ettiğinizi düşünün süper olacak diye telkin edin kendinizi
hadi herkes bu tür b,r hayalini paylaşsın ne dersinizkaydirigubbakcemile5

ben pazardan beri çeki düzen verdim kendime ,tabi bunda havaların da etkisi var,yürüyüş yapıyorum açık havada daha çok vakit geçiriyorum. ne güzel:-)

süper yakaydirigubbakcemile5
spor gerçekten insanı mutlu da ediyor keşke ben de çıkabilsem yürüyüşe:kedi:

benim geçen haftadan beri yoğunluğum devam ediyor.berra hasta.onunlada yoğunluğum iyice arttı.perembede allah izin verirse izmire kardeşimin yemin törenine gidiyoruz.döndüğümde inşallah yine buralarda olurum...

Haftasonundan beri epeyce yoğundum ve ancak şimdi gelebildim:)

Cumaya kadar oldukça iyi giden diyetim yine bir kaç kaçamakı barındırdı bu bir kaç gün içinde ama sevinçli kısmı 4 gündür bir şeyleri bahane ederek bebeğimi de alarak yürüyorum. Bebek arabasını iterek yürümekde kalori yaktırıyordur değil mi?:)))))

Yarında itibaren salata, haşlanmış tavuk, sebze, yoğurt düzenine döneceğim. Oldukça iyi hissettiriyor beni.

Bir de şu son dönemde eğer ağır(pilav, tatlı vs) yemişsem hiç de mutlu hissettirmiyor aksine hem ruhuma hem de vücuduma koyuyor...

kızlar bakın ben bunu 10 gün önce falan yazmıştım bir okuyun , hadi herkes zayıflayınca nasıl olack hayal etsin gerçekten insanı gaza getiriyor

Canım işallah bikininle salınırsın plajlarda.
Bende en çok kızımın yanında incecik olabilmek için istiyorum zayıflamak. Bakımlı ve zayıf bir anne olmak istiyorum. Acayip özeniyorum ince bakımlı ve kucağında bebeğiyle gezen annelere.

benim geçen haftadan beri yoğunluğum devam ediyor.berra hasta.onunlada yoğunluğum iyice arttı.perembede allah izin verirse izmire kardeşimin yemin törenine gidiyoruz.döndüğümde inşallah yine buralarda olurum...

Geçmiş olsun canım. Umarım önemli bişiy değildir.

Cumaya kadar oldukça iyi giden diyetim yine bir kaç kaçamakı barındırdı bu bir kaç gün içinde ama sevinçli kısmı 4 gündür bir şeyleri bahane ederek bebeğimi de alarak yürüyorum. Bebek arabasını iterek yürümekde kalori yaktırıyordur değil mi?:)))))

Yarında itibaren salata, haşlanmış tavuk, sebze, yoğurt düzenine döneceğim. Oldukça iyi hissettiriyor beni.

Bir de şu son dönemde eğer ağır(pilav, tatlı vs) yemişsem hiç de mutlu hissettirmiyor aksine hem ruhuma hem de vücuduma koyuyor...

Geçen sene 45 dakika kadar bende bebeğimle yürüyordum. Bebek arabasını iterek dediğin gibi ve hızlı bi şekilde kilo verdim. Sanırım bu sene sorun yürüyüş yapamamak.
Aynen senin gibi bende ne yesem kendimi suçlu hissediyorum. Normal diyetimde olanları yesem bile sanki çok yemişim gibi oluyor.

Dün ki menüm.
Sabah
yarım domates, 1 kk peynir, 3 zeytin, 1 dilim buğday ekmek

Öğlen
1 piliç but ızgara, salata ve yoğurt

Akşam
balık ve salata

Ara
1 kivi, 1 portakal

Fundacım bu hafta özellikle sende bende banuda bir panik havası var, önemli olan bu durumumuzun farkında olup değiştirmek adına kararlı olmak, karar var ama motivasyon ve azim eksiğimiz var onu hep birlikte halledicez.

Hepimiiz biraz daha aslılaım takıma ne yedik ne içtik kim nasıl rahat ederse öyle yazsın, birbirimizin yedine içtiğine karışalım yine.

Bozma moralini sen yine verirsin, üstelik bir hareketlilik başladı sende, devamıda gelecek..

CANIM İNŞALLAH BU SEFER BİTİRELİM BU İŞİ

evet toparlanmanın vaktidir geç bile kaldık

ya ben de çok istiyorum dışarıda yürüyüş yapmak ama hiç vaktim yok acaba geçen yılki gibi sabahları erken kalkıp parka mı gitsem, ama o zaman da terimi koruyamadım ve çok hasta olmuştum

dilekcim bunu okumuştum ben ilk yazdığında da çok güzel inşallah yine hedefine ulaşırsın

semihacım kuzuna geçmiş olsun canım

ladycim adın fatmaydı dimi
bebek arabasını ittirmek hakikaten yoruyor yürüyüş anında büyük ihtimalle dediğin gibi kalori de yaktırıyordur

dün akşam taze fasulye yaptım az yağlı iki tabak yedim nerdeyse bol yoğurtla az ekmekle
ama onun dışında bir küçük elma yedim sadece ve kendimi iyi hissettim
tens cihazım var selülit için almıştım onu da çıkardım piyasaya göbeğime bağladım ilk eve gidince
sabah yarım simit ve peynir
şimdi yeşil çayımı içiyorum
bugün kendimi daha iyi hissediyorum
artık kendimize bakalım dimikaydirigubbakcemile2

Fundacım afiyet olsun. Bende yeşil çayımı almayı unuttum evden dünde içememiştim zaten şimdi sen yazınca hatırladım.

lady cim ben zaten bu konuda hayal dünyasında geziyormuşum gibi geliyorr oo plajlardamı gezmiyorum işyerinde giyeceğim elbiseleri bi görsen şaşırıp kalırsın valla hele hele akşamları rkadaşlarımızla gideceğimiz davette giydiklerimi bi görsen oooooo boshayallersmile

şebenmcim valla acayip panik haldeyim ama bu olumsuz değil olumlu yansıyor panik yapmayınca salıveriyorum demekki birazda panik yapıp sıkıntıya gireyim belki bu işe yarar

sabah
1 kase kornfkleks
öğlen
1 kase kornfleks ve ızgara sebze tabağı bu ızgara sebze tabağını yemiyecektim çünkü öğlen yemeğe çıkmayı planlamıyordum ama işyerinde bunaldım ve öğlen arkadaşlarla çıkmam gerekti .... tabakta ızgara edilmiş 2-3 dilim kabak patlıcan kırmızıbiber 2 küçük parça hellim peyniri vardı
sizce öğlen kaç kalori almışımdır

X