Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Hoşgeldin Çağlayan.

Bütün takımlara girmek için deneme süreleri var.

Önce bize kendini tanıtırsan seviniriz, Kaç yaşındasın, Çoluk cocuk var mı, nasıl kg aldın, vermek için ne yapıyorsun vs.

Eğer paylaşımın sürekli olursa haftaya Cuma takıma girersin canım.

takımın kaptanı siz oluyorsunuz o zaman banu öyle yazmıştı şimdi benim bir sorum olucak burda haftalık çizelgelermi oluyor tam olarak nasıl işliyor burda takım oyunubilmiyorumkismile

günaydin kizlar,berbat bi hafta geciriyorum ogullarim hasta ufaklik antibiyotik aliyo bu sabah kalkti vücüdünda yüzünde sivilceler sanirim antibiyotikten bugün yine doktora gitcez agliycak duruma geldim resmen takimdada bulunamiyorum okuyup cikiyorum beni bi süre böyle idare edin diyetime bugün yeni br baslangic yaptim ins bu sefer pes etmem abimin dügünü icin bilet parasini buldum artik asilmam lazim

banu ben pazrtesi bu diyete basliyorum snede bi bak istersen yapan herkes memun yani diger arkadaslar sizde bakin tabide banu istedigi gibi veremedigi icin söylüyorum

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet.../323997-haftada-3-35-kilo-denenmis-liste.html

bu arada caglayan sende hosgeldin aramiza..

sebnemcim yalnis hatirlamiyosam sen bi ara hayata ve oksay i ciardim yazmissin ama dün hayata yazmis foruma bi haber ver istersen ciktigini

Çağlayan bencede yerinde bir karar, hamilelik öncesi kg. vermek. Bende ilk hamilelğimide 22 ikincide 36 kg. aldım üstelik 2. de dikkat de ettim ama elimde olmadan aldım. En iyisi zayıflayıpta hamile kalmak.
Ben şimdi çocukları bırakıp yürüyüş yapamıyorum biri küçük birinin ödevleri var senin en azından böyle bir durumun yok o yüzden bol boll yürü.

Yasemin geçmiş olsun çocuklarına, benim oğlanda bazı antb. alerji yapıyor onun içinde birde alwerji şurubu kullanıyorduk. Müsait oldukça yazarsın canım önemli değil.

Hayata ve oskay defalarca bişeyle yazdım hiç cevap alamadım yine öyle olacak sanırım geçmişi okumuyorlar hiç. Haftada yada 10 günde girip 2 satır yazıp çıkıyorlar.

Çağlayan canım Cumadan cumaya saat 12 ye kadar kg. bildiriyoruz. Bir hesaplama var gecen haftaya göre değişim yüzdesi .Takım olarak diğer takımlarlala da yarışıyoruz, kısa zamanda kavrarsın mantığını zaten.

Günaydın şekerler,

Dün migrenim fena kalktı işe gelemedim.

Bakıyorum herkeşler asılmış ohhh ohh pek güzel.

Benim feci şekilde yeme içme durumlarım geçen haftadan Salıya kadar sürmüştü Salı günü tartı 71 'i geçiyordu:KK43: Bugün 69,9 tek istediğim yarına sıfıra sıfır olmak haftaya da coşmak:)

Banucum 1 tabak sulu yağlı sebze yemeği 180 -200 kalori civarı sen ızgara yemişsin bence 100 kaloriyi geçmemiştir kesinlikle.

Semiha berrraya geçmiş olsun inşallah daha iyicedir.

Özge ve Banunun kapışmasını zevkle izliyorum:)

Geçmiş olsun çok. Bugün daha iyisin umarım.
Sen birde sonucu gör kaptan. Bak bu banuya neler neler yapıcam sengözlerimebaksanab

merhaba bende 4.takıma girmek için bugün davet aldım.teşekkür ediyorum.özel msj'a cevap yazamadım izin vermiyor forum.bundan sonra ne yapmam gerekiyor banada yardımcı olabilirmisiniz.

Canım hoşgeldin aramıza.

kızceler akşam kahvaltı tabağına 2 domates doğradım (dallı domateslerden ne güzel kokuyordu ve çok lezzetliydi) birazcık peynir kızarttım tost makinasında yanına koydum bide yanına yarım dilim kepek ekmeği kızarttım bi güzel yedim ortalama 200 kalori bile değildir diye düşünüyorum

sabah
1 kase (7 tatlı kaşığı) müsli yarım bardak süt le yedim
1 bardak neskafe

sabah işe gelemden tartıldım 78.00 çıktım bugün 4.gün 800 gr gitmiş oldu ama çok azzz ben haftada 2 kg yu hedeflemiştim buna biraz sıkıldım açıkçası

ay bayılırım domatese ya. Yaz kış olmazsa olmazımdır. Kokusu burnuma kadar geldi.
Canım bence sen kaşınıyorsun alsanaalsanasmile hatun 4 günde 800 gr diyorsun ve beğenmiyorsun delirdin mi ayol.
Gayet iyi bi rakam bence. MAALESEF mafoldumben

25 yaşındayım 10 aylık evliyim.evlenmeden önce 13 kilo vererek toplam 60 lı rakamlara düşmüştüm ama evlendikten sonra kilo aldım ve şu anda kilom 87.5 hiç bu kadar olmamıştım şimdi eşimle bebek düşünüyoruz bende sağlıklı bir hamilelik geçirmek için zayıflamak istiyorum.

Pazartesi gününden beride rejim yapıyorum.Yaza kadar da aldığım kiloların hepsini sağlıklı bir şekilde vermek istiyorum.

Allah sağ salim göbişini doldursun canım.
Çok iyi yapmışsın kilo vermek istemekle. Ben kilolu hamile kaldım ve hala veremiyorum maalesef. Hamileliğimde de 23 kilo almıştım maalesef.

günaydin kizlar,berbat bi hafta geciriyorum ogullarim hasta ufaklik antibiyotik aliyo bu sabah kalkti vücüdünda yüzünde sivilceler sanirim antibiyotikten bugün yine doktora gitcez agliycak duruma geldim resmen takimdada bulunamiyorum okuyup cikiyorum beni bi süre böyle idare edin diyetime bugün yeni br baslangic yaptim ins bu sefer pes etmem abimin dügünü icin bilet parasini buldum artik asilmam lazim

banu ben pazrtesi bu diyete basliyorum snede bi bak istersen yapan herkes memun yani diger arkadaslar sizde bakin tabide banu istedigi gibi veremedigi icin söylüyorum

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet.../323997-haftada-3-35-kilo-denenmis-liste.html

Çok geçmiş olsun canım. Çocukalr hasta oldu mu tüm düzen bozuluyor moral sıfır oluyor. İşallah kısa zamanda düzelirler.

slm kızlar

yasemin geçmiş olsun canım şu dediğin diyete bir baktım da yapılamayacak şey değil aslında denemekte fayda var

çağlayançiçek aramıza hoşgeldin canım sen de benim kiloma yakınsın
inşallah çabucak inersin

slm kızlar

yasemin geçmiş olsun canım şu dediğin diyete bir baktım da yapılamayacak şey değil aslında denemekte fayda var

çağlayançiçek aramıza hoşgeldin canım sen de benim kiloma yakınsın
inşallah çabucak inersin

Fundacım çağlayanı özellikle davet ettim :) Bundan bir sonuç çıkarabildin mi:) :uhm:

Şimdi yemekten geldim. Sanki çok yedim gibi. Şişkinlik hissediyorum hep bu hafta. ışallah yarın sabah kötü bir sonuçla karşılaşmam.

Bak bu banuya neler neler yapıcam sengözlerimebaksanab
:hulya:görcez

ay bayılırım domatese ya. Yaz kış olmazsa olmazımdır. Kokusu burnuma kadar geldi.
Canım bence sen kaşınıyorsun alsanaalsanasmile hatun 4 günde 800 gr diyorsun ve beğenmiyorsun delirdin mi ayol.
Gayet iyi bi rakam bence. MAALESEF mafoldumben

ama bu kadar yememekle bence 1 günde verilecek kilo canım buuu neyse demekki kaderimiz böle dicez diyete devam edicez

hoşbulduk arkadaşlar gelir gelmez demekki bir rakibim oldu benim bu işe çok sevindim ben güzel motivasyon olur bu benim içinde

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-...mis-liste.html (Haftada 3 - 3,5 kilo denenmiş liste)
bu diyet listesine bende baktım ve hemen çıktısı aldım bu akşam başlıyorum yapmaya hemen

Öğle Yemeği
1 bardak yeşil çay
5 adet kepekli büskivi

Ara
1 bardak şekersiz açık limonlu çay
5 adet kepekli galete (küçük olanlardan)

.TAKIM
sebnemselayfurkan (69,6
fguler (89,5
hasretim34 ( 68
dilekruzgar ( 64,6
semiha( 59.9
0skay ( 73 (diskalifiye)
chemes ( 55.5
İrem&Özge ( 74.8
ladyDarbanvile ( 82.0
hayata ( 69 (diskalifiye)
uaydın(78
TAKIM TOPLAMI 783,1

CağlayanCicek 87,5 (du sanırım)

Kızlar haftaya yarış başlıyor takım içinde .Gruplar şöyle:

1 Grup

dilek,semiha chemes

2.grup

yasemin,şebnem,banu,özge

3. grup
Funda, lady, çağlayan

bugünkü mönümm

sabah
1 kase müsli 200 kalori civarı
ara yok
öğlen
ızgara tavuk yanında salata 300 kalori desek
diyet bisküvi 1 tane 60 kalori

560 kaloriyi kullandum yatıncaya kadar 190 kaloriyi geçmezsem 750 kalori ile günü bitirmiş olucam

bunun içinde arada maden suyu içicem akşamda yağsız salata yiyeceğim

.TAKIM
sebnemselayfurkan (69,6
fguler (89,5
hasretim34 ( 68
dilekruzgar ( 64,6
semiha( 59.9
0skay ( 73 (diskalifiye)
chemes ( 55.5
İrem&Özge ( 74.8
ladyDarbanvile ( 82.0
uaydın(78
TAKIM TOPLAMI 783,1

1 Grup

dilek,semiha chemes

2.grup

yasemin,şebnem,banu,özge

3. grup
Funda, lady, çağlayan

yaseminnn kuşumm benim kurtulamıcammı ben senden yahuu neyse hadi üstüne gitmiyimm canları rahatsız daha çok morali bozulmasın

hoşbulduk arkadaşlar gelir gelmez demekki bir rakibim oldu benim bu işe çok sevindim ben güzel motivasyon olur bu benim içinde

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-...mis-liste.html (Haftada 3 - 3,5 kilo denenmiş liste)
bu diyet listesine bende baktım ve hemen çıktısı aldım bu akşam başlıyorum yapmaya hemen

Öğle Yemeği
1 bardak yeşil çay
5 adet kepekli büskivi

Ara
1 bardak şekersiz açık limonlu çay
5 adet kepekli galete (küçük olanlardan)

çok dengesiz canım bence mönün et yok ot yok hiç bişey yok direk kaslardan gider bu yediklerinle aldığın kaloriyle çok daha sevimli bir diyet yapabilirsin kanaatimce bende baya düşük kalorili diyet yapıyorum ama içinde mutlaka protein ve yeşillikler oluyo az yiyiyorum ama mutlaka yiyiyorum canım

çok dengesiz canım bence mönün et yok ot yok hiç bişey yok direk kaslardan gider bu yediklerinle aldığın kaloriyle çok daha sevimli bir diyet yapabilirsin kanaatimce bende baya düşük kalorili diyet yapıyorum ama içinde mutlaka protein ve yeşillikler oluyo az yiyiyorum ama mutlaka yiyiyorum canım

bende şimdi sana onu soracaktım menünü gördüm,ben yaklaşık pazartesiden beri böyle besleniyorum akşamlarıda işte elma ,muz,bir dilim tam tahıllı ekmek yiyip geçiştiriyorum.
senin uyguladığın bir diyet varmı ve günlük olarak kaç kalori alıyorsun ben birde masa başı işi yapıyorum sürekli oturuyorum

.TAKIM
sebnemselayfurkan (69,6
fguler (89,5
hasretim34 ( 68
dilekruzgar ( 64,6
semiha( 59.9
0skay ( 73 (diskalifiye)
chemes ( 55.5
İrem&Özge ( 74.8
ladyDarbanvile ( 82.0
uaydın(78
TAKIM TOPLAMI 783,1

1 Grup

dilek,semiha chemes

2.grup

yasemin,şebnem,banu,özge

3. grup
Funda, lady, çağlayan

ben burda 3.grupta olduğuma göre kendimi bu hafta iyi hazırlıyım dimi grub arkadaşlarımdan daha çok zayıflamam lazım çünkü benim hihoyyyt

X