Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

7,TAKIM 142.ETAP
yarisci ( 77/77/0,00/0,00&#37
askito (69,7/68,7/1/1,43%)
cimcime50 (53,1/52.7/%0.4/%0.75)
ebtuna (70,7/70,7/0,00/0,00%)
cansınsen (67,5/67,0/0,5/%0,74)
pregant (86/87/-1/-%1,16)
zalimi (89/88/1/1,12%)
amylee_5 (71,0/71,0/0.00/%0,00)
meral (63,1/63,1/0,00/0,00%)
fatot (73,8/74,5/-0,7/-095%)
medusa (58/58/0,00/0,00%)

7,TOPLAM KıLO(778,9/777,7/1,2/0,15%)

ŞEBNEMCıM BENDE ONAY ALABıLıRMıYıM

Canım üzülme haftaya daha iyi sonuçla karşılaşacağından eminim.

özgecim tesekür ederim canim,hasta olmam ise yaradi :) senide tebrik ederim.

kilo veren herkesi tebrik ederima.s.

Aman canım kilo verme ama hastada olma.

Bence gayet güzel olur canım. Şimdiden söyleyeyim yıldızları kimin alacağını elbette ben bayanssulusmile Size veririm bikaç tane arada kızlar üzülmeyin canlarım alkisalkisalkis

liste bu hafta güzel
herkes motive olmuş durumda bence

beci canım sende üzülme.
herkesin bünyesi farklı
ağır ama emin adımlarla gidiyorsun sende:):):)

kilo veren herkesi tebrik ediyorum...

Bence gayet güzel olur canım. Şimdiden söyleyeyim yıldızları kimin alacağını elbette ben bayanssulusmile Size veririm bikaç tane arada kızlar üzülmeyin canlarım alkisalkisalkis

Özgecim benimde sana kaptırmaya hiç niyetim yok, valla iyi aşka geldim ben.

Baharda kendini hisettirecek yakında, aldığım gömleklere girmek isitorum :)

Bu arada chemes ve oskayın katılımları çok yetersiz, umarım gecici bir durumdur, inş. haftaya gerçekten bizimle olursunuz kızlar.

Söylemeden edemedim. !!

yasemin 66
sebnem 67,5
beci 78

kızlar destekleriniz için teşekkür ederim.
bu yeşilçay beni tuvalletten çıkarmıyo ne etkiliymiş.üstten alıp alttan atıyom.haftaya iyi olucam inşallah.olmam lazım.
öğlen haşlanmış tavuklu salata yedim(1 kaşık yağlı+ekmeksiz hemde)
az önce 3. yeşil çay+1 elma yedim

Gunaydın bayanlar. Güzel bir hafta diliyorum hepinize. Bol bol kilo verelim işallah.

yasemin 66
sebnem 67,5
beci 78
dilek 64
ırem&Özge 75

günaydın.iyi haftalar.
çok güzel ve dikkatli bir haftasonu geçirdim.kaçamak olarak 1 dilim pasta yedim.tatlı krizim tuttu.regli günüm yaklaştı ondandır.
bu sabah tartıldım 79.4 çıktım şişlik başladı.
sabah:1 poğaça+peynir yedim
öğlen için 6 kaşık pırasa+1 ton balığı+1 dilim ekmek getirdim onları yicem.

Günaydın benim de h. sonum pazar akşamı hariç iyiydi aslında oda normal diyet için kaçamak değil asla 6 tane çiğ köfte fakat bantlarla iligili yasak bir yiyecek. fakat kg. da hiç iniş yok. Bugünde bantımı takmayı unutmuşum. Diyetle ilgili bugün yine sinirim bozuk sonuç alamamaktan sanırım. Yaş ilerledi diye mi nedir, Eskiden bunları yapınca tak tak inerdim yaaa.

ınşallah bu hafta herkes için verimli bir hafta olur.

senmen bende sendenim canim ya diyete basaldigim zaman hergün inis olurdu muhakkak ama benimde hafta sonun kötü gecmemesine ragemn gram inmemisim deli olucam ya insanin morali bozuluyo ne yapacaz ya diyorum söyle kiloyu harekete gecirecek bi sok diyet yapsam ama onuda beceremiyorum moralim sifir sayilir dün 35 dk yürüdüm bu arada bugünde yürüycem hic olmassa en azindan 30 dk yavas yavas baslamam lazim artik

canim senin istikrarin cok güzel ama menülerinde gözme carpan bisey var sen hergün hamur isi yiyosun kilo veremeyisin bu yüzden olabilir hamur isini biraksan nasil olur acaba yalnis anlama sakin nacizane bi öneri sadece cünkü diyet anlaminda istikrarli bi sekilde ilerliyosun kilo veremeyince sasiriyorum bende ama dedigim gibi hamur islerinden olabilir onun yerine bir dilim kepekli ekmek yesen daha güzel olur sanirim

gunaydın

yaşlada metobalızma ılede alakalı...birde artık sıkılıyor ınsan...

benım hafta sonu ıyıydı benımde regl günüm bugun...

umarım ıyı bır hafta olur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…