Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

merhabalar. ben de henüz kilo veremedim bu hafta,boynum ağrıyor, spor yapmaktan bilerek kaçınıyorum. diyet desen yine beslenme düzenim bozuk.iş güç çok yoğun, bu hafta tatilim yoktu, cumartesi çalışıyorum zaten, pazar da toplantı vardı 12 de bir başladı,20 dk ara verdik, kuru pasta meyve suyu geirmişler, yemedim, çıktım dışarıdan bir ayran aldım. öğle öğünü yerine geçmiyor tabi. akşam 7 de çıkınca toplantıdan ,arkadaşların ısrarına dayanamadım, bir kebapçıya gittik, yarım kuşbaşı pide yedim ayranla.buraya kadar iyi çok problem yok ama, gece kan şekerim düştü, elim ayağım titredi,geri kalanını da yedim pidenin. gerçi kilo almamışım ama veremedim de:-(

Şebnemcim kilo verme olayı bir süre duruyor belki de o dönemdesindir. bozma moralini canımcım.

Benimde canım sıkkın bu günlerde. İşallah diyetimi etkilemez bu durum. Canım sıkkınken yemek isterim çünkü hep :1no2:

tünaydınlar
iyi haftalar hepinize
haftasonum güzeldi.
bugün ise kahvaltıda yarım gözleme yedim bir fincan çay eşliğinde.
az öncede yeşil mercimek ve birazda yoğurt...

Merhabalar
hafta sonu nıŞandı mısafırdı pastaydı ıkramdı derken dıkkat etmekle bırlıkte azıcık kaÇırmıŞ olabılırım ama dÜn dıkkat ettım temızlık yaptım hareketlıydım grıbım hala dÜzelemedım vÜcudum kırık spor da yapamıyorum ınıŞ yok kısacası

artık ıyıce umudum kırılmaya baŞladı bır motıve amaÇlı ay sonunda ılaÇ almayı dÜŞÜnÜyorum fx ya da acıbıber olabılır bılmıyorum

Şebom ÖzÜr dılerım ınan hıÇ hedefım yok cumaya moralım kÖtÜ bu konuda

canim senin istikrarin cok güzel ama menülerinde gözme carpan bisey var sen hergün hamur isi yiyosun kilo veremeyisin bu yüzden olabilir hamur isini biraksan nasil olur acaba yalnis anlama sakin nacizane bi öneri sadece cünkü diyet anlaminda istikrarli bi sekilde ilerliyosun kilo veremeyince sasiriyorum bende ama dedigim gibi hamur islerinden olabilir onun yerine bir dilim kepekli ekmek yesen daha güzel olur sanirim

canım benim yalnış anlıycak bişey yok.galiba haklısın.başka kaçamağım olmuyo çünki.
zaten yarın 1200 kl diyete başlıyorum.aslında kahvaltı hariç bügün başlamış sayılırım.onda hamur yasak.uyarın için teşekkür ederim.

öğlen menüm aynı+3 kaşık yoğurt
ara :1 elma+1 mandalin redim
yeşilçay içiyorum
öğlen 15 dk yürüdüm

merhaba kızlar geçen hafta hiç giremedim kusura bakmayın...

teyze oldum :) geçen hafta salı günü izinliydim ve diğer günlerde öğleye kadar çalıştığımdan yoğundum...

kara bir kızımız oldu :)

bugünki mönüm
kahvaltı: 2 dlm kepekli ekmekle kaşarlı tost, dereotu maydonoz,5 zeytin,1/2 elma,1çb süt
ara1:1/4 elma,1çb süt
ara2:1/4 elma,1çb süt
öğle y:mantar sote, lahana yemeğii, yoğurt,şehriye çorbası,1çb süt
ara3: 7 badem ,4 kayısı
ara4:2 dlm kepek ekmeğiyle kaşarlı maydonozlu tost
akşam:ıspanak yemeği, yoğurt,şehriye çorbası,1/2 dilim ekmek
birazdan spor yapıcam,sonra bir öğün daha yaparım..

herkese merhaba,
hafta sonu iyi değildi:KK43: Yedim diyemem ama diyette yapmadım yani diyette yemek gerekiyor ya, öyle. Pazar günü bir avuç kadar patlamış mısır yedim ve midem perişan. Bu gün de yattım, üstümde acayip bir kırgınlık var.

Ekstra bir şey yemiyorum ama diyette yaparken ki öğünlere dikkati de yapamadım o yüzden bu hafta 300gr verebilirsem iyi. Bu hafta hedefim 82kg. Şu an 82.7yim.

günaydın herkese
dünkü menüm sabah yarım simit
öğlen bir porsiyon nohut çok az ekmek 3 kaşık bulgur
akşam mercimek çorbası ıspanak az makarna bol salata
gece meyve(bir elma yarım portakal)

teyze oldum :) geçen hafta salı günü izinliydim ve diğer günlerde öğleye kadar çalıştığımdan yoğundum...

Sağlıkla büyüsün bebeiş canım.

bugünki mönüm
kahvaltı: 2 dlm kepekli ekmekle kaşarlı tost, dereotu maydonoz,5 zeytin,1/2 elma,1çb süt
ara1:1/4 elma,1çb süt
ara2:1/4 elma,1çb süt
öğle y:mantar sote, lahana yemeğii, yoğurt,şehriye çorbası,1çb süt
ara3: 7 badem ,4 kayısı
ara4:2 dlm kepek ekmeğiyle kaşarlı maydonozlu tost
akşam:ıspanak yemeği, yoğurt,şehriye çorbası,1/2 dilim ekmek
birazdan spor yapıcam,sonra bir öğün daha yaparım..

Şekerim sen iki kez mi ara öğün yiyorsun ben mi yanlış anladım.

herkese merhaba,
hafta sonu iyi değildi:KK43: Yedim diyemem ama diyette yapmadım yani diyette yemek gerekiyor ya, öyle. Pazar günü bir avuç kadar patlamış mısır yedim ve midem perişan. Bu gün de yattım, üstümde acayip bir kırgınlık var.

Ekstra bir şey yemiyorum ama diyette yaparken ki öğünlere dikkati de yapamadım o yüzden bu hafta 300gr verebilirsem iyi. Bu hafta hedefim 82kg. Şu an 82.7yim.

1 haftada 300 gr da gayet iyidir canım. Az olsun da olsun.

Bende dünki menümü ekliyorum hemen.
Sabah
Çeyrek simit, az krem peynir, 1 kk kaşar

Öğlen
1 kase alaca çorba, 1 fırın tavuk but, 4-5 patates kızartma, 1 yk bezelye, 1 yk şakşuka

Ara
1 yeşil çay, 2 madlen çikolata, yarım simit :mymeka:

Akşam
1 kase tarhana çorba, 1 dilim buğday ekmek

Ara
1 fincan sıcak çikolata, 1 portakal, yarım elma

Günaydın şekerler.

Bende bugün kendime gelim inşallah :)

Esracım Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin. Benim kız da çok kara doğmuştu gözlerime inanamamıştım. Eşimde bende sarışına yakın kumralız. Neyse şimdi oda bizim gibi :)

Beci bende bugün kalori diyetine başladım. Bakalım başarabilecekmiyim bu sefer. Dün arkadaşımla konuştum Kendisi 12 kg. verdi. Haftalık ortalaması 1060 falanmış. 1200 ü dene istersen önce dedi, ve hayatımda hiç bu kadar kolay kg. vermemiştim dedi.

hayırlı olsun canım.bahtı açık olsun.

ben dün akşam 1 büyük kase yayla çorbası+2 lahana sarması+3 kaşık puding yedim
gece 1 mandalina

bu sabah:1.5 dilim ekmek+1 peynir+4 zeytin yedim+45 dk yürüyüş
(bu arada regl oldum.şişliğim devam ediyo)

günaydın arkadaşlar işlerimin yogunlugu yüzünden sizlere katılamıyorum sabah 10 akşam 10 ev dısındayım bulundugum yerde net olmadıgı için sizlere katılamıyorum Ama haftaya düzenli olarak size katılacagım
bu yogunluk yuzunden dıyetı bozmadım ama duzenli yeme olmadıgı için hala 73 kıloyum.

slmlar
ay bu hafta yoğun başladı.
malum havalar güzel semiha gezmelerde:):):)

iki gündür kahvaltı dılında pek düzenli beslendiğim söylenemez.
dün abartmadım ama bugün sadece 6 tane mercimek köftesini abarttığımı düşünüyorum.
onu telafi edeceğime söz veriyorum :):):)

esracım hayırlı olsun canım.allah analı babalı büyütsün...

Takımda yine kimseler yok. Bende tek başıma yazmak istemiyorum açıkcası. Kendim konuşup kendim dinliyor gibiyim. Takım olduğumuzu hissedemiyorum. Ben motivasyon için bi takıma girmek istedim ama hiç hissedemiyorum. Neyse umarım düzelir bu durum.
Dün yediklerimi yazayım ama bozdum dün diyeti.
Sabah
1 haşlanmış yumurta, 4 zeytin, 1 dilim kepek ekmek, 1 kk kaşar, yarım domates

Öğlen
2 piliç pirzola, 1 kase mercimek çorba, 1 dilim peynirli börek, salata

Ara
2 dilim pasta, 1 portakal

Akşam
1 porsiyon hamsi tava, havuç ve turp salatası, kuru soğan, 2 bardak kola

gunaydın

2 gundur kızım cok hasta dun izinliydim..bugunde burdayım ama aklım evde...ne yedım ne ıctım bılmıyorum...hafif bir grip ama annelik işte....çalışmaktan yıne nefret edıyorum :KK43:(

Günaydınlar,,

Ayfercim geçmiş olsun kuzuna, havalar tam hastalık havası umarım hafifi atlatır kızında.

Özgecim haklısın canım, bende sürekli aynı şeyden yakınıyorum ama ancak bu kadar oluyor demekki .Sen dün baya abartmışsın şekerim ya, kahvaltın bile çok fazla, ben yumurta yediysen peynir zeytin yemem mesela. pasta 2 dilim yemişsin. kola 2 bardak içmişsin. of ki offf :)
Bugün az ye bari :)

Ben dün kalori diyeti işini biraz kıvırdım gibi günü 1200 küsür kalori ile tamamladım başlangıç için iyi gibi. Haftanın birkaç günü 900 lerde kalabilsem olur inşallah.

Dünkü menüm şöyle

sabah 1,5 dlm kepek ekmeği, 1 yumurta
öğlen 6 etsiz çiğ köfte, salata
ara1 portakal
akşam 1 kase tavuklu pilav, yoğurt

X