Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

tünaydın kızlar
kahvaltıyı yeni yaptık sayılır.
bir dilim kızarmış ekmek 3 zeytin birazda kaşar lor yedim.
az öncede bir elma yedim.

destinam diş ağrısı çok kötü derler geçmiş olsun.

oskay ne güzel spora gidiyorsun.benim kız yüzünden ben yürüyüş bile yapamıyorum kışın.yaza inşallah.

Kaptanım saolasın.

Bir önerim var kızlar bu arada.Listelerimizi toplu yazsak. Daha düzenli olmazmı sizce.
Sabah öğlen akşam bir arada yazsak yani. ısteyen yine gün içinde tek tek yazabilir ama ertesi sabah toplu bi liste yazsa. Böyle tek tek yorum yapmak da takip etmek de daha zor gibi. NE dersiniz?

özgecim sana katılıyorum.daha düzenli olur aslında.
ben yazıyorum ama gün içerisinde unutmayayım diye.

herkese merhaba,
dün gece bebek uyutmadığı için yarım günüm felaket geçti ve ancak kendime geldim:)
Dün akşam eşimin doğumgünü yemeğinden dolayı iyi değildi Burası birazda günah çıkarma veya kendime dürüst olma yeri oldu.

Akşam, iki kepçe sebze çorbası, biraz pilav, küçük parça püreli biftek, 2 kaşık yoğurtlu ıspanak ve salata yedim. Tabi sonrasında küçük bir parça pasta

O yüzden bugün sabah bir dilim ekmek ve biraz peynir, öğlende 4 kaşık ıspanak ve yoğurt yedim. ınşallah akşamı düzgün atlatırımda, yarına düzene girerim.

Sabah doktordaydık oĞlum yıne hasta oldu kulaĞı enfeksıyon olmuŞ bu sefer de
sıze bır sorum var ÇocuĞu kreŞe gıden varmı aranızda?
Cıhan 3 ay oldu aŞaĞı yukarı baŞlayalı, ama bır tÜrlÜ hastalıktan kurtulmadı Çocuk nerdeyse her 15 gÜnde bır hastalandı grıp olmazsa farenjıt mutlaka oluyor sızde de bÖyle bır durum varmı

geçmiş olsun funda.
oğlun kaç yaşında canım?
kreş ortamına alışana kadar hastalık geçirmeniz normal diye biliyorum.yeğenim var kreşe giden.yazın bile hasta oluyor ve çok sık oluyor...

lady aslında çok abartı yememişsin canım. hem özel günlerde çok normal. sıkma canını.

fundacım geçmiş olsun canım. benim kızım kreşe gitmiyor. bu sene verecektik ama bu hastalık derdinden korktuk vermedik seneye vericez bakalım.
doktorumuz eğer kreşe verecekseniz yazın bol bol parka götürün. kumlarla falan oynamasına izin verin. vücudu mikrop alsın bağışıklığı artsın demişti. Bunu yaparken doğal beslenmesine dikkat edin pekmez verin. bol bol meyve sebze yedirin diye de eklemişti.

Tesellin için teşekkürler, ırem&Özge.

Ben kontrolü kaçırınca çığırından çıktığım için korkuyorum, o yüzden bu kadar sıkılmam. Biraz önce kalan pastayı oğlum yiyordu ve ben de pasta içindeki iki tane antep fıstığını yedim
Ruhsal olarak bir doldu midem, çünkü suçluluk hissediyorum.

Çünkü kaçamak yapmaya o kadar müsaitim ki.....

Semıha ve Özge teŞekkÜr ederım oĞlum 3 yaŞında
sanırım bu yıl hazırlıksız yakalandık ınŞallah seneye bu kadar olmaz
allah hepımızın yavrusunu korusun

ayfercım sana da geÇmıŞ olsun tekrar

öğlen 40 dk yürüyüşten sonra fırında krepli tavuk sarma + salata yedim
şimdi ara öğün olarak 3 tutku bisküvi.gözlerim açıldı sanki.meğer nekadar çok ihtiyacım varmış.

şebom bu arada benim cuma günkü kilom geçen haftakiyle aynı olabilir
dün tartıldığımda epey farklı çıkmıştı ben de cumartesiden beri antibiyotik kullanıyorum ödem yapıyor bende
hepinize iyi akşamlar

toptan yazayım yediklerimi
kahvaltı bir dilim kıxzarmış ekmek 3 zeytin biraz kaşar lor

ara bir elma
öğle yok geç kahvaltı yaptığım için öğle yerinede geçiyr.

ara bir portakal
akşam ise canım hiç birşey istemedi 2 yk pilav ve portakal yedim.

az öncede bir avuç fındık ve biraz fıstık yedim.

Gunaydın herkese.

Semihacım öğün atlamak kilo verme olayını sekteye uğratıyor biliyorsundur gerçi. Sen yine de hafif yeseydin bişiyler. Vücut uzun süre aç kaldığında yediğin herşeyi yağ olarak depoluyor. Kendini savunmaya aldığından dolayı.

Bende dün ki listemi ekliyorum.

Sabah
1 kk kaşar, 1 haşlanmış yumurta, 4 zeytin, 1 dilim kepek ekmek, 2 bardak çay, 2 dal maydonoz

Öğlen
1 porsiyon nohut, 1 kase ezogelin çorba, biber turşusu, salata

Ara
1 fincan nescafe, 1 fincan yeşilçay, 1 mini kurabiye

Akşam
1 porsiyon ayşe fasulye, 1 porsiyon nohut, 1 bardak ayran, 1 dilim buğday ekmek

Ara
1 elma, yarım muz.

günaydın arkadaşlar
dün öğlen yediklerim
1 kase çorba
3 köfte
4 kaşık pilav az yogurt
ögun arası
1 elma
akşam yemeği yemdim
2 elma

irem haklısın öğün atlamak zayıflamayı engelliyor bunu ben kendımden biliyorum eskiden sadece akşam yemeği yerdim gün boyu cay ve sigaraydı ama kılo yerindeydi hiç zayıflamaz tam tersine alırdım
gün içindeki düzenli ögünler kilo verdirdigi gibi verilen kılo kalıcı oluyor

oskay evet canım bende aynen senin gibiydim. tek öğün yerdim ama bütün gün aç olunca dünya yerdim. Kilo almazdım pek ama vermezdim de.

günaydın.bugün pek sakin buralar.
benim işler çok yoğun o yüzden giremiyorum pek
dün akşam:1/4 yufkadan paçanga böreği+2 sigara böreği+çay
gece 2 kaşık höşmerim tatlısı

bu sabah eşim şahane kahvaltı hazırlamış onu kırmamak için biraz kaçamak yaptım
2 dilim ekmek+3 dilim sucuk+2 kaşık yeşillikli çökelek+1/2 haşlanmış yumurta
üstüne 15 dk bisiklete çıktım=6 km

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…