Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Şebnem, evet iki yavrum var. Amin, hepimizinkini. bebeğim 8 aylık. Büyük oğlum da 9 yaşında. Yardımcı bulur bulmaz desem:) Gerçi ben "homeoffice" şeklinde çalışabiliyorum. Yardımcı bulduğumda da evde çalıştığım zamanlar olacak. Ama daha kendi kendime kalıp aklımı işe verebileceğim.
Bu arada benim cuma hedefim 82 kilo. Umarım veririm.

KIZLAR ÖĞLENDE
tavuk haşlama vardı 1 but 2 dilim patates 5 kaşık pilav ve 1 kase salata yedim...(biraz fazla sanırım ama midem çok genişledi azar azar küçültücem artık

bugünki mönüm:
sabah: kaşarlı tost,maydonoz ve çay
ara1: 1/2 armut, 100ml süt
ara2:1/2 armut, 100ml süt
öğle yemeği: taze fasülye ,ayran, 1 dlm ekmek
ara3: 1çb süt,1 kivi
ara 4: peynirli maydonozlu tost
akşam da: tavuk-mantar sote, 1 dilim ekmek ve lahana salatası yerim,
ara5: 6 badem ve 1 hurma yiyeceğim.

iyi akşamlar
şebnemcim gruptan ayrılmadım canım.eşimin vardiyası bazı zaman burdaki yoğunluğumu etkiliyor.yada bilgisayarda oluşan sorunlar dolayısıyla giremediğim oluyor
hala reglim devam ediyor ve ben bu tatlı krizini yenemedim.4 küçük browni yedim artı olarak.
kahvaltım bir dilim ekmek sahanda yumurta biraz peynir
öğle yemeğim yoktu alışverişteydim 4 saat gezdim spora sayabilirim bunu :):):)
akşam ise biraz sulu köfte biraz karnıbahar yemeği 2 parçada ıspanaklı börek yedim...

iyi akşamlar bugun öğle yemginde yarım simit ve iki fincan cayla geçirdim
akşam çorba salata 1 dılım ekmek fırında patates köfte
vede tabiki akşam 3 fincan cayla günü kapadım

günaydın sonunda şeytanın bacağını kırdım ve totoyu kaldırabildim
800 adım stepper (dinlenerek)
50 defa oklava çevirme
20 defa yanlara eğilme
10 da mekik çekebildim
farkında değilmişim meğer acayip yağlanmış yanlarım göbeğim

kahvaltım iki dilim beyaz ekmeğe kaşarlı tost hepsini yemedim henüz

günaydin kizlar,dün berbat bir gün gecirdim migde bulantisi ve ishal bütün gün yattim cocuklarim perisan oldular uff ya anasini satayim su gurbetin kapisini calacagim kimse yok

neyse dün bi tek kiloma yaradi geri gelmesse tabi bugün yine bi acayip migdem ne olur bilmem ne güzel pazar aksami hazirlamistim kendimi sabah kalkinca yürüyüs yapicaktim yine kaldi tabi bugünde iyi hissetmiyorum yarina allah kerim artik ..

sebnemcim cuma hedefi istemissin benimki 66.5 olsun

Günaydınnn..

şebnem 68,4
özge 75
beci 78,5
lady 82
yasemin 66,5
oskay 72,5

Lütfenn herkes yazsın bugün Cuma hedefini. !!!!!!!!!

Son düzenleme:
Yasemin geçmiş olsun canım, hakikaten gutbet elde yalnız olmak çok zordur Allah yardımcın olsun.

Semiha spor yapmış kadar olmuşsundur bencede, bu hafta iniş olur sende yeme içmende dikkatli.

Oskay sende çok istikrarlı gidiyorsun, spor yapamıyosun sanırım sende?

Funda süper başlangıç yapmışsın inşallah devamı gelir, ben güveniyorum sana.

Chemes senin sütlü menülerine hastayım, ben hiç süt içemem sevmemde zaten.

beci ne düşünüyorsun bantlar hakıında?

Benim akşam yemeğim salata ve kıymalı ıspanak yemeği

sabah 1 dlm esmer ekmek, domates, peynir, 2 zeytin

saol canim evet öyle malesef ne yapali bizimde sinavimiz böyleymis Allah dermansiz dert vermesin ins

az önce yarim kupa corba ictim ve oglumdan kalan kasarli ekmegi yedim az bi parcaydi Allahim ya bugünde regl oldum karnim agriyo kaydirigubbakcemile3

bu sabah:1 kase cevizli muzlu mısır gevreği
ara öğün 3 kuru kayısı yicem

aklıma yattı gibi.ama tama karar veremedim.sizler tam olarak düzenli ve menüye uygun gittiğinizde söğlenen kiloları toplamda verebildinizmi.bırakınca kilo alışınız kafama takıldı birde.özelden gönderebilirsen sevinirim.

günaydın
yumurta peynir yeşillik 2 dilim ekmekle ve çay kahvaltım

şebnemcim cuma hedefi istemişsin bu hafta rengli dönemim bu dönemde başara bilirsem 72,5 olmak

sebenmcim ben salı perşembe ve pazar akşamları 8 ile 9 arası 1 saat hoca eşliğinde spora gidiyorum.
bu gittiğim sporda 7.takımdan bir arkadaşta var.

Gunaydın ancak giriyorum kızlar. Dün ki menümü yazıyorum hemen.

sabah
yarım domates, 1 kk kaşar, 4 zeytin, 1 dilim kepek ekmek, 4 dal maydonoz, 1 bardak çay

ara
1 portakal

öğlen
1 kase tutmaç çorba, 3 piliç baget haşlama, 1 yk yoğurt, 3 biber turşusu

ara
1 fincan yeşil çay, 1 elmalı kurabiye

akşam
1 fırın baget, 4 dilim patates, 1 dilim ekmek, patlıcan ve kereviz salatası az az.

ara
1 elma, 1 kivi

İki gündür tesadüfen heryerde tavuk çıkıyor karşıma kızlar. Yumurtlamaktan korkuyorum artık sırnaşık şey

Kızlar hepinizden ricam lütfen diğer arkadaşlarımıza da yorum yapalım.

Kendi yaptıklarımızı yazıp çıkmayalım. Bir türlü istediğim hareket olmuyor nedense takımda.

oskay evet hatırladım spor yaptığını çok güzel valla bende isityorum ama 2 çocuk, ödev faslı vs. saati tutturamıyorum. Ama uyazın yürüyüş yapıyorum Allahtan.

Özgecim süper gidiyorsun, bende tavuğa yüklendim bir ara şimdi görmek istemiyorum.

herkese gunaydın

şebnem benı bugun mazur gör 20 lik dişim agrıyor ve yandakılere vuruyor...kafam pek yerınde degıl...kendımı toparlayınca yazsam olurmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…