Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Yeni mi başladı acaba diyete. Eğer yeni başladıysa normal o kadar vermesi.
ılk zaman çok kilolularda fazla gidiyor.

Oskay önemli olan vermen kondisyonuda yabana atmamak lazım. canım kendini listeye eklermisin bildirim o şekilde yapıyoruz.

farkındayım o yüzden lady yi çağırdım.

Lady canım şu anki kilon 83 değil mi?

İlk çocuğun kaç yaşında?

merhaba,
evet,şu anki kilom 83.
İlk oğlum ise 9 yaşında. onun doğumundan sonra 66ya kadar düşmüştüm. Yani şu anda ulaşmak istediğim 60-65 kilo arası hayal gibi ama bu yüzden kendime (Ocak bittiğine göre) 11 aylık süre koydum.

4.TAKIM 141.ETAP
sebnemselayfurkan (66,9 / 69,4 /- 2,5 /% - 3,74 )
fguler ( 88,5/ 88,5 / 0 / %0)
kuzuzuzubambino ( 75,2 / 75,00 / 0,2 / %0,27 )
hasretim34 ( 66,5 / 68 / -1,5 / -% 2,26 )
beci ( 79,0 / 79,0 / 0 / %0 )
dilekruzgar ( 64,4 /65 / -0,60 / -% 0,93 )
destinam ( 76,2 / 75,5 / 0,70 / % 0,92 )
semiha( 61.0 / 61 / 0 / % 0 )
0skay ( 73,5 / 73 / 0,5 / % 0,68)
chemes ( 58,8 / 58,8 / 0 /% 0)
İrem&Özge (77,7 / 76 / 1,7 / % 2,19 ) (yeni üye )
4.TAKIM TOPLAM 787,7 / 789,2 / - 1,5 / % -0,19 )[/B]

Kızlar takımı hareketlendirmek en önemlisi kg. vermek adına takımca sonuç alabileceğimiz çözümler arıyorum.

Öncelikle herkesten görüş isityorum.

Daha tam oturtamadığım aklıma ilk gelen şeyide yazıyorum şimdi. Kaptanlığı haftalık birine devredicem. Ama hesaplamaları değil. Yani gönüllülerden (gönüllü olmazsa ben seçicem) her hafta birisi takımı motive edecek. ister ceza versin, ister ödev, ister program yani bişeyler bulsun takımı ateşlesin. Milletin ensesinden düşmesin. Ne diyosunuz ?

Ya da hadi sizde çözüm yolları önerin ...

Valla kızlar kendi verdiğim kiloya sevinemedim. Eksiye düşmüşüz baksanıza sonuncu oluruz herhalde artık. Lütfen bir ekip olduğumuzu unutmayalım. Yediğimiz her fazla lokma takımın başarısını engelliyor bu bilinçle oturalım sofraya.

Şebnem bence sen kaptan olarak iyisin canım. Sorun şu ki takım bilinci pek oturmamış bu ekipte. Lütfen arkadaşlar evet kilo vermek zor ama imkansız değil. Bunu 13 kilo vermiş biri olarak söylüyorum.

Haydi hep beraber başaralım eriyelim.

Özge kaptanlığı bırakmıyorum canım. Şunu demek istiyorum. Aslında biz 10 takım arasında en iyi 3 takımdan biriyiz. Çok 1. ciliğimiz 2. ve 3. lüğümüz var. paylaşımımız gayet iyidir diğer takımlara göre. Fakat çok uzun zamandır takımdayız çoğumuz . artık bıkkınlık var çoğumuzda aslına bakılırsa senin gibi yeni giren arkadaşların hepsi takıma asılsa bizde eski enerjimize kavuşabiliriz.

Ben seni bu konuda çok iyi buldum. Geldiğin andan itibaren uzun zamandır bizle gibisin. Bu enerjini bizi de motive etmek anlamında kullanabilirsin. Motive etmek, kuralları koymak sadece kaptanın ve yardımcısının tekelinde değildir, bu bir ekip işi. Hadi bakalım herkes bişiler yazsın. Şimdilerde toparlanmaya başlarsak Nisan mayısta çoğumuz hedefimize ulaşmış oluruz.

sebnemcim suan aklima spordan baska bisey gelmiyor hepimiz biliyoruz ama yapmiyoruz iste sporsuz bu is olmaz bence spor sartimiz olsun yapmaya imakni omayanlarda en azindan bi 10 15 dklik bi egzersiz yapsin imkansiz degildir bu bence her hafta yemek iicn biri spor icin ayri biri kocluk yapsin hergün spor sart olsun yapmayanada mesela bugün 1 saatlik yürüyüsmü yapmak zorunda eger yapmadiysa ertesi gün 30 dakika fazladan cezasi olsun gibi aklima gelen bu sadece suanda

Son düzenleme:
he bide herkes yapacagi sporu kendi belirlesin herkesin sartlari bir degil cünkü mesela ben simdilik hergün 1 saat yürüyüs yapabilirim diycem ve buna uymak zorunda olucam böyle yani

Canım tabi ki kaptanlığı bırakmıyorsun da her hafta birine devretmek de uygun değil. O yüzden dedim sen bu işi iyi yapıyorsun diye. Motivasyon konusunda ben elimden geleni yapıyorum. Hergün düzenli liste yazıyorum.Sizin menülerinizi yorumluyorum vs vs. Herkesin benim kadar vakti olmuyor olabilir ama en azından hergün birkez girip bişiler yazsa çok daha iyi demek istiyorum.

Umarım haftaya daha bir toparlanmış başlarız kızlar. Ne kadar azimli olduğunuzu biliyorum. Kilo vermek istediğinizi de.

Birde ben motive olmak için neden kilo vermek istediğimi bir kağıda yazıp buzdolabımın üzerine astım. Benim amacım kızım büyüyüp genç kız olduğunda şişko bir anne olarak değil genç ve ince bir anne olarak onun yanında olmak. Kızımla gezip tozarken bakımlı ve hoş görünmek. İşe yarıyor deneyin derim.

ırem haklısın benim kızımda şimdi 8 yaşında. Benim geçen yıllara göre zayıfladığımın farkında fakat bişey olunca şişko falan diyor bende kızım o kadar verdim kendimi sana beğendiremedim diyorum oda, bilmem kimin annesi senden daha zayıf ama diyor :))))))

hergün yazma konusnda da çok haklısın, ne kadar bunu önemsesek de fırsatı olmayan, yada ciddiye almayan arkadaşlarımız oluyor. Aslında günde 1 kez( en az girilmeli kesinlikle)

Yasemin haklısın canım, kış nedeniyle hepimiz sporumuzu feci serdik. ben kk mın dönüş günün (15 ini ) bekliyorum mekik aleti alıcam.Spor işin günlük den ziyade haftalık (en azından şimdilik) başlasak daha iyi bence. haftalık 300 mekik, 3 saat yürüyş gibi.

1 saat kadar yokum sonra yine burdayım.

Bir önerim daha var. Her hafta en az kilo veren en fazla kilo verene hediye alsın. Hediyenin ne olduğu hiç önemli değil. Bir kartpostal bile olur ama en azından motive eder diye düşünüyorum. Ne dersiniz? Hediyelerin resimlerini de ekleyebiliriz buraya. Hem eğlenceli de olur.

güzel olur aslinda ama malesef be katilamam ben yurt disindayim cünkü posta parasi cok tuzlu

ya düsündümde aslinda olabilir kücük seyler alabilirim bende bi zarfa sigabilecek seyler ama benim yolladigim posta en erken 1 haftada gelir kaydirigubbakcemile3

şebnem ben kaptanlık yapamam cunku yumuşak konulabılen bır ınsan degılım cok kalp kırarım :))))

ama motive konusunda haklısın kg verenlerı gördukce ben neden yapmıyorum ki dıye düşünüyor insan...ama mesela ben kendımı örnek vereyım birisi bana diyecekki

ayfer sen bugun bunları yıyeceksın bu hafta menün bu sporun bu....ve eger uyarsan 1 ay sonunda şu kiloda olursun belki bana güleceksiniz ama ben hergun kara kara dusunuyorum acaba ne yesem sıkılmadan diye....

Ben artık gerÇekten asılıcam
kardeŞımın dÜĞÜnÜ olabılır yaz sonunda
en azından daha ınce gÖrÜnmek ıstıyorum
zorla ınceltebıldıĞım belım tekrar kalınlaŞtı ve bu benı Çok sıkıyor
Önerılerınız gÜzel ve sporsuz olmuyor bu kesın

fırsat buldukça grubu takip ediyorum:) Ama hala gruba dahil edilmemişim. Bu hafta olmasa da gelecek hafta dahil edilebilme ihtimalim var mı, yoksa ...???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…