Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

fırsat buldukça grubu takip ediyorum:) Ama hala gruba dahil edilmemişim. Bu hafta olmasa da gelecek hafta dahil edilebilme ihtimalim var mı, yoksa ...:KK43:???

önce bizlerle devamlı paylaşımda bulunman lazım.yeterli paylaşım sağlanırsa ozaman kabul edilirsin.takım kaptanı şebnem,birazdan sana cevap verebilir.

ben bugün yemek getiremedim.b.king den tek tavuk burger yedim(mayonezsiz).şimdide bol bol su içiyorum

Lady seni Çarşamba akşamı davet ettim ilk yazını da dün gördüm, 1 hafta kadar deneme süresi var.
Özgede pazartesi ilk merhabasını dedi ve yabancılık çekmeden hemen bizden biri oldu cumayada takıma girdi. Sende aynı şekilde yazışır takımdan uzaklaşmazsan haftaya Cumaya takımdasın canım.
Bu arada seninle hemşeriyiz, nerde oturuyorsun, çalışıyor musun?

Benim işim bilkentte evim ümitköyde.

Haftaya asılalım kızlar ya. Şu hediye olayını da düşünelim bence motive edecektir bizi.

Kaptanım sen ne dersin canım. Hem ödül hem ceza yöntemi olacak aslında :)

Hediye işi zor canım yaa, kendimi düşünüyorum da, 2 çocuklu çalışan bir anne, almak ayrı bir iş, göndermek ayrı. Ama haftalık değilde arkadaşlarda okey derse belki aylık olabilir.

Ama bende pazartesi bambaşka olacağım. Şaşıracaksınız :) Az önce burda arkadaşlarımada söyledim nisan sonuna çok değişmiş olacağım diye. Bende kararlıyım.

Kızlar takım ne güzel canlanmış......
Ben bir an önce 69 a düşmek istiyorum kendimden utanıyorum. nefret ediyorum. :KK43:

Kızlar tekrar 2 li takımlarımıza dönelim mi?

Esracım canlandı , iyi oldu, hadi bak pazartesi için çoğumuz kararlıyız, seni de böyle görmek mutlu etti beni, daha önce yapmıştın, yine yapacaksın. En azından düşüştesin artık, akşam beyaz ekmek yeme, k. ekmeği yee, inan çok farkedecek.

Kızlar tekrar 2 li takımlarımıza dönelim mi?

Esracım canlandı , iyi oldu, hadi bak pazartesi için çoğumuz kararlıyız, seni de böyle görmek mutlu etti beni, daha önce yapmıştın, yine yapacaksın. En azından düşüştesin artık, akşam beyaz ekmek yeme, k. ekmeği yee, inan çok farkedecek.

bana uyar,hatta iyi olur

7,TAKIM 142.ETAP
yarisci ( 77/77,0/0,00/0,00&#37:KK66:
askito (67,9/69,7/-1,8/-2,65%)
cimcime50 (53,1/53.1/0.00/0.00%)
ebtuna (69,7/70,7/-1,0/-1,43%)
cansınsen (67,7/67,5/0,2/0,3%)
pregant (87/86,0/1,0/1,15%)
zalimi (87,3/89,0/-1,7/1,95%)
amylee_5 (71,0/71,0/0,00/0,00%)
meral (63,1/63,1/0,00/0,00%)
fatot (73,8/73,8/0,00/0,00%)
medusa (58/58,0/0,00/0,00%)

7.TAKIM TOPLAM KıLO( 775,6/778,9/-3,3/-0,43%)

şebnemcim onay istiyorum

Lady seni Çarşamba akşamı davet ettim ilk yazını da dün gördüm, 1 hafta kadar deneme süresi var.
Özgede pazartesi ilk merhabasını dedi ve yabancılık çekmeden hemen bizden biri oldu cumayada takıma girdi. Sende aynı şekilde yazışır takımdan uzaklaşmazsan haftaya Cumaya takımdasın canım.
Bu arada seninle hemşeriyiz, nerde oturuyorsun, çalışıyor musun?

Benim işim bilkentte evim ümitköyde.
merhaba:)
mümkün mertebe gruba yazacağım ve gelecek hafta takımdan olmayı umuyorum. Küçük bebek olunca zaman ayırmak zor olabilecek ama azimliyim:)

Bu arada oldukça yakınmışız. Bakmışsın aynı sitede oturuyormuşuz veya birbirimizi tanıyormuşuz:)! Ben de Ümitköyde oturuyorum. Şu aralar bakıcı aramaktayım, bulunca çalışma hayatına dönüş düşünüyorum yani şimdilik evdeyim.

komşuyuz yani tesadüfe bak :) adını söylemen sakınca varmı lady?

Ben defne sitesinde oturuyorum.

Benim çok memnun olduğum bir bakıcım var 2 yıldır ailemizden gibi. Onun kefil old. bir arkadaşı var ve iş arıyor ama ben tanımıyorum. Düşünürsen?

Adım fatma.
Taıştığımıza memnun oldum. Bu arada komşu sayılırız, ben de Bahar Sitesinde oturuyorum. Yani yürümemek için soğuk havaların dışında bir bahanem olamaz:)

Dediğiniz kişiyle görüşebilirim. Çünkü şu aralar bakıcı için söylenen herkesle görüşüyorum. Aslında bu konuyu özel mesajla görüşmek isterim, eğer mesaj kısmında sorun çıkmazsa.

Bugünkü performansımı yazayım yatmadan:)
sabah
iki dilim peynir
2 dilim ekmek
domates, şekersiz çay

ara yok çünkü kahvaltıyı geç yapmıştım:KK43:

öğle; 1 tabak kabak yemeği
salata
1 kase yoğurt
1 dilim ekmek(makarna yerine)

ara 1 çay kaşığı bal ve zencefil eklenmiş yarım yağlı süt(boğazım ağrıyor)

akşam 1.5 tabak pırasa yemeği
yeşillik
1 kase yoğurt
1 dilim ekmek

ara yarım elma, 3 dilim portakal, 2 dilim kivi

ara2 zencefilli yarım yağlı bir bardak süt
(bir de bir çay kaşığı nutella:KK43:(, bu akşam oğlum marketteki bütün abur cuburları toplayıp gelmiş:KK43: nutella,eti browni, fıstıklı çikolata...bir haftadır tatlı yemek isterken ve kendimi engellerken bu gece bir çay kaşığı kaçamak yaptım:KK43:

günaydın kızlar
bilgisayarımda sorun oluyor çok fazla giremedim geçen hafta.
çok fazla birşey yapamadım zaten.reglim yaklaşmıştı.çok fazla dikkat edememiştim ve kilom sabitti.neyse bugün regl oldumda.biraz daha iyi hissediyorum kendimi.
kahvaltımı yaptım.bir elma yiyeceğim şimdi.

hafta sonu pek parlak geçmedi. Bugün dışarda yedik ama mümkün mertebe uygun yemeye çalıştım, o yüzden de pek hoş olmasa da bamya yedim:)
Yarın itibariyle daha iyi olacağını düşünüyorum...

Gunaydın iyi haftalar herkese. Kaçamaksız bir hafta diliyorum canlarım ciğerlerim. :1hug:

Haftasonu c.tesi buger kaçamağıyla Pazar günü patlamış mısır kaçamağıyla son buldu. Bunlar dışında kaçağım yok. Affedin beni. bilmiyorumkismile

X