Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

esracım geçmiş olsun canımm
yasemincim ben holywood diyeti yapmıştım 10. günde şekerim düşmüştü ama 9 günde 3.2 kilo vermiştim, çok zor bir diyet kolay gelsin canımm
sabah 1 kupa çabuk çorba
ara 1 elma
öğle 1 dilim kepek ekmeği, 1 paket ayran (200 ml) , patates yemeği yarım porsiyon
ara 3 şekreli sütlü nescafe
akşam kaşarlı tost ve 2 parça çikolata 3 zeytin (ne kadar saçma olmuş)
2.5 lt su 3 kupa rezene çayı
bide portakal yerim akşam

işe başladım ya baya da yoğunum pek oturamıyorum , haliyle yeme ihtiyacım arttı
üffff çok da sıkıldım artık sürekli yediklerimin kalorisini falan hesaplamaktan :KK43:(

Herkese merhaba,
Hoşgeldin dilekleriniz için teşekkürler.
ılk doğumumdan sonra kilo vermede zorlanınca kendimi bıraktım ve kilolar malesef yerleşti:KK43: Arada bir kaç kilo verip tekrar tekrar aldım. Geçen haziranda ikinci doğumumu yaptım. Hamileliğime 79 kiloyla başladım ve 90da bitirdim. Doğumdan çıktığımda 80e düşmüştüm. ılk zamanlar 76ya kadar düştüm ve o zamanlar pekde sevinmiştim. Kolay kilo verebileceğimi düşünürken kendimi bırakınca (o aralar epeyce stresli bir zaman geçirdim) kilolar 83e çıktı. Geçen ay diyetisyene gittim. Gerekli tahliller yapıldı ve tahlil sonuçlarına göre; öğün sayısına dikkat etmiyorum ve yediğim zamanda fazla yiyorum:KK43: Bebeğe bakarken bazen 3-4e kadar bir şey yemediğim oluyordu ve yemeye başladığımda da çok yiyordum. Bu da depolama sürecini başlatan şeymiş.

Her neyse, ilk iş öğün sayılarımı düzeltmeye çalışmak oldu. iki hafta iyi gitti ama sonrasında yaşanan hastalık ve gelen gidenler sonunda bıraktım diyeti ve o bir kilo geri geldi. Şimdi elimde bir liste var, bir haftalık. Yeniden başlamak istiyorum ve bunu devam ettirmek istiyorum. Buranın sayesinde oto kontrolümü sağlayabilmeyi umuyorum.

Hedefime gelince, 2010 sonunda 60-65 arasında bir yerlerde olmak istiyorum. Özellikle havalar iyileştiğinde günde 45 dakika yürüyebilirim. Havalar önemli çünkü bebekle gitmek zorundayım. Şimdilik evde pilates başlangıcını yapmaya çalışıyorum.
Diyet listem ise;
sabah
2dilim peynir
2 dilim ekmek
yeşillik

ara 1 bardak süt

öğle

1/2 su bardağı makarna
1 tabak susuz sebze yemeği
1 kase yoğurt
salata

ara 15 fındık

akşam aynı öğlen gibi

1. ara 1 bardak süt
2. ara üç renkli meyve tabağı

günaydın arkadaşlar bugün daha girememe kilom 65 :KK43:(( %0.93
dün 64.5 ti tartının kalibrasyonu mu bozuldu acaba yavvvv

Günaydın bayanlar. Hemen müjde vereyim. P.tesi başladığım diyet neticesinden 77.7 den 76 ya düşmüş bulunmaktayım. alkis alkis alkis alkis alkis alkis alkis alkis alkis alkis alkis alkis alkis alkis alkis alkis alkis alkis alkis alkis alkis alkis alkis alkis alkis alkis alkis

Dünki menüm de şöyledir efem bayanssulusmile
Sabah
2 sigara böreği (fırında pişmiş), 1 kk peynir, yarım domates, 3 zeytin, 2 bardak çay

Ara
1 portakal, yarım simit

Öğlen
1 kase mercimek çorba, 1 tabak bezelye, 2 yk borani, salata

Ara
1 fincan nescafe, 1 bardak çay, 1 milka beyaz gofret

Akşam
1 tabak mantı

Ara
1 küçük kase kuruyemiş

Anammm ben dün ne kadar fazla yemişim yahu. bilmiyorumkismile Neyse yine de kilo vermiş olmama çok sevindim. zemuszemus

esra geçmiş olsun umarım daha ıyısındır bugun

dilek evt bende hesaplamaktan bıktım hatta artık ne görsem örnek aksam eşim makarna yedı soslu ben hemen dıyorum kı bır tabagı 550 kalorı ondan ıkı tabak yesen gunluk kalorını almıs oluyorsun...ama o şanslılardan tam 10 yıldır aynı kıloda...

ladydarbanvile ismini bilmiyorum :) geçen hazıranda ıkıncı dogumunu yaptıgına göre hala emziriyorsun degılmı? diyet listene öglen yada aksam en azından 3-4 parça et koyarsan daha saglıklı olur dıye dusunuyorum...yuruyus cok önemlı bende hergun 1 saat yuruyerek verdım yazın kılolarımı...dılerım hedefıne ulasırsın...

özge valla mantıya ragmen vermıssın tebrıkler....aynı kılolardayız...

bana gelınce...

sabah kahvaltı ara mandalın
öglen tost ve ayran
saat 4 nescafe
aksam 6 yogurt corbası
saat 8 portakal suyu
kızıma ve eşime pogaca yaptım 2 tane yedım saat 10 du sanırım
öglen 45 dakıka yurudum ve kabızlık var karnım agrıyor...

toplamda 800 gr gıtmıs....aslında 1,2 idi ama kabızlık etkıledı...

75,5 ....15 kg kaldı hedefime...oy oyyy

4.TAKIM 141.ETAP
sebnemselayfurkan (66,9
fguler ( 88,5
kuzuzuzubambino ( 75,2
hasretim34 ( 66,5
beci ( 79,0 /
dilekruzgar ( 64,4 /
destinam ( 76,2 /
semiha( 61.0 /
0skay ( 73,5 /
chemes ( 58,8 /

destinam bende şaşırdım valla canım ama çok azalttım yediklerimi. Zaten ben çok kolay alır çok kolay veririm. ışallah yaz ortasına hedefime ulaşırım.

Akşamki poğaçalar olmasaymış süper gitmişsin sende.

4.TAKIM 141.ETAP
sebnemselayfurkan (66,9
fguler ( 88,5
kuzuzuzubambino ( 75,2
hasretim34 ( 66,5 / 68 / -1,5 / -% 2,25 )
beci ( 79,0 /
dilekruzgar ( 64,4 /65 / -0,50 / -% 77 )
destinam ( 76,2 / 75,5 / 0,70 / % 92 )
semiha( 61.0 /
0skay ( 73,5 /
chemes ( 58,8 /

:a015::gitme:mafoldumben

4.TAKIM 141.ETAP
sebnemselayfurkan (66,9
fguler ( 88,5/ 88,5 / 0 / %0)
kuzuzuzubambino ( 75,2
beci ( 79,0 /
dilekruzgar ( 64,4 /65 / -0,50 / -% 77 )
destinam ( 76,2 / 75,5 / 0,70 / % 92 )
semiha( 61.0 /
0skay ( 73,5 /
chemes ( 58,8 /

TAMAM ŞİMDİ GÖRDÜM

günaydin hanimlar,gördügünüz gibi ben dagittim ,nasil toparlancam ben ya :KK43: ne yapcagimi hic bilmyiorum bi kac gündürde rahatsizim bisey yapmak gelmyior icimden zaten :KK43:

4.TAKIM 141.ETAP
sebnemselayfurkan (66,9 / 69,4 /- 2,5 /% - 3,74 )
fguler ( 88,5/ 88,5 / 0 / %0)
kuzuzuzubambino ( 75,2
beci ( 79,0 /
dilekruzgar ( 64,4 /65 / -0,50 / -% 0,77 )
destinam ( 76,2 / 75,5 / 0,70 / % 0,92 )
semiha( 61.0 /
0skay ( 73,5 /
chemes ( 58,8 /
ırem&Özge (77,7 /

günaydın kızlar.
dün öğlen yazdıklarımı yedim.
akşam:1 çökelekli yumurta+salata+z.yağlı limonlu brokoli+1 dilim ekmek yedim
gece:1 bardak havuçlu elma suyu

bu sabah:1.5 dilim ekmek+peynir zeytin
kilom malesef aynı.neden azalma olmadı hayretler içindeyim.günlerdir o kadar da dikkat ettim.

Yasemin saol canım, valla nisanın gözünün arkada olmaması ne güzel :) Ama ben unutmuşum bugünün Cuma olduğunu. Hatta sabah tartılmadım bile geç kalkmışım.. Bu haftanın en yüksek kg. nu yazdım. Ben batağım bu hafta ama Pazartesi reglim bitiyor kalan bantlarıma başlayacağım yeniden.

Ayfer tebrikler, bak direncini kırdın verirsin artık..

Özgecim girdin listeye bugün.

X