Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Gunaydın takımdaşlarım kaydirigubbakcemile5

Dün ki listemi ekliyorum size hemen.

Sabah
1 kk peynir
Yarım domates
2 dilim salatalık
4-5 dal maydonoz
3 zeytin
1 dilim kepek ekmek
2 bardak çay canderelli

Ara
1 bardak çay canderelli

Öğlen
1 kepçe yoğurt çorba
5-6 yk mantar soslu piliç sote
Salata

Ara
1 fincan yeşil çay, çeyrek sosisli, çeyrek simit

Akşam
1 kase şehriyeli tavuk çorba
1 parça fırında tavuk

Toplam 2.5 lt su

Simit ve sosisli olması iyiydi ama ilk günün o kadarcık günahı olur diyelim artık mafoldumben

özgecim sanda gunaydın candarelli cay ne ya :))ılk gun ıcın evt bıraz fazla

bana gelınce

sabah yesıl elma ve kahve

öglen pogaca ve ıce tea ( berbatt )

aksam 7 de tavuk ve yogurt aksamı kapattım canım cok tatlı cektı dogal olarak kızıma süt ısıttım kendımde 1 bardak ictım ve yattım....2 bardak da 5 i bir yerde karısım ıctım

spor =0
yuruyus =0

dogal olarak gr veremedım

bugun yıne sıcak su , elma ve bıtkı cayı ıle basladım

öglene allah kerım...hava bır açsa yürüycem

Canım canderel tatlandırıcı var ya ondan. kaydirigubbakcemile5
Evet haklısın sosisli ve simit olmamalıydı ama dediğim gibi ilk gün münasebetiyle oldu.

Canımcım yanlış anlama ama senin menü biraz sağlıksız gibi geldi bana. Hani kilo verirsen sağlıklı versek daha iyi gibi. Yine de en iyisini sen bilirsin kendin için. Ama bende zamanında böyle sağlıksız beslendim. Evet kilo verdim ama sonra hızla geri aldım. Biraz fazla kaçırsam hemen kilo alırdım. opuyorumnanaktan

saglıksız dogru..benım malesef calıstıgım yer şehır dısı yemek de cıkmıyor :KK43: artık günü nasıl kurtarırsak bazen evden getırıyoruz bazen dısardan ve sureklı oturuyoruz sonuc bu ...

Selam sekerler.

Dilek fırtına gibi başlamışsın maşallah, 1020 kalori süper. Asıl seni iyi gitti kilolar bence şuan takımın en iyi vereni sensin. Devam şekerim.

Destina poğaca yerine kepekli galeta falan bulundursan işyerinde daha hafif olur. ben poğacayı sabah bile yememeye çalışıyorum.

Özgecim bence de ilk gün için fena değil, en azından yüklü menüyü akşama yememişsin.

Bende dün azıtmaya devam ettim, fıstık gofret vs. Ama akşam göbeğimi görünce, sabahta pantolona zor girince tokat gibi geldi bana.

Sabah 1 yumurta, 1 dlm. esmer ekmek

Destina canım yine de daha sağlıklı şeyler getirmeye çalışman daha iyi yanında. Kolaylıklar dilerim.

Şebnemcim günaydın. Beğenmene sevindim menümü. Ayrıca senin aksine ben sanki şişliklerim azalmış gibi hissediyorum. Daha bir hafif gibiyim. Sen devam et fıstıkları yemeye alsanaalsanasmile

selam arkadaşlar.sabahın köründe müşteri gelince ancak girebildim.yediklerimi yazayım hemen
dün akşam:tavuk çorbası+1 parça ıspanaklı yağsız börek
ara:1 salep

bu sabah:1 dilim ekmek+1 peynir+3 zeytin
ara:1 elma
bugün çok açım yemek de getiremedim.sanırım peynirli tost yicem.daha karar veremedim

Slm kızlar
mÜdÜrle yıne papaz durumdayız net yÜzÜnden her an gıremıyorum kusura bakmayın
sabah yarım sımıt
ÖĞlen mercımek Çorbası bezelye yoĞurt
ama ekmek taze ve beyazdı azıcık kaÇırdım

Funda senin müdürde ne gıcık yaa. Bne valla beyaz ekmeği unuttum gibi, dilimli esmer ekmek alıyorum genelde onu yiyorum.

Beci bende öğlen kepek ekmeğine kasarlı tost yedim ama doğruyu söylemek gerekirse son derece açım. Keşke yanımda gofret falan olsaydı :)

Özge sen diceksin şimdi bu ne biçim kaptan fıstıklar, gofretler havada uçuşuyor diye, ama normale dönemedim henüz vee bugün regli olacağım sanırım.

Kılzar Esra nerelerde, izinli falan mı?

peynirli sosisli tost yedim ama.yedimmi yemedimmi belli değil.hiç doyurmadı.saat 3 olsun diye bekliyorum1 elma yicem ozaman.

Şebnem aşkolsun canım. Dönem dönem olur böyle düzensizlikler. Takılıyorum sana alınma sakın.

Beci afiyet olsun şeker. Şimdi sen elmanı yemiş öğütmüşsündür bile.

Bende yeşil çayımı içiyorum.

Biliyorum özfecim bende hem sana hem kendime takılıyorum.

Bende 210 kaloriye sahip 1 adet çikolatalı gofret yiyerek bugünkü kalori toplamımı 1135 olr tamamlamayı hedefliyorum.

Dünkü kalorim 2692 kalori..

elma beni kesmedi.kaçamak yaptım.halleyin minikleri çıkmış.bisküvi gibi.2 tane ondan yedim

ÖGLEN bendende bır tost saat 4 te bır tane mandalin ve bol su içerek aksamı yaptım hala açım :KK43:( ama bantlara basladım o bıraz sankı yememı engelledı ılgınççççç..aksama gözumun önunde kızartmalar ucusuyor...ama yemıycem

merhabalar arkadaşlar destekleriniz için teşekkür ederim bence herkes iyi gidiyor ,en azından hepimiz dürüst davranıyoruz ve biliyor musunuz 1 haftadır falan giremedim ya nete inanın motivasyonum sıfırlandı habire bişeyler yiyip durdum allahtan fazla kaçırmadım diyordumki ....cuma günü 64.4 tüm ve pazartesi sabah 65.5 yani 2 günde 1 kilo almışım ,veeee size kavuştummmm şimdi tam gaz devaaaammmmm
sabah 1 kupa çabuk çorba
ara 1 elma
öğle: şehriye çorbası yoğurtlu ıspanak 1 dilim kepekli ekmek
ara 1 kupa sütlü ve ne yazıkki 2 şekerli nescafe
akşam 1.5 tabak pırasa, 1 kase şehriye çorbası yarım kk peynir
eveeett bu kadar 1250 caloriiii
bakalım cumaya yine en azından 64.4 olmak istiyorum

Gunaydınnnnnnnnnnnnnnnnnn :lepi:

Bende dünki menümü yazayım hemen size. Yine kaçamak yaptım ama kardeşim ilk maaşıyla pasta almış. Birde küsüz beyefendiyle yemezsem tepki gibi algılayabilir diye yemek zorunda kaldım. Neyse efem menüye geçelim. bayanssulusmile

Sabah
1 haşlanmış yumurta
1 kk kaşar peyniri
3 zeytin
2 dal maydonoz
1 dilim kepek ekmek
3 bardak çay

Ara
1 portakal

Öğlen
1 kase mercimek çorba
1 kabak dolma 2 yk yoğurt ile
salata
1 dilim kepek ekmek

Ara
1 fincan yeşil çay

Akşam
1 parça fırında tavuk
1 kase yoğurt

Ara
3 badem 1 ince dilim pasta

1.5 lt su

Günaydın,

Bugün regli oldum son derece keyifsiz ve nemrutum :KK43:

Akşam benimde misafirim vardı bende ince bir dilim büsküvili pudingli pasta yedim.

Sabah 1 esmer ekmek, domates, kaşar, 3 y. zeytin yedim.

Özge kardeşinin işi hayırlı olsun.

Dilek zaten o hafta sonu kiloların almasam bu iş bitecek qma, neyse yine tam gaz sahalardasın :)

Ayfer bantlar kesinlikle dediğin etkiyi yapıyor açlık duymuyorsun. Bende regliden sonra tekrar başlıcam. Umudum onda artık.

Beci iştahı havaya bağlama, silkelen kendine gel :)

günaydın herkese.
dün akşam etli patates yemeği+3 kaşık pilav+salata yedim
gece 1 salep içtim

bu sabah:2 dilim ekmek arası peynir+zeytin yedim

şebnem çok haklısın ama bahane arıyom işte.1 önceki gün öğlen sadece salata yemiştim.vücüt beklediğini alamayınca depolamak için bunu yapıyo belkide.bugün iyiyim ama.
bügün öğlen yemeğimi getirdim (z.yağlı limonlu brokoli)

X