Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

gunaydın kızlar

bıreyselde banu ıkıncı olmus cok tebrık edıyorum kendısını...

benım baş ağrılarımın sebebını aksam anladım...regl dönemım yaklasmıs....mıneraller eksılınce böyle oluyorum ben....bu baslayıncaya kadar bantlara devam regl dönemınde devam etmıycem...

herkese ııyı haftalar ıyı tatıller

iyi akşamlar kızlar ,
kuzumu kontrole götürdük uzun sürdü,6 aylık ve sadace 90 gram almış hiç kilo almamış yavrum, 20 sinde sünnet olacak pipisinde darlık varmış, kafası küçük olduğu için erken kapanmadan şüpheleniyorlar tomografi istediler çok canım sıkkın bunlara , yemeyi falan unuttum ,klasik kahvaltıya ek olarak menemen yedim biraz,sonra tüm gün boyunca sadece 1bardak light süt ve nesfit yedim
benim calleneticsin bugün 6.günü çok yoruyoo
yarın dinlenme günüm 10. günde tekrar ölçülerime bakçammm

benim için çok iyi bir haftasonu olmayacak amaaaa mafoldumben
herkese iyi tatiller

dilekcim bozma moralini allah büyük evlat böyle zordur işte, napalım derdi veren allah dermanınıda verecektir inş.sen biraz ye bence kaliteli süt ver yavruna 1 yaşına gelsin yap dietini sen ne yiyosun ki çocugun senden beslenicek değilmi...her şey gönlünce olsun..

slm arkadaşlar gene haftasonu gene kimse yok bugün çok hareketli bi gündü hep ayakta kaldım spor mipor yoktu tabi oruçtum da iftarımda biraz abarttım galiba ama sonra bişey yemedim ayrın son orucum pztesi son hızla devam inş.hrs kolay gelsin..

iyi akşamlarr nasıl geçti kızlar haftasonunuz ben sadece spor yoktu diyet gayet iyi idi ama kilo da çok fazla beklediğim kadar bi fark yok lahanadan içim dışım bi hal oldu 1 kg vermişim hiç bozmadığım halde bakalım salı akşama kadar ne çıkacak neyse umarım sizlerde abartmamışsınızdır hepinize iyi akşamlar

günaydın kızlar nasılsınız az sonra aerobiğe gidicem kahvaltımı yaptım 1 bard light süt yarım kaşarkı tostla birde mandalina yiycem şimdi geçen hafta oruçtan pek sonuç alamdın bakalım bu hafta daha sıkı asılacağım inat ve azimle vericem kilolarımı 2 3 haftadır kilo vermiyo gibi gösteriyo tartı ama hergören zayıfladığımı söylüyor sıkılaşıyorum belkide olucak kızlar hepbirlikte başarıcaz inş.. a e olunn..

günaydın.iyi haftalar.
haftasonunu kaçamaksız geçirdim.2 gün boyunca kahvaltı hariç ekmek yemedim.
çorba,salata veya makarna ile geçiştirdim.
bu sabah 8:00 1 bardak süt
10:00 1 topkek.şimdide 4 ceviz yedim.

canım çok geçmiş olsun.allah dermansız der vermesin.çabuk atlatırsınız inşallah

GÜNAYDINLAR.

Banucum birinciliğin tebrik ederim . Takım olarakda 4. olmuşuz.

Ben hafta sonu abur cubur yedim ama akşam yemekleri yemedim Biraz + dayım.

Banu ve destina bugün itibariyle durumlarınızı merak ediyorum bende düşünüyorum çünkü.

günaydin kizlar nasilsiniz sebnemcim sen biraz artidaymissi ben öldmde aglayanim yok ya mafoldumben

neyse bu hafta tam gaz devam bu sefer ne olursa olsun birakmiycam yoksa böyle 1 asagi 2 yukari bu isin bitecegi yok bu hfata ayni gün esimin ve görümcemin cocugunun dogum günü var pastalari ben yapcam ins fazla kacirmam

he bide ben bugün 7 haftalik lahana kürüne basladim ins birakmam cananda yok ortalarda ne oldu acaba ions hasta degildir gene

dilekcim cok gecmis olsun canim ins bi sorun olmaz becinin dedigi gibi rabbim dermansizh dert vermesin zaten erken sünnet olmasi daha iyi ben ilk oglumu 6 aylik ikinciyide 4 aylik yaptirdim Allahin izniyle atlatirsiniz temografinizde temiz cikar ins

gunaydın kızlar

şebnem saglık olsun cumaya kadar verırsın aldıklarını...benım cok basagrım ve karın agrım oldu bıraktım bagırsaklarımı da bozdum...regl dönemıde yakın o yuzden haftaya sıfırdan baslıycam...

dilekruzgar kötu dusunme hemen....olur böyle seyler...böyle buyuyorlar zaten allah dermansız dert vermesın...

fundadan hala ses yok cok merak etmeye basladım ben yaa...

hafta sonum cok kötu gectı hala karnım agrıyor...

tünaydın kızlar
banucum seni tebrik ederim durdun durdun turnayı gözünden vurdun
hafta sonu kaçamaksız geçti fakat regl olduğum için kilo verememişim ama güzel tarafı almamışımda :) pazar günü çok kötüydüm midem felaketti bugün her yerim ağrıyor ayakta zor duruyorum şimde evde yatıyorum birz toplanırsam görüşürüz

gecmis olsun canim dikkat et kendine

kızlar funda aradı hala ıyılesmemıs yaa...boyun agrıları devam edıyormus...yıllık ıznını almıs bır hafta evde dınlenecekmıs foruma yazarmısın dedı haberınız olsun dedım...

canım çoookk geçmiş olsun insan bebeğine en küçük bişi olsun çok üzülüyo ama onlar çok güçlüler unutma bebişin alacak kiloları tombiş olup senin gibi diyete girecek bi gün benim arkadaşımı annesi parmaklarının arasına pamuk koyarak büyütmüş o senin bebeğinden kimbilir daha ne kadar zayıftı şimdi tosun paşa

2.olmuşumm süper bi anda gerçekten gitti o kilo şimdi her tartıya çıktığımda eksildiğimi görüyorum gerçekten.... ayfer de biraz problem oldu ama dediği gibi regl öncesi hepimizde oluyor ben onda da işe yarayacağını düşünüyorum ve merakla bekliyorum ..birde benim metobolizmam hızlıdır onunda etkisiyle baya işe yarıyo allahım bozmasınn

deryacım bu dönemde almaman bence verdiğin anlamına geliyor ..geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…