Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

selam.
öğlen 1 pide+ayran yedim.
şimdi 2 mandalina .
BANU tebrik ederim

ortağım tebrik ederim geçmiş olsun bu arada

kızlar funda aradı hala ıyılesmemıs yaa...boyun agrıları devam edıyormus...yıllık ıznını almıs bır hafta evde dınlenecekmıs foruma yazarmısın dedı haberınız olsun dedım...
fundaya da büyük geçmiş olsun toparlanır inşallah bir an önce

dilekcim ben dün atlamışım geçmiş olsun canım bu arada sen oğluşu emziriyormusun? eğer emziriyorsan bence diyete bi süre ara ver süt yapıcı şeyler özellikle her sabah yumurta günde mutlaka 1 öğün kırmızı et yani bol miktarda protein al sütün artar bebişe iyi olur o konuda sıkma canını bizler neler atlattık onlar çok küçük anlamayacaklar bile tomografi yi benim oğlum 4,5 yaşında şimdiye kadar 5 kere ameliyat oldu narkoz aldı bende zamanında çok endişelendim ama allaha şükür şimdi çok iyi

bugün yine kimsecikler yok.ben çıkıyorum iyi akşamlar.

hakkaten bugün pek sakin geçirmişsiniz

bana gelince öğleye doğru bi ara açtım ama okuyamadım bile işler çok yoğundu lahana diyeti iyi gidiyo bugün accık bozdum bozdum dediysem sebze sadece domates vardı ben soğan ve marulla salata yaptım bol bol çorbamı içtim tartı çok istediğim gibi olmasa da regl öncesi 1 kg kadar kaybım var

şebom oplmassa ben çarşamba gün kg mu vereyim çünkü cuma karsta hem tartı bulamam hem net o yüzden sen benimkini cuma gün yazarsın olur mu şeker
nneyse kızlar benden bu kadar

aaaaaaaaa gene kimse yok.huuuuuuuu ne oldu nerdesiniz yahu.
ben dün akşam dr gittim.yumurtam gelişmiş.perşembe 16:00 işlem yapılacak.o yüzden perşembe bildirim yaparım.işlem sonrası şişlik oluyo çünki.
dün akşam ve bu sabah 2 dilim kepek ekmek arası az kaşarlı tost+domates yedim
işe gelirken 35 dk yürüdüm.doktorum sen daha da kilo vermişsin dedi dün.kilom aynı ama,incelme olmuş o zaman dedi.çoook hoşuma gitti.

Günaydınlar.

Dilekcim geçmiş olsun kuzuna, ek gıdalar geçtikçe alması artar sende biraz protein alımını artır diyetini de çok kasmadan yap canım. Benim oğlanında kafası küçüktü hala da öyle şama cin gibi maşallah. Şüphelendikleri bir şery var mı acaba?

Fundacım geçmiş olsun düzelemdin hala demek? Vücudun çok mu yorgun düşmüş ki?

Beci inşallah bu sefer güzel haberlerini alırız hayırsıyla inşallah.

Şahnur ve beci önceden bildirin kiloalrınızı Cumaya yazarız. Şahnur regli öncesi - 1 se sonrasında da 1 gider. Aman görevde bozma.

Benim akşam yemeğin 2 tavuk kanat, 2 kşk pilav biraz dürüm ekmeği.

Sabah 2 dlm beyaz ekmek kaşar,1 zeytin domates

Hadi sizde dökülün ne yiyip içiyonus kıslarrr. Salmayın böyleee.

herkeze günaydınnn
ben akşam z.yağlı domates salatası taze fasülye turşusu ve köfte yedim
sabah kaşar domates salatalık

Günaydın......
Dün işe gelmedim sabah kötüydüm evde istirahat etttim

Dilekcim Allah şifa versin.... Benim kuzunun da kafası küçüktü bıngıldak kapansa da kafası büyümeye devam ederse problem yok endişelenme sakın.....

Banucum ikinciliğini tebrik ediyorum canım...

Beci hadi bakalım hayırlısı olsun inşallah.......

saat 11:00 de yarım topkek yedim.öğlen tavuk burger yerim(BKing küçük boy ve mayonezsiz)
akşam menümde tavuk çorbası + salata var.

öğlen fırında tavuk ve kırmızı pul biberli karnıbahar domates salatası yedim

karnıbaharı çok severim özlemişim yemeyide evde kokuyo diye eşim pek istemiyo yapmamı ama bazen yapıyorum

selam arkadaşlar hepinize desteğiniz için teşekkür ederim tomografiyi bu hafta çektircez, 20 sinde de sünnet olacak kuzum ,moralim daha iyi ama bu aralar fazla giremiyorum nete ,bizimki çok mızmız
dediğiniz gibi emzirdiğim için sıkı diyet yapmıyorum zaten, belki bu aralar porsiyonları biraz artırırım bakalım artık
tekrar teşekkür ediyorum hepinizi öpuyorumm

kızlar hakkaten pek az olmuş paylaşımlar
beci canım umarım bu sefer tutar allah yardımcın olsun
kızlar seyahat öncesi işler yoğun görüşürüz byee

selam kızlar
dün 3 ad.bisküvi dışında akşama kadar birşey yemedim akşam çorba 2-3 sarma oda zorlamayla
bu sabah içim almadı kahvaltı yapamadım
öğlen açlığımın acası çıktı mantı yedim 1 tabak akşama bir şeyler yemem belki meyve

günaydınlarr
şebom 67,6 kg çıktım bugün itibari ile normal beslenme düzenine geçtim umarım kilo almadan gelirim karstan kızlar şimdi çıkıyorum kendinize iyi bakın

Günaydın.

Şahnur çok sevindim valla 67 yi görmene, bak bu kadar uğraşla verdin aman deyim alma.

Akşam: eve gidince anetep fıstığı((

Sonra 1 kepce çorba 1 ser. kşğ. t. fasulye

Sabah 1 poğaça

herkeslere günaydın nasılız cadılarım benim
şebom gülüm napan gı,
bu arada ben sahalara geri döndüm haber verem dedim :)...

günaydın kızlar.
iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.
dün akşam çorba+3 kaşık yumurtasız menemen+1 dilim ekmek yedim
2 saat sonra hazır kekten yapmış olduğum pudingli pastadan 1 küçük dilim(4 çatal) yedim.annem emekli oldu onun için kutlama yaptık.çok hafif oldu.tavsiye ederim.
bu sabah 2 dilim ekmek+peynir +domat
30dakika yürüyüş yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…