Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

uaydın'ın kullandıgı urunden aldım funda....kafama yattı kullanıcam....ılk defa denıyorum böyle bırseyı bılırsın cok karsıyımdır ama bıktım artık...

tekrar gecmıs olsun...öglen msne gel konusuruz...

hayırlısı olsun canım

slm hatunlar nasılsınız,
hastalar var sanırım geçmişi okumadım tez şifa versin Rabbim bütün hastalara,
öptüm sizi...

sağol hayalim canım benim

Fundacım hoşgeldin daha iyi olmana sevindim tatlım..Bende seni arayacaktım ama uyuyorsan diye rahatsız etmek istemedim. Evet herşeyin başı sağlık canım.

Ben dünde biraz erken yatınca bugün iyim, yorgunluğumuda attım gibi. Oğlumda iyi çok şükür.

çok teşekkür ederim canım ben de düzeldiğinize sevindim ana oğul:))

fundacım hoş geldin
esram inşallah ilaçlar şiva olur (buscopon sinir midene rahatsızlık veriyorsa o nedenle vermiş olabilir bir dönem bende kullandım) şebnem haklı pozitif olmaya çalış kuzum
valla kızlar bir gün hedefime ulaşıp istediğim kiloya inersem yazışmayı kesmeyeceğim çünkü sayenizde kendimi firenliyorum yoksa oo şimdiye gram bile veremezdim

kızlar bu arada akşam yağda yumurta yedim (evde yiyecek bir şey yoktu pratik hemen bir kahvaltı hazırladım ) 2 domates sonra çok kızdım kendime ama nafile olan oldu
sabah 1 elma yedim şimdide şekersiz çay

deryacım hoşbulduk canım
yağını az koyduğun sürece yumurtanın bir zararı yok bence hem tok tutuyor

canım fulsac verdi günde bir kere alıcam
bir de buscopan verdi oda bi nevi ağrı kesici sabah öğle akşam kullanıcam onu

bunlar hafif ilaçlarmış uyku yapmıcak dedi
ilk başta yeşil reçeteye ilaç yazmaya yeltenince dedim çocuk küçük gece kaç kere kalkıyor bana uyku yapmıcak ilaç verin dedim bunları verdi işte ama buscopan ne alaka anlamadım bunlar seni rahatlatacak dedi.... inşallahhhhh :Saruboceq:

evet canım bugün 6.gün hiç vermedim artık vermicem
yavru kuşum nasıl zorlandı :teselli:
ama yinede binlerce şükür iyi atlattık
memeye çok düşkündü dana nasıl bıraktırıcam die ödüm kopuyordu
arada bir yokluyo yine hemme diye elini daldırıyo içeri sonrada annem cıs olmuş uf olmuş diyorum oda cimdikliyo eşşek sıpası.....

şebocum arada bıkkınlık veriyor seninle daha önce paylaşmıştım bu konuyu
biraz uzaklaşmayı bende bir çok zaman istedim ama burdan uzaklaşırsak emin ol daha çok kilo alırız hiç bir yere gitmek yok orticimmmm Şeniz
kuzum canım fuksac prozac ın fark verilmeyen türü bende ilk başta iştahsızlık yapmıştı ağız kuruluğu falan olmuştu da sonradan alışmıştım inşallah sende de iştahsızlık yapar ben o dönem rahat kilo vermiştim bak herşeyin bi güzel tarafı var

6 gündür süt vermemen tamam artık hiç verme bu saatten sonra bitmiş artık şeklercimm
hadi geçmiş olsunn
deryacım hoşbulduk canım
yağını az koyduğun sürece yumurtanın bir zararı yok bence hem tok tutuyor
fundacım canımbiraz toparlanmana sevindim canım

hayal hoşgeldin şekerr

öğleyin yediklerime gelince dün akşam yaptığım beğendinin patlıcan kısmı 200 gr yoğurt ve 1 dilim ekmek haa 1 domates 1 salatalık bi de (2 tane de sunta büskivi iştahım acaip açık ama bu kadar da dizginledim)

ve güzel haber 45 dk yürüme parkurunda tempolu yürüyüş 5-10 dk aletle hareket ve 20 dk normal yürüyüş sanırım yediklerimi eritmişimdir:))

nmeyse şimdilik bu kadar

ortağım yağda yerine haşlasaymışın daha çok doyardın biliyon mu neyse benden bu kadar işlere gömülüyorum görüşürüzz

kuzu gözün aydın.çok uzun sürmemiş ayırmak.

öğlen yemeğinde arkadaşımla 1,5 pideyi beraber yedik+soda
akşam menüm 1 gevrek+meyve suyu
tiyatro sezonu açıldı bu hafta.sezonun ilk oyununa gidicem.ancak yetişebileceğimiz için giderken arabada yicez.

kuzu gözün aydın.çok uzun sürmemiş ayırmak.

öğlen yemeğinde arkadaşımla 1,5 pideyi beraber yedik+soda
akşam menüm 1 gevrek+meyve suyu
tiyatro sezonu açıldı bu hafta.sezonun ilk oyununa gidicem.ancak yetişebileceğimiz için giderken arabada yicez.

beci bebek bebek diyosun ama bugünlerin kıymetini iyi bil ben çocuğu bırakacak yer olmadığı için oğlum doğduğundan beri sinema tiyatroyu unuttum 1 kere sinemaya gittik o da oğlumla beraber buz devri 3 e çocuğu bırakacak kimsem olmayınca çok büyük bir sıkıntı canım

beci bebek bebek diyosun ama bugünlerin kıymetini iyi bil ben çocuğu bırakacak yer olmadığı için oğlum doğduğundan beri sinema tiyatroyu unuttum 1 kere sinemaya gittik o da oğlumla beraber buz devri 3 e çocuğu bırakacak kimsem olmayınca çok büyük bir sıkıntı canım

bende bebek öncesi gezebildiğim kadar gezmeye çalışıyorum.sonra yapılmıyomuş dediğim gibi.

tıyatro sezonu mu acılmıs ahh ahh...kusadasında hıcbısey yok....

kızlar benımde bantlarım geldı...taktım hemen cumaya bakalım kac olucam...

selam kızlarr
esracım inşallah ilaçlarla atlatırsın canım ,memeden ayırmanın sandığın gibi zor olmamasına sevindim canım
funda tekrar geçmiş olsun canıımm
sabah biras abarttım kahvaltıyı ,1 simit, 1 parça börek yımırta,domates peynir yarım demet dereotu yiidiimmm
az önce 1 elma yedim akşama da haşlanmış sebze ve yoğurt yiycem

tıyatro sezonu mu acılmıs ahh ahh...kusadasında hıcbısey yok....

kızlar benımde bantlarım geldı...taktım hemen cumaya bakalım kac olucam...

destina cım sende kullan bakalım kaça aldın? ne kadar kullanılıyor? etkisi görülürse bizde kullanalım

bu arada haftaya çarşmba kars a gideceğim şimdi belli oldu o gün saat 14,30 da psikiatri randevum vardı 2 ay öncesinden almıştım canım sıkıldı uçak ise 13,30 da bakalım sabah dolu imişler ama arada almaya çalışacaklar şimdilik benden haberler bu kadar

Dilek kuzuşun nasıl oldu* Abartılan öğün kahvaltı olsun tek diğer öğünlerde telafi edersen sorun yok.

Şahnurcum ne çok göreve gönderiyorlar seni, hem iyi hem kötü.. Umarım randevunu ayarlayabilirler. Madalyona mı gidiyorsun? Ne kadar kalcan Karsta?

Öğlen beyaz sand ekmeğine sandviç (Ayvalık olmadığına şükredin)

sonra 2 incir

sonra 2-3 ince kısa grisssini

Önce banuyu sonra destinayı takip edelim, ben birde gecen yıl 9 kg. veren arkadaşıma sorayım kilosu kalıcı olmuşmu olmadı son şans birde bunu deneyim bende:=))) (kıskanç kaptan)

deryacım ozaman buscopan benim için idealmiş sinire bağlı mide ağrısı olur bendede.....
şahnur inşallah fulsac bendede iştahsızlık yapar.......

kızlar güzel temennileriniz için teşekkürler....

gazdan kurtulamadım hala üffffffff.yaklaşık 1 litre melisa+rezeneli çay içtim.hala değişen bişey yok.belime simit geçirmiş gibiyim(zaten incesi vardı,daha kalın oldu şimdi)

az önce 1 dıdo yedim.kadının biri yolda yiyodu öğlen.çok canım çekmiş.aklımdan çıkmadı birtürlü.akşam nasılsa yürüyüş yapıcam,onun bedeli olur

Dilek kuzuşun nasıl oldu* Abartılan öğün kahvaltı olsun tek diğer öğünlerde telafi edersen sorun yok.

Şahnurcum ne çok göreve gönderiyorlar seni, hem iyi hem kötü.. Umarım randevunu ayarlayabilirler. Madalyona mı gidiyorsun? Ne kadar kalcan Karsta?

Öğlen beyaz sand ekmeğine sandviç (Ayvalık olmadığına şükredin)

sonra 2 incir

sonra 2-3 ince kısa grisssini

canım benim eskiden beni tanısaydın ne derdib bilmiyom ben şu an seyahate gidemiyom diye bunalmış sıkılmış vaziyetteyim normalde her ay en az 1 kere seyahatim olurdu ihaleye geçtiğimden beri mayısda gitmiştim bi de şimdi benim için çok az hani derler ya alışmış kudurmuştan beterdir diyekaydirigubbakcemile

Önce banuyu sonra destinayı takip edelim, ben birde gecen yıl 9 kg. veren arkadaşıma sorayım kilosu kalıcı olmuşmu olmadı son şans birde bunu deneyim bende:=))) (kıskanç kaptan)
kıskanç üye olarak bende seni takip ederim şebom
az önce 1 dıdo yedim.kadının biri yolda yiyodu öğlen.çok canım çekmiş.aklımdan çıkmadı birtürlü.akşam nasılsa yürüyüş yapıcam,onun bedeli olur
beci canım bende öğleden sonra dayanamadım odada herkes çokoprens yiyodu 1i
ni 3 e böldüm 1/3 çokoprens 1 tane de beypazarı kusuru yedim akşam yemekte ise ızgara balık salata ve 1 dilim ekmek yedim acaip canım tatlı istiyor ama bakalım yememek için direniyom ilerleyen saatler ne gösterir bakalım

slm kızlar et dietini devam ettiremedim oruç olunca et acaip bulantı yaptı bıraktım orucum bitince yapıcam ama bugün sabah aerobic akcşamda tavuk sıte az birazda tatlı neskafeyle yedim a e olunnn...

gunaydın kızlar

dun geldı bantlarım taktım hemen bırde menusu var banunun ddedıgı gıbı ..bakalım uyalım da ınsallah ıse yarar menuye uymazsak hıcbır faydası yokmus..

X