Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

iyi akşamlar banu..
Bütün takımlar bu hafta ciddi kolları sıvamış, bu hafta banuda ve bende iyi sonuç var kimse almasın lütfen..

Gecen hafta 2. olmuşuz bu arada.. Herkesi tebrik ederim.

ortiiiiiiiimmm nerdesin yaww nasıl gidiyo et diyetiiiii,inş işe yarar

nolsun dilekcim inş. işe yara dün kötüydüm tansiyonum düştü biraz bozdum bakalım bugün daha iyiyim oruç da olunca biraz az sonuç alabilirim ama olsun ben razıyım orucum diyip yiyip kilo almıycam en azından.. bebişine geçmiş olsun canımya sen fazla sıkma dietini bebişin senden alıcak gıdasını zayıflama işini ertele ama onu mahrum koyma en kaliteli sütü vermeye çalış yavruya a e oll...

iyi akşamlar kızlarr siz benim gitmemi bekliyonuz heralde yaww sabah kaç kere baktım kimse yok dedim sonra işler yoğunlaştı siz döktürmişsünüz

dogru o kadar para verınce bırde sonucunda o kadar kılo vermeyı dusununce ınsan tutar kendını zaten bızım mantıgımız dıyet yapınca aç kalaccagımızı sanıyoruz...

tmm canım ben bır arastırayım hedefıme ulasayım zaten kılomda kalmak ıstıyorum...

yalnız bütün kurallarına harfiyen uygulamak gerekiyor en küçük ihmalde hiçbir etkisi olmuyor ben dışarda yemek yerken pisikopata bağladım bunda un varmıdır bunun içinde şeker varmıdır normalde diyetimde bile bu kadar kasmamıştım o kadar para verince daha bi gayretli gördüm kendimi
valla bende ne paralar döktüm şu diyet işine allah beni islah etsin bi bakiim bari bende bi o eksik kaldıydı

bu öğlen ızgara sebze salata yedim ayranla

ikindide 1 ayran

akşam 1 kase çorba 1/2 dilim ekmek hğnkar beğendi yaptım ama beğendiyi yağsız yaptım üstünün etini de kendi suyuyla yaotım benim yediklerim bu kadar
fazla hareket edemedimm

haa unutmuşum öğlen bi arkadaşın doğumgünüydü 1 parmak kalınlığında yaş pasta yedim sabah erken kalkıp yürümem lazım şiödi misafir gelecek ben gidiyomm

nolsun dilekcim inş. işe yara dün kötüydüm tansiyonum düştü biraz bozdum bakalım bugün daha iyiyim oruç da olunca biraz az sonuç alabilirim ama olsun ben razıyım orucum diyip yiyip kilo almıycam en azından.. bebişine geçmiş olsun canımya sen fazla sıkma dietini bebişin senden alıcak gıdasını zayıflama işini ertele ama onu mahrum koyma en kaliteli sütü vermeye çalış yavruya a e oll...

sağol canım ,zaten bu yüzden sıkı diyet yapamıyorum benimki hala ek gıdaya alışamadı
sen de dikkat et kendine canım

günaydın
dün akşam 5 kaşık tavuklu bezelye+ayran+1 parça ıspanaklı börek yedim
gece 10 tane kadar üzüm

dün öğlen düz yolda 30 dakika,akşam 60 dakika yokuş yukarı yürüdüm=90 dakika yürümüş oldum.
ama gelim görün bu sabah 80kg çıktım.dünkü bezelyeden sanırım,gazdan çatlamak üzereyim.melisalı çay hazırladım onu içicem şimdi.
bu sabah kahvaltıda 3 kaşık kadar menemen.(yumurtasız yerinden)+1 dilim ekmek+peynir yedim

Günaydınlar...

ış çıkışı eve gidince tartılırım mutlaka, dünde tartıldım. Olmam gerekenden 700 gr fazla çıktım :KK43:( Almamış olmam lazımdı birgün önce yürüyüş yapmışım dün akşama kadar çok iyi götürmüşüm o moral bozukluğuyla bende akşam hıncımı yemekten çıkardım:KK43:(((

2 dlm küçük börek, 1 kase çorba, biraz yoğurtlu patlıcan salatası

Sonra meyve

Allahtan tatlıya dadanmadım midem hala tatlıyı kaldıracak durumda değil, hastayken verdiğimi almaya başladım canım sıkkın ama

sabah: 1 tahıllı ekmk, biraz omlet ve domates yedim.

Kendime bir şans daha vericem eğer bugün de alırsam bende diyet işinden uzaklaşıcam....

günaydın...
bende muhasebeciyim.... :nazar:
bugün itibariyle ilaçlara başladm...
bakalım hayırlısı olsun
kendimi iyi hissetmiyorum

günaydınlarrrr

sağol canım ,zaten bu yüzden sıkı diyet yapamıyorum benimki hala ek gıdaya alışamadı
sen de dikkat et kendine canım
canım sen şu dönemde dikkat et sen çok şanslısın emzirmwekle günde 500 cal enerji harcıyorsun
günaydın
dün akşam 5 kaşık tavuklu bezelye+ayran+1 parça ıspanaklı börek yedim
gece 10 tane kadar üzüm

dün öğlen düz yolda 30 dakika,akşam 60 dakika yokuş yukarı yürüdüm=90 dakika yürümüş oldum.
ama gelim görün bu sabah 80kg çıktım.dünkü bezelyeden sanırım,gazdan çatlamak üzereyim.melisalı çay hazırladım onu içicem şimdi.
bu sabah kahvaltıda 3 kaşık kadar menemen.(yumurtasız yerinden)+1 dilim ekmek+peynir yedim
canım bezelye fazla yemeyeye çalış glisemik endeksi yüksek olduğundan diyette pek yenilmez ama maşallah yürüyüşlerin çok iyi
Günaydınlar...

İş çıkışı eve gidince tartılırım mutlaka, dünde tartıldım. Olmam gerekenden 700 gr fazla çıktım :KK43:( Almamış olmam lazımdı birgün önce yürüyüş yapmışım dün akşama kadar çok iyi götürmüşüm o moral bozukluğuyla bende akşam hıncımı yemekten çıkardım:KK43:(((

2 dlm küçük börek, 1 kase çorba, biraz yoğurtlu patlıcan salatası

Sonra meyve

Allahtan tatlıya dadanmadım midem hala tatlıyı kaldıracak durumda değil, hastayken verdiğimi almaya başladım canım sıkkın ama

sabah: 1 tahıllı ekmk, biraz omlet ve domates yedim.

Kendime bir şans daha vericem eğer bugün de alırsam bende diyet işinden uzaklaşıcam....

şebom canım neden diyet işinden uzaklaşacan yaa ben uzaklaşınca gördün kaç kg alıp geri döndüm

günaydın...
bakalım hayırlısı olsun

valla ne bu yaa her tarafımız muhasebeci olduu:))

şaka bi tarafa ne güzel hepiniz aynı meslektensiniz

kuzum canım ilk günler biraz sersemlik olur hangi ilaca başlattı seni canım?
,
kızlar akşam dayanamayıp 2 adet kaymaklı biskivü 1 galeta yedim güyaa yemekte ekmek yememiştim
sabah klasik kahvaltımı yaptım
az önce 1 küçük elma yedim öğlene közlenmiş patlıcan getirdim onu yiycem şimdilik bu kadar

Esracım, oğluşu kestin mi memeden?

Canım madem ilaçları almaya karar verdin birazda moralini yüksek tutup pozitif olmaya çalış, ne yapıyorsan herşey daha iyi olsun diye yapıyorsun buna inanarak yol al. Tedavi olmaya başlıyorsun bunu elbette iyileşmek için yapıyorsun karar vermek hatta başlamak bitirmek demektir. Allah biz kadınlara öyle bir güç vermiş ki çok şükür her şeyin üstesinden gelebiliriz. Sende kendini bırakma, her şey daha iyi olacak tatlım .

Şahnurcum valla bıktım yaa hastalanınca 2 kg. ya yakın verdim pazartesiden beride gayretb ediyorum almayım diye, zor koşullarda yürüdüm bile merdiven kullanıyorum, 2 gündür yarı aç geziyorum dün demiştim öğlwn 1 kçk börek yedim doymadım diye sonrasında sadee elma yedim ama 2 gün de korumaya çalışırken 1 kg ALINIR MI YAAA ??

herkese gunaydın

şebnem hastayken verdıgını ertesı gunlerde hızlı alman cok normal...keske acısını cıkarmasaydın corba gıbı hafıf yıyeceklerle gecıstırseydın saglık olsun...

funda sen nasıl oldun canım ınsallah ıyısındır...

ben dun aksam ıspanak yedım ve yogurt gece de mılföy yaptım kızıma bır tane ondan yedım..sabah yıne klasık kahvaltım dun uaydın'ın kullandıgı urunden sıparıs verdım kurban bayramına kadar kullanıp menu'ye uyup kurtulmak ıstıyorum artık bu kılolardan bıktım cunku..

günaydınlarrrr

canım sen şu dönemde dikkat et sen çok şanslısın emzirmwekle günde 500 cal enerji harcıyorsun

canım bezelye fazla yemeyeye çalış glisemik endeksi yüksek olduğundan diyette pek yenilmez ama maşallah yürüyüşlerin çok iyi

şebom canım neden diyet işinden uzaklaşacan yaa ben uzaklaşınca gördün kaç kg alıp geri döndüm

valla ne bu yaa her tarafımız muhasebeci olduu:))

şaka bi tarafa ne güzel hepiniz aynı meslektensiniz

kuzum canım ilk günler biraz sersemlik olur hangi ilaca başlattı seni canım?
,
kızlar akşam dayanamayıp 2 adet kaymaklı biskivü 1 galeta yedim güyaa yemekte ekmek yememiştim
sabah klasik kahvaltımı yaptım
az önce 1 küçük elma yedim öğlene közlenmiş patlıcan getirdim onu yiycem şimdilik bu kadar

canım fulsac verdi günde bir kere alıcam
bir de buscopan verdi oda bi nevi ağrı kesici sabah öğle akşam kullanıcam onu

bunlar hafif ilaçlarmış uyku yapmıcak dedi
ilk başta yeşil reçeteye ilaç yazmaya yeltenince dedim çocuk küçük gece kaç kere kalkıyor bana uyku yapmıcak ilaç verin dedim bunları verdi işte ama buscopan ne alaka anlamadım bunlar seni rahatlatacak dedi.... inşallahhhhh :Saruboceq:

Esracım, oğluşu kestin mi memeden?

Canım madem ilaçları almaya karar verdin birazda moralini yüksek tutup pozitif olmaya çalış, ne yapıyorsan herşey daha iyi olsun diye yapıyorsun buna inanarak yol al. Tedavi olmaya başlıyorsun bunu elbette iyileşmek için yapıyorsun karar vermek hatta başlamak bitirmek demektir. Allah biz kadınlara öyle bir güç vermiş ki çok şükür her şeyin üstesinden gelebiliriz. Sende kendini bırakma, her şey daha iyi olacak tatlım .

evet canım bugün 6.gün hiç vermedim artık vermicem
yavru kuşum nasıl zorlandı :teselli:
ama yinede binlerce şükür iyi atlattık
memeye çok düşkündü dana nasıl bıraktırıcam die ödüm kopuyordu
arada bir yokluyo yine hemme diye elini daldırıyo içeri sonrada annem cıs olmuş uf olmuş diyorum oda cimdikliyo eşşek sıpası.....

Şahnurcum valla bıktım yaa hastalanınca 2 kg. ya yakın verdim pazartesiden beride gayretb ediyorum almayım diye, zor koşullarda yürüdüm bile merdiven kullanıyorum, 2 gündür yarı aç geziyorum dün demiştim öğlwn 1 kçk börek yedim doymadım diye sonrasında sadee elma yedim ama 2 gün de korumaya çalışırken 1 kg ALINIR MI YAAA ??

şebocum arada bıkkınlık veriyor seninle daha önce paylaşmıştım bu konuyu
biraz uzaklaşmayı bende bir çok zaman istedim ama burdan uzaklaşırsak emin ol daha çok kilo alırız hiç bir yere gitmek yok orticimmmm Şeniz

günaydın...
bakalım hayırlısı olsun

bır meslektaş daha...ne kadar muhasebecı var demekkı oturarak calısmak bızı mahvetmıs..

ilaçlara baslamıssın canım demekkı bu kadar destege ragmen böyle karar verdıysen gercekten kendını ıyı hıssetmıyorsun...haklısında burda ne kadar olsa yuzeysel paylasılıyor hersey...dılerım cabuk toparlarsın kafanı...

günaydın herkese
ancak okuyabildim geçmişi
destinam biraz daha iyiyim sanki ama sırtım omuzlarım boynum acayip tutulmuş vaziyette kafamı döndüremiyorum
canım dün aramışsın teşekkür ederim geri dönemedim halim yoktu inan çok sağol
bu arada ne sipariş ettin duyamadım:))))

şebo oğluş nasıl artık düzeldi dimi? sen de ishaldin sanırım geçen hafta sonu vücudun ciddi su kaybetti yemek de yemeyince ciddi kilo kaybın oldu ama iyileşince ve az da olsa yemeye başlayınca vücudun ilk olarak eksik suyunu tamamlaması çok normal hiç üzülme sağlık daha önemli, ben 4 gündür resmen azap çekiyorum sağlıklı günlerin kıymetini bilememişim diyorum

dilek senin oğluşa da geçmiş olsun

esra sen nasıl hissediyorsun şebonun dediği gibi pozitif bakmaya çalışırsan daha kolay olur herşey inan

uaydın'ın kullandıgı urunden aldım funda....kafama yattı kullanıcam....ılk defa denıyorum böyle bırseyı bılırsın cok karsıyımdır ama bıktım artık...

tekrar gecmıs olsun...öglen msne gel konusuruz...

slm hatunlar nasılsınız,
hastalar var sanırım geçmişi okumadım tez şifa versin Rabbim bütün hastalara,
öptüm sizi...

Fundacım hoşgeldin daha iyi olmana sevindim tatlım..Bende seni arayacaktım ama uyuyorsan diye rahatsız etmek istemedim. Evet herşeyin başı sağlık canım.

Ben dünde biraz erken yatınca bugün iyim, yorgunluğumuda attım gibi. Oğlumda iyi çok şükür.

X