Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

bıraz baş dönmem var ama o da az yedım benden kaynaklanıyor ...dun telefonda kıza dunyanın sorusunu sordum cok sabırla yanıt verdı...hatta ölen varmı dedım güldü bana...sonucta ıcındekı bıtkılerden ınsan tırsıyor..tabı ekmek yememenin...tatlı ve sekerı kesmenın faydasıda cok...ki ben cok tuketırım bunları.....su da içebılsem cok guzel olcak...

benım ıstegım 70 in altına dusmek....sonra dıkkat edıcem....

bıraz baş dönmem var ama o da az yedım benden kaynaklanıyor ...dun telefonda kıza dunyanın sorusunu sordum cok sabırla yanıt verdı...hatta ölen varmı dedım güldü bana...sonucta ıcındekı bıtkılerden ınsan tırsıyor..tabı ekmek yememenin...tatlı ve sekerı kesmenın faydasıda cok...ki ben cok tuketırım bunları.....su da içebılsem cok guzel olcak...

benım ıstegım 70 in altına dusmek....sonra dıkkat edıcem....

ama canım bu ürünün esprisi aç kalmamak sakın aç kalma
evet hiç duymadım bende internettena raştırdım açıklamalar doğru

valla supersın bu arada dıger takımları okudum nedır bu et dıyetı yaa?? cok kılo vermıs herkes...

banu msj kutuna bır bakarmısın bu arada...

Şahnurcum sen daha önce yapışmıydın lahana diyeti* Sen yürüyüşe iyi asıldın inşallah sonucunu güzel alırsın.

Öğlen kepek ekmeğine tost

ara 1 çokoprens( beci ve şahnur suçlu bu durumdan)

şebom ilk defa yapıyorum ben bu diyeti bakalım ne olacak

bu arada ben bütün yemedim dün de yazmıştım 1/3 kadar anca yemiştim ne yediysem yazıyorum yaa aslında dişimin kovuğuna bile gitmemişti ama sonuçta nefsimi körledi

bakalım şebom bu yürüyüşler inşallah olumlu olarak işe yarar ama vucutta sanki ödem var gibi şiş hissediyom kendimi
Herkeze merhaba dün kızımın aşısı vardı o yüzden izinliydim bu sabah tartıldığımda 300 gr daha gitmiş bakalım hayırlısı ben şu 24 gün sonrasını çok merak ediyorum
dün akşam : şakşuka ve salata
sabah kaşar peyniri salam domates salatalık
öğlen tavuk pirzola zero içtim salata yedim
1,5 lt suyum bitti

banu canım merakla bekliyoruz senin bu sonuçlarını hadi bakalım

merhaba arkadaşlar
oğlum biraz daha iyi oldu, ben de bir ohhh çektim valla
banunun yarınki bildirimini ben de dört gözle bekliyorum inş işe yaramıştır
canım oğluşun iyi olmasına sevindim hadi gözün aydın

yaa kızlar kuzu dan haber var mı canan da yazmadı bi kaç gündür neyse öğleden beri deli gibi elma yiyom 4-5 tane oldu istediğiniz kadar demiş yaa bi zararı varmıdır acaba?

4.TAKIM 125. ETAP
sebnemselayfurkan ( 69,6
fguler ( 83,6
kuzuzuzubambino ( 73,7
hasretim34 ( 68
deryaboran ( 60,5
uaydın ( 75
Beci ( 79,2
banucan4 ( 79
Pimpirikli(69,8
toplight ( 68,5
dilekruzgar ( 74,4
destinam ( 73,5
4. TAKIM TOPLAM

Ne çabuk geçiyor 1 hafta yaaa.

saat 15 :00 1 elma
saat 17:30 da 2 bisküvi+kahveli süt içtim
iş çıkışı yürüyüş yapıcam

şebnem benim durumu nasıl yaparız.listeden çıkmam mı gerekiyo,yoksa izinlimi olucam

kızlar izinliyim k.valdem bakıyor sağolsun bugünyine doktoragittik tansiyonum9-5 e düşmüş
pazartesi görüşürüz
öpüldünüz

kızlar izinliyim k.valdem bakıyor sağolsun bugünyine doktoragittik tansiyonum9-5 e düşmüş
pazartesi görüşürüz
öpüldünüz

fundacım büyük geçmiş olsun canım
yaa şebo görünce listeyi bu sabah tartıldığımda resmen 700 gr fazlam varmış bakalım yarına kadar ne kadar gidecek bu arada kızlar lahana diyeti yapan var mı ben gazdan şiştim iyice
bi de sınırsız meyve demiş yaa ben yiyom merak ediyom ne olcak diye

hadi bakalım yarın hepimize kolay gelsin

gunaydın hayırlı haftalar hayırlı cumalar...

fundacım burdan da gecmıs olsun dıyorum sen fena üşütmüşsün kızım valla...ınsallah boyun tutulmalarında gecer...

kızlar göbegım resmen dumduz oldu ...

dun yedıklerım

sabah 2 bardak su peynır zeytın domates
öglen tavuk yemegı ekmeksız ve su
arada coca cola zero
aksam domates bıber ve tereyaglı yumurta yıne ekmeksız

yedıklerım bunlar

ve kılom 73 ...bandımın 2 .gunu daha pek faydası olmamıstır ama ıyı gıdıyorum yınede...azar azar vermek en guzelı...

sabah görumcem gördu yenge ınanamıyorum dedı nazarım degecek dedı....super olmussun dedı daha da motıve geldı tabı :))

banuyu merakla beklıyorum ...

dılerım bırıncı oluruz...

günaydınlarr kızlar sabah tartıya çıkınca canım çok sıkıldı o kadar da uğraştım yediğim 1/3 çokoprensi bile yazdım hareket derseniz ganii ama maalesef gitmedi bu kilolar regli olmama da daha 10 gün var 10 gün öncesinden de bu kadar şişilmez heralde gerçi 3 gündür doğru dürüst wc ye çıkamıyom ama napayım gerçek bu neyse bizim oralarda bir laf var
benim adım hıdır elimden gelen budur:sinifsinif:

lahana diyeti devam ediyo bugün sebze günü salatamı yaptım brokolimi haşladım akşama kadar onları yiycem işler biraz yoğun eğer katılımım olmazsa kusura bakmayın

4.TAKIM 125. ETAP
sebnemselayfurkan ( 69,6
fguler ( 83,6
kuzuzuzubambino ( 73,7
hasretim34 ( 68
deryaboran ( 60,5
uaydın ( 75
Beci ( 79,2
banucan4 ( 79
Pimpirikli(69,8
toplight ( 68,5 / 69 / -0,5 / -%0,73 )
dilekruzgar ( 74,4