Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

slm kızlar nasılsınız arkadaşlar yeşil elma topiğini gördünüzmü millet 1 haftada 4 5 kilo vermiş ne dersiniz yapsammı die düşünmüyorum akrep33 de yapmış galiba nasıl arkadaşım öneriyomusun bi inceleyin kızlar 1 haftadır dikkat ettim mam pek farketmedi 1 hafta yapıp elme diyetini 3 hafta korusak ayda 4 5 kilo da hiç fene değil acele yorumlarınızı bekliyorumm...

banucum ben tavsiye etmiyorum...
çok çabuk geri geliyor verilenler yada ben dikkat edemedim mecburen oruç olunca akşamları yemek zorundaydım vede abartınca aldım fazlasıyla...
ama şimdiki yaptığım formulü tavsiye ederim herkese...
bu hafta 1 kilo daha vermişim..68 olmuşum süper bişiii..herşeyden de yiyebiliyorum yasak yok baskı yok vücuda...

sabah 1 dılım kepek ekmegı 1 dılım peynır

arada bir bardak çorba ıctım

öglen hala acıkmadım bırazdan atıstırıcam

***7. TAKIM 124.ETAP

serseri(69,0/69.0 / 0.00/ 0.00 &#37
abetüş ( 60,5/60.5/0.00/0.00 %)
yarışçı ( 74,0/74.0 / 0.00 / 0.00 %)
şirin06(70,0/69,0/1,0/1,43)
hayalgözlü( 84,0/84,0/0,00/0,00%)
open_sea ( 75.0/75,0/0,00/0,00%)
handecem ( 82,9/ 82.7 / 0.2 / 0.24 %)
sunshine( 84,4/83,7/0,7/0,83%)

7.TAKIM TOPLAM:599,8/597,9/1,9/0,32%)

ŞEBNEMCıM KONTROL EDERMıSıN CANIM

çok acıktım 3kaşık mısır gevreği+1 bardak süt+1 dilim karpuz yedim

Benimde migrenim kalktı midem bulanıyor. öğlen kepekli tost ayran yedim. Baklava geldi çok niyetlendim ama yemedim.

Bizim burda bir stajer vardı ziyarete geldi gideli 1-1,5 ay olmuştu kız 9 kilo vermiş. sonra kendime çok kızdım yaaa, bu kadar iradesiz olduğum için.

Akşamda kızımın doğumgünü 8 yaşına giriyor yavru kuşum. ınşallah dikket edeceğim. Yarında güne gideceğim .( Pöfff yanii (esranın deyimiyle :) Ortim öpücükler..

Şebom baklavadakı ıraden ıÇın tebrık ederım
kızının doĞumgÜnÜn kutlarım allah uzun ÖmÜrler versın ınŞallah
azıcık tadarsın pastadan ya o kadar da kasma bence
yarın gÜnde de yersen akŞamı hafıf geÇırırsın canım sorun etme

Evet öyle yapmayı düşünoyorum Fundacım.
Oğluşunun odasına klima için hiç bir fikrim yok, ama Ankarada Ufo çok yaygın ama sizin oralarda ılık hava , o yüzden bişi diyemicem şeker..

ıyi akşamlar..

allah nice yaşlarını göstersin.mutlu bir ömrü olsun.

merhabalar kızlar haftasınu kimse girmiyoo heralde
şebnemcim kuzucunla nice mutlu yıllar geçirirsin inşallah

slm kızlar haftasonu olunca kimseler girmemiş protein dieti var ya 5 günde 5 kilo onu başlıycam sadace et tavuk balık 5 gün boyunca başka bişey yemek yok bakalım nolucak bugün başlayayım dedim olmadı bakalım yarın başlıyorum hrs ii tatilller...

Günaydın herkese,
canım çok sıkkın, bir türlü irademe sahip olamıyorum ....
Dün akşam misafir vardı arkadaş eski resimler yokmu canan bir bakalım dedi, geçen seneki halimi bilmiyordu o...
Resimlere baktık kızın gözleri büyüdü resmen canan sen nasıl kilo almışsın hemen zayıfla Allahım nasıl güzel ve genç görünüyorsun dedi durdu arkadaş yani şimdi çirkinleştim daha yaşlı gösteriyorum... neden bu kilolar yüzünden
çok sıkıldım artık bu durumdan ve bunun tek çaresi var ağzımı kapamak ve yememek bu diyet durumları bitse artık ve eskisi gibi olsam 55 kilo olmayı iple çekiyorum ....

aman,bebiş gelsin de yürümesem de olur.ona razıyım
öğlen yediklerim 2 dilim ekmek arası peynir+bitki çayı

Canım Allahın izniyle oda olu inşallah....

sen nasılsın.kafanı dinliyosundur biraz

İyi sayılırım şimdi meme kesme olayı beni daha da geriyor..

Şahnur söylemiştin ve çok haklısın ya kesene kadar daha da çok psikolojim bozulcak diye korkuyorum

opuyorumnanaktan

banu hadi bakalım bende bu diyeti çok merak ediyorum

canancım kilo verme fikri çoğu insanda ters tepki yapıyor...
şahsen kendi adıma konuşuyorum ben kilo vermeye çalışmaya 69 kiloyken başladım 65 le doğumdan çıkmışım aradan iki ay geçmemiş tartıya bir çıktım aman Allahım 69 olmuşum :1shok: kilo vericem, kilo vermem lazım dedikçe daha çok yedim... bana diyet fikri hiç yaramadı şimdi 74 kiloyum
vericez canancım inşallah vercez bu kilolarıııı :enbuyukkk:

Günaydın,
Hastalıkla geçen bir hafta sonunu ciddi bir kg. kaybıyla kapattım. Mutluyum.(daha iyim :=)

Herkess nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

canım migrenim kalkmıştı ,ardından mide bulantısı halsizlik ,

Tüm hafta sonu gözümü açmadan yattım, d. gününde şöyle bir göründüm hiç bir anında misafirlerle ilgilenemedim. Pirinç lapası yiyebildim birde h. patates. Dün akşam üzeri düzelmeye başladım çok şükür.

herkese iyi haftalar.
kaçamaksız bir hafta sonu geçirmeme rağmen + görünüyorum.
moralim bozuldu.
bu sabah 40 dakika yürüdüm +biraz mısır gevreği yedim(saat 7:00)
şimdi açıktım 1 ufak poğaça yedim.
öğlen için 4 kaşık bamya+1 peynir +1 dilim ekmek getirdim.onları yicem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…