Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

şebnem cok gecmıs olsun neysekı bılınclı beslenmıssın..

kızlar funda cok rahatsızmış sabah saglık ocagına gıtmıs tansıyonu düşmüş evde dınlenıyormus o yuzden gırememıs...

sabah 2 dılım tam tahıllı ekmek ve peynır 1 bardak cay
öglen bır tane nescafe acıkınca bır bardak hazır corba ıcecegım..
aksama sebze yemegı

günaydin kizlar ne oluyo ya hastalanan hastalanana ,gecmis olsun hepinize cabuk iylesin iyi bakin kendinize opuyorumnanaktan

ben bugün et diyetine basladim hayirlsi olur ins sabah bir parca tavuk yedim ne yedigimi yazmama gerek yok bu diyette oldugum sürese ilk 5 gün sadece et yiycem kirmizi tavuk balik farketmez ikinci bes gün etin yanina sebze ekleniyo 10 gün yapmayi planliyorum ins yine fos cikmam

kiz canan ne diyon sen bak gene bunalim takilma sakin bakim hani bu ayin sonuna 62 olcaktin böyle olmaz ama hani beide pesinden sürükliycektin gel beraber yapalim et diyetini istersen ben bugün basladim

banu canim sende yapiyosun galiba sen ne zaman baslamistin kizlar baska yapmak isteyen varsa gelin beraber yapalim ama sanirim biraz tulu bi diyet sizin icin bizim burda ucuz etler tr ye göre bende tavuk ve balik yiycem sadece kirmizi et daha pahali

ya kizlar eski ölclerime baktim simdi ben 62 kiloyken bile kalca ve bacaklarimin ölcüsü ayni ya moralim bozuldu niye böyle ya incelmiycekmi simdi benim bacaklarim ve popom ne yani 50 kilomu olmam lazim benim ince olmam icin püff yaaa

ben bosuna demiyorum 55 kilo oluncada sanki vücüdüm böyle kalicakmis gibi hissediyom diye al iste 62 kiloya 6 kilo var 6 kiloyu verincedemi ben bu ölcülerde olucam agliycam simdi ya mafoldumben

FUNDACIMA GEÇMıŞ OLSUN, HERKES HASTA BıR SALGIN VAR SANIRIM.

Beci moralini bozma sakın h. sonu kaçamağın olmadıyda yarın yada çarşamba inersin şişkinlik vardır kesin.

Canancım bir yanlışın olabilir bence. Biz uzun zamandır ölçülerimizi takip ediyoruz

engüzel örnek yasemin ve derya olduğu için sana onunkileri yazıyorum

bel: 98 85 82 78 (şimdi)
göbek 100 98 93 92
kalça 118 113 111 104
bacak 68 67 65 63

2. örnek derya

bel 78 75 72 73
göbek 91 83 84 85
kalça 108 107 106 104
bacak 63 61 59,5 63

Moralini bozma çok iyi gidiyorsun sende, sporla desteklersen ölçülerin daha çabuk toparlanır buna inan. Biraz hareket şekercim.

:)))))))))

Yasemin sen mi yazmışsın onu:=))))

Bende Canan diye seni örnek verdim Allah iyiliğini versin daha nasıl incelicen bacımmm*????

FUNDACIMA GEÇMİŞ OLSUN, HERKES HASTA BİR SALGIN VAR SANIRIM.

Beci moralini bozma sakın h. sonu kaçamağın olmadıyda yarın yada çarşamba inersin şişkinlik vardır kesin.

Canancım bir yanlışın olabilir bence. Biz uzun zamandır ölçülerimizi takip ediyoruz

engüzel örnek yasemin ve derya olduğu için sana onunkileri yazıyorum

bel: 98 85 82 78 (şimdi)
göbek 100 98 93 92
kalça 118 113 111 104
bacak 68 67 65 63

2. örnek derya

bel 78 75 72 73
göbek 91 83 84 85
kalça 108 107 106 104
bacak 63 61 59,5 63

Moralini bozma çok iyi gidiyorsun sende, sporla desteklersen ölçülerin daha çabuk toparlanır buna inan. Biraz hareket şekercim.

canim benim kalca ölcümü yalnis yazmissin benim kalcam 106 basenim yani tam popomun altindan ölctüm iki bacagimi birden 104
62 kiloykende popom 106 bacagim 62 ymis :KK43:

kilo verdikçe incelceksin yasemincim.... şekil a da görüldüğü gibi....
şebo birde beni eklesene neydim ne olmuşum görmek istiyorum :eek:klava:

kizlar ben bi süre internete girmiycem ne kadar olur bu süre bilmem isterseniz geri dönmek üzere ayrildi yazin isrterseniz kendi istegiyle ayrildi yxazin ne zamn dönerim bilmiyorum nedenini sormayin simdilik lütfen girmiycem internete

şebnem geçmiş olsun demeyi unutmuşum.şimdi iyisin galiba
ben yemeğimi şimdi yedim.
bugün hiç çalışasım yok.uykusuzum da zaten.havada iğenç sıkıcı sıcak.uyku bastı.akşam olsa da serinlese.

slm kızlar nasılsınız 5 günde 5 kilo dietine başlıycam bugün ama 6 gün şevval ayı orucunu da tutmak istiyodum bende naptım iftar sahur et yiyip öyle tutucam ,hem çok tok tutucak hemde orucum nasılsa diyip dieti kırmıycam, nasıl ama? inş. allahında yardımıyla 3 4 kilo gider die bekliyorum. sabah aerobiğe gittim acaip rahatladım bütün eklemlerim aaçılyor sporlahasretim sende mi başladın protein dietine sevindim nete girmiycem diosunya sonucunu yaz çık en azından olmazmı merak ederim çünki..a eolun..

selamlar herkese
malesef işler yoğundu anca gelebildim
bu hafta sonunu gr bile almadam kapattım çok şükür
sabah 1 ad elma
öğlen tavuk döner daha yeni yedim
sanırımakşama yemek yemem meyve veya salata oda acıkırsam
hasta olan arkadaşlarıma geçmiş olsun şimdiden ee artık hava değişikleri kendini göstermeye başladı kış mı geliyor ne :) ama ben bu sene kışı sıfır fazlalıkla geçirmek istiyorum hele yılbaşına kadar inşallah istediğim kiloda geçireceğim ve bütün bir yılda öğle olmasını sağlayacağım bu arada şebnem ben kalçamın hiç erimediğini düşünüyordum sendeki ölçüleri görünce şaşırdım ah birde sporu artıra bilsem daha güzel olacak ama oda bendeki eksiklik :KK43:

herkese merhaba bu aralar pek giremiyorum kusura bakmayın
şebnemcim, fundacım geçmiş olsun ikinize de
banu hadi bakalım şu et diyeti inşallah işe yarar da biz de yaparız sonucu bekliyoruz dörtgözlee

X