Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

akşamları pek kimse olmuyor cemrecim.. benim de bi haftadır falan ya arkadaşlarım geliyor ya okul işlerim oluyor. arada bi uğrayıp kaçıyorum:)

lethemcim çok densiz bi soru olucak ama boyun kaç? yani hedef kilon olan 58i hayal bile edemiyorum. hatta hatırlamıyorum bile ne zaman o kilodaydım?ohaoldumsmile

canım boyum 1.56 falan gibi.. hedefim 48. ben bölgesel alıyorum resim eklemiştim geçmişte var. göbek ve popo sorunum var yanlardan da fışkırıyo. 48de bile zayıf deilim:KK43: normal oluorum.

bu gün yiceklerim

sabah 2 yumurta domates salatalık 3 zeytin 1 dilim peynir 1 bardak süt

öğlen balık salata maden suyu az peynir belki az patates :kedi:

aksam meyve süt

kızlar ben öğleden sonra olmıcam..
askım gelio gelme dicektim ama dayanamadım bu gün inş patates yemem ona yemek pişirdimm öğlen arası mangal yapcak vaktimiz olmadığı için bende dısarda kolay yenecek seyler yazırladım..
bulunduğum yere cok yakın mesire alanı var öğlen oraya cıkıcaz .. ona burda köylülerin yaptığı yağlı ekmeklerdende alıcam ama kendim yemicem...
hafta sonuna kadar yarım kilo vermem gerek patates yemezsem bu iş olur ...
yememem lazımm :eek:klava:

Günaydın herkese.a.s.
Dün inanılmaz yoğundum kızlar. Eylül Ekim böyle oluyormuş. Aman iş olsun da çalışalım.Aynı zamanda kızımın d.günü hazırlıklarına başladım. 16 ekimde evde 18 ekimde kreşte kutlanacak. Evdeki için magnetli çerçeve yapacağım. Kreşteki için kızımın resminden oluşan bir puzzle yada minik çim adamlar.
Böyle işte.
Hemen menülere dalıyorum:1ninca:

bende ekledim menümüüüüü tekrarmı yazıcam
aynı gün yazmaya alıstım şimdi 1 gün geriden yazarsam karısırım ama bennnn bilmiyorumkismile

Aynı gün yazmanda sorun yok canım yaz da. opuyorumnanaktan

bende ekledim amaaalaelaelaelaelae

Tamam şeker gözümden kaçmış. opuyorumnanaktan

Kızlar ben 36 beden olucam olmam şart :enbuyukkk:
şu an 40 bedenim. Hatta üst taraf 42

8 kilo verirsen ki vereceğine eminim iki beden küçülürsün canım.

Ben bugünkü mönümü yazıyorum , 27.09.2010

Sabah : 1 dilim kepek ekmeği -1 dilim beyaz peynir - 3 dilim domates -çeyrek salatalık -3 zeytin
Ara : yarım poğaça
Öğlen :2 kaşık taze fasulye - 1 kepçe kus kus - yeşil salata 3 yk
İkindi : yarım mısır

akşam yemek yemeyi düşünmüyorum ( evde belki 1 armut yerim )

Oklovalara hazırım , kus kus ve poğaça fazla oldu biliyorum ...

Cezan az sonra gelecek canım bekle beni.

Evet 10 sene önce

Başın saolsun toprağı bol olsun anneciğinin.

günaydın kızlarr.
.
bu hafta benden medet beklemeyin montinin 2. aşamasını uyguluyorum muhtemelen kilom sabit olucak en ii şekliyle -200 falan olur ..

bu gün yiceklerim

sabah peynirli omlet domates salatalık 4 zeytin 2 dilim peynir

öğlen taze fasulye salata

aksam yoğurtlu yulaf ezmesi..

Zevcan menülerine baktığım kadarıyla monti 2. aşama değil canım bu acaba yazmadığın bişiler mi var :eek:lmaz:lülülülülülü

günaydın kızlar..

27.09.2010 yediklerim

sabah 5 i 1 yerde çay kahvaltıdan önce dom salatalık lor peynir kepek ekmeği ile kahvaltı
ara 2 tane kepekli galeta
öğlen 5 i 1 yerde çay yogurt çorba kabak kayıgında tavuk sote
ara üzüm
akşam kıymalı kabak yemeği ve yogurt(yazarken farkettim öğlende akşamda kabak olmus kaydirigubbakcemile3)
ara meyve

:lepi: Yalnız diyette pek üzüm tüketmesek daha iyi canım.

Günaydın kızlar.

27.09.2010 Tarihinde yediklerim

Sabah 08.30 2 dilim kepek ekmeğine labne sürdüm. Şekersiz çay.

Öğlen 12.30 Tavuklu salata ama yarım porsiyon.

Ara 18.00 1 İncecik dilim pasta. (Ofiste doğum günü kutlaması vardı)

Akşam 20.00 2 kase çorba 1 dilim kepek ekmeği

İki günde iki hata :eek:lmaz:

Ben bugün montiye başlıyamıcam. Markette tam buğday ekmeği yoktu. Kalmamış.
Evde de unonun kepek ekmeği var. onu yedim kahvaltıda. Ben akşamları bişiler yememek atıştırmamak için çok zor tutuyorum kendimi. Kursum tekrar başlasada yemesem bişiler.
evde oldukça kendimi dolabın önünde buluyorum sürekli. kendimi zor zaptedip odaya gidiyorum tekrar.
aç olduğumdan değil sırf can sıkıntısından =(

Canım monti de kepek ekmeği yasak değil ama buğday ekmeği daha doğru eğer yoksa kepek ekmeği de tüketebilirsin.

canım geldi malesef 1 ay erken geldi :sinifsinif:
ben zayıflayamadan döndü mafoldumben
ve bana hala şişkosun dedii :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

Halt etmiş o gıcık damat :teselli:

özgede gelmedi bu gün canım cok sıkılıyo..
denetime geldiler bana uğramadılar ..herseyin düzgün olunca gelmezler zaten ..
sevgilimlede kavga ettim gerci o bulgar annesinin arkadasıymıs ablası falanda eklemiş ama olsun profil resmini değiştirmesi canımı fena sıktı.. kötükedihüso
bi saat sonra eve gidicem faze fasulye pişiricem 1 bucuk saat aram var oda böyle geçicek..

Sıkma canını bebem. Erkekler bizim kadar ince düşünemiyor işte.

Selam kızlar , bugün odunlardan ve kerestelerden konu açılmış, aşkolsun bensiz nasıl yaparsınız :)) Odunun hası bende :)

Bugünkü Mönüm .
Sabah : 1 armut ( arabada ) 1 saat sonra kahvaltı ( 1 dilim kepek ekmeği -1 dilim peynir -4 zeytin-domates /salatalık )
Ara : 2 lokum
Öğlen : sebze çorbası - salata
Ara : yok (umarım başarılı olabilirim )
Akşam : balık salata ( öyle umut ediyorum yani )

Lokum gibi bir cezan var bekle beni anacım.

merhabalar kızlar,
öncelikle nilaycım geçmiş olsun..
geçmişe baktım da biraz şu her işe karışan anneler ve onları dinleyen oğullara sinir oluom yaa.
bugünkü menü (28.09.2010)
sabah kepek ekmeğine tost
ara 3 eti form
öğlen ton balıklı salata
akşam tavuk sote, çorba

akşam arkadaşları davet ettim, çorba, pilav ve sote yapacam. ama pilavdan belki 1 kaşık alırım o da diyet yaptımı bilmiyolar, ama yemem tabakta kalır :KK1: bi de rus salatası yapacam sanırım ondan 1 kaşık alabilirim..

:lepi: Süper menü. Yalnız hiç meyve yok meyve ekle canım.

Benim motivasyonum düşmeye başladı sanırım , acilen toparlanmaya ihtiyacım var :))))Help me

Senin motivasyonunu bir düşürürüm var ya bir daha kimse kaldıramaz. :eek:klava:

meraba millet anca eve gelebildim.deli haberlerim var.salıdan salıya diyetisyene gidiyorum.geçen hafta salı 99,3 iken bugün 96,7 yim.aciyip mutlu oldum yafuuuu:lepi:

28\09\2010

sabah.2 kepek ekmeği,light peynir,bi domates,maydanoz, şekersiz çay

ara ,bi küçük light süt

öğlen bi muz(öğle doktara gidecem diye yemeye fırsat olmadı)

ara bir kase light yoğur,bi ceviz yicem

akşam 8 kaşık taze fasulye,1 kepek ekmek,bi kase light yoğurt,bi kepçe tarhana çorbası

ara yeşil çay

menümüde çıkardım aradan. acayip sevindirik oldum yahihoyyytalkisalkisalkis:icecream:

Mükemmel bir sonuç canım. Allah azmine azim katsın.

bugün tatlı krizi tutunca ne yapabilirim diye sordum diyetisyenime tarçınlı süt önerdi. kan şekeri seviyesini dengeliyomuş

Bu Monti de de uygulanan bir yöntem ve çok işe yarıyor.

huhu kardeş takım naberrzemuszemus

opuyorumnanaktan

kardeş takımdan bi ben varım. hatta en takımdanmıyım onu bile bilmiyorum ya neyseeyvahedigeldismile

Takımdasın elbette şekerim. Bu hafta alacağım seni listeye. Cuma gün ki kilon giriş kilon olacak.

günaydıııııııın kargalarla beraber günaaaaaaaaaydınsositososito

opuyorumnanaktan

günaydın kızlarrr....
hersabah takımı ben acıyordum bu görevi cemre devraldı ... sırnaşık şey

opuyorumnanaktan

bu gün yiceklerim

sabah 2 yumurta domates salatalık 3 zeytin 1 dilim peynir 1 bardak süt

öğlen balık salata maden suyu az peynir belki az patates :kedi:

aksam meyve süt

Patatesler kovalasın seni işallah. Yeme sakın :eek:lmaz:

demek iremin doğum günü yaklasıyorr yeni yasını şimdiden kutluyorum çok güzel bi doğum günü hazırla annesi o fıstığa kreste ilk kutlaması olucak zemuszemus

monti 2. aşama dedim canım çünkü hafta sonu sekersiz hazır limonata içmiştim yarım bardak tabi tatlandırıcısı var içinde...
bu günde patates yiyebilme ihtimalim var hafta sonu zaten kayınvalidecim ve kızları gelcek mecburen azda olsa yemek zorunda kalıcam mümkün olduğunca montiye uyuyorum yediğim herseyi yazıyorum buraya hafta sonu menülerim eksik kalıyor sadece..
kurban bayramına kadar 59 u görmem lazım benim o kadar laftan sonraa yiyemem bu yüzden olabildiğince dikkat ediyorum tatlımm

dün aksam 5 i biyerde cayla form calıyını karıstırdım içtim vücudumda biraz ödem vardı onlar gittiler gecen cumadan beri 100 gr vermişim bu gün patates yemezsem yarına inş bi 100 gr daha gider kaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
Zevcan evet canımcım 3 yaşına giriyor kızım. Resimlerimizi eklerim size kısmet olursa.

Bu arada Nilay Pazartesi, Salı
Aslı Salı
Prenses Salı
Menülerinizi göremedim. Ayrıca İnanna nerelerde bilen var mı.

Ve Aslı ile Yasemin Cuma sabahına kadar avatar resminiz bu olacak. Cezanız bu şekerler.

Eklentiler

• $41000000000929775.jpg
    $41000000000929775.jpg
    13,6 KB · Görüntüleme: 30
günaydın kızlar :KK3:

28.09.2010 yediklerim

sabah domates salatalık peynirle kahvaltı
ara 2 kepekli galeta
öğlen 1 tane karnıyarık yogurt(makarna vardı bide yemekte.tercihimi karnıyarıktan yana kullanmak zorunda kaldım :kedi:ekmeksiz onu yedim kalktım)
ara 1 tane elma
akşam patatesli et yemeği.ben etlerinden aldım patates almadım.çogunlukla salata yedim
ara meyve

özgeciğim bundan sonra eve üzüm almak yok :umursamaz: iş yerinde çıkarsada almayacagımzemuszemus kızının dogum günü şimdiden kutlu olsun.çok güzel fikirlerin var.mbir magnet hastası olarak bana verilebilecek en güzel hediye magnet.gelenlerde öle düşünür inşallah.

benimde hafta sonu ablam geliyor.insallah cozutmayız eyvahedigeldismile

günaydın kızlar..

27.09.2010 yediklerim

sabah 5 i 1 yerde çay kahvaltıdan önce dom salatalık lor peynir kepek ekmeği ile kahvaltı
ara 2 tane kepekli galeta
öğlen 5 i 1 yerde çay yogurt çorba kabak kayıgında tavuk sote
ara üzüm
akşam kıymalı kabak yemeği ve yogurt(yazarken farkettim öğlende akşamda kabak olmus kaydirigubbakcemile3)
ara meyve

özgeciğim bahsettiğin salı dün olan salımı?yazmıstım ama geride kalmıştır..alıntıladım yerimseniben

Zevcan evet canımcım 3 yaşına giriyor kızım. Resimlerimizi eklerim size kısmet olursa.

Aslı Salı
Prenses Salı

Ve Aslı ile Yasemin Cuma sabahına kadar avatar resminiz bu olacak. Cezanız bu şekerler.

bu gidişle böle olucam zaten =((

28.09.2010 yediklerim

Sabah 2 dilim kepek ekmeğine labne peyniri.

Ara 1 dilim kepek ekmeğine labne :S

Öğlen 1 kase mantar çorba, Domates salatalık maydonoz

Ara 1 çay bardağı kadar beyaz leblebi ve çay.

Akşam Taze fasulye yemeği. 1 dilim kepek ekmeği. salata

Ve Küçük kase muzlu puding :eek:

Aslı Salı
Prenses Salı

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 çok güzel bir ceza olmus bu bayıldım..yanlış anlamayın kızlar bana verilse kendime koyarkende bayılırdım kaydirigubbakcemile3

X