Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

bencede herkes harika :))
hadi kızlarr spordaa yapınn bu hafta biz birinci olmalıyızz artık yeter kac haftadır sonlardayızz bu bizim hakkımızzz :sm_cool: :sm_cool: kesinlikle birincilik bizim olmalısıkın dişinizi cumaya az bir zamn kaldıı kaydirigubbakcemile2
yarın herkesden su kadar spor yaptım duymak istiyorum cumada herkesi zayıflamıs duymak tabii :dance: :dance:

bireyseldede derece bizde olmalı yasemin özge ve inanna aldı bakalım sıra kimde ....
hadi kızlarrrrrr kilolara veda zamanıı cıtır olucazz hepimizz çıtırrrr :lepi: :lepi: :lepi:

canım menülerin zaten cok düzenli montiye cok rahat uyum sağlayacağını düşünüyorum hiç zorlanmıcaksın..

inşallah canım daha yogunlugum azalmadı.5 ten sonra hafifliyor o zaman oturup uzun uzun incelemek istiyorum yerimseniben

buna çok sevindim.diliyle soylemesede olur davranışlarıyla farkettirsin oda yeter opuyorumnanaktan

yasemin tatlım benm olduğum yer ağaçlık bahçelik bi yer fareler cirit atıyo etrafta tabi içeride giriyo kalorifer dairesinden olsun ana giriş kapısından olsunn ...
nedense bu sene aşırı fazla gecen sene böyle değildii ..
bi ben alısamadım fare ile yasamaya herkes halinden memnun ama ben cığlığı basıyorum masaların üstüne cıkıveriyorumm komiğim yaaa ..
her yere yapıstırıcı zehir falan koyuyorlar fazda etmiyoo burdakilerde ne yapacaklarını sasırdılar..

işten 18,30 da çıkıyoruz..servis geç kaldı 19.10 da evdeydim.markete gittik bir kaç şey aldık eve geldik 20.00 oldu yemek yedim.taze fasulye ve barbunya koydum ocaga oturdum saat 21.00 dı.23.00 dede yattım.daha vücut çalışmaya alışamadı.hooop hemen uykum geliyor akşam.bu akşam zorlayıp mekige başlıyorum.ama 50 ile başlıcam sonra belimin agrısından duramıyorum..bacak indir kaldırla üst baldır için armak ucunda zıplarım kaydirigubbakcemile3 yetermi?

22:30 ile 3:00 arası spor vaktin olsun yatmadan önce sporunu yap öyle uyu sırnaşık şey

kızlar merhaba,
dün çok yoğundum giriş yapamadım.
bugun de yoğun çok, menümü paylaşayım
sabah, bi poğaça + çay
öğle, ızgara tavuk
akşam yemek yoktu kahvaltılıkla geçiştirdik, yumurta peynir zeytin ve kırmızı biber közlemesi ve çay
iş çıkışı da 45 dakika yürüyüş yapabildim.

afiyet olsun tatlımm :lepi:

Pericim zamanla alışırsın çalışma temposuna :)) Ben bebekten önce eve koştura koştura gider yemeğin yanına bişey yapardım , yemek yerken ertesi günün yemeği ocakta olurdu :)

etap 7. olmusuz sonunculuktan iyidir kaydirigubbakcemile3

ama asıl inannamız bireyselde 1. olmuş..kocaman kocaman tebrikler opuyorumnanaktana.s.

Kızlar birinci olmuşum inanın ki yeni öğrendim=)
hepinize teşekkürler..
:lepi:

22:30 ile 3:00 arası spor vaktin olsun yatmadan önce sporunu yap öyle uyu sırnaşık şey

canım yeterse yapmaya çalışacağım inşallah :lepi:

Pericim zamanla alışırsın çalışma temposuna :)) Ben bebekten önce eve koştura koştura gider yemeğin yanına bişey yapardım , yemek yerken ertesi günün yemeği ocakta olurdu :)

daha öncede çalıştım canım ben..o zaman 8 saatti herşey yolundaydı.şimdi 10 saat olunca alışmak zaman alacak.Allahtan eşim temizliğe yardım ediyor.bugun akşamda benim çıkış saatime göre ızgara yapacak..destek olmasa zorlanırım.vücut ve kafa olarak alışmam 10 günü bulur tahminim..

Kızlar birinci olmuşum inanın ki yeni öğrendim=)
hepinize teşekkürler..
:lepi:

biz sana teşekkür ederiz..aynı hızla devam Şeniz

ya kızlaar konu yeri burası değil ama çalışma ekonomisi bölümümü yoksa kamu yönetimi bölümümü daha iyi sizce? ben bu 3. sınıftan bu 2 sinden birine başlayacagım ama bilemedim hangisi.fikri olan varmı?

canım ben çalısma ekonomisine başladım gecen sene herkes kamu yönetimi okuyor :roflol: die ama gel gör en zor bölüm benimkisiyiş iktisat var muhasebe var işletme var matematik var hukuk bisürü şeyy tabi bu sene bırakıyorummbütünleme sınavına bile girmedim zaten 4 derstende kaldım :roflol:
yanlıs yönlendirmek istemem ama arastırdığım kadarıyla bu bölümü okuyan pek yokmus sen en iisi herkesin yaptığı gibi çoğunluğa katıl ve kamu yönetimi oku...

canım bende mat muh yok.kamu yönetimine sözel dediler yazdım bölüm geldi bi baktı mat muh var kayıt olmadım.sonraki yıl halkla ilişkiler yazdım sözel bitiririm diye.şükür bitti.ilk yılki dersler hepsinde aynı 4 yıllıkların o yüzden önce 2 bitirip sonra 3 ten devam ediyorum.yani ben şimdi 3. sınıf olacagım bu bölümlerin birinde.int baktım çalışma eko daha çok alanı var ama bilmedim konu açtım kk ya cevap yazan olmadı:gitme:

bence hangisinin dersleri kolaysa onu oku :roflol:

selamlar kızlarr :))
bugünkü mönüm,
sabah 1 dilim ekmek, peynir, zeytin
ara çeyrek simit, sonraki ara 2 diyet bisküvi
öğlen az patatesli yumurta, peynir, zeytin, 1.5 dilim ekmek
akşam da salata yada üşenmezsem yoğurtlu makarna

kızlar ya ben kahvaltıyı okula gitmeden 6:30 da yapıorum öğlen yemeği de gelince işte saat 2 gibi oluyor. o yüzden okulda teneffüslerde birer bisküvi falan yiyorum ara çok uzun çünküm acıkıyorum, 2-3 ara oluyo bu yüzden..
bide sonunda baskülüm geldiii kaydirigubbakcemile2 tartıldım hemen, vermişim sevindim zemuszemus yada tartılar farklıydı diye bilmiyorum ama artık hep aynı tartı olcak zaten:))

şu leslie e bende bakacam bi ara.. spor pek yapmıyorum

sabah 2 tane ara yapmıssın üstelik birinde simit diğerinde bisküvi yemişsin ...
bence aksamki makarnaı unut sen salata yap onu yee..canım ara yapıyorsan bile sabahtan birinde karbonhidrat alıyorsan diğerinde meyve süt yoğut tüket ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…