Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

YASEMİNcim, eşin de dayanamaz bi gün söler elbet:)) kesin farkediyodur da belki söylerse kendini salarsın diye susuyodur:)) ya da erkek milleti işte ne diyecekleri, yapacakları belli olmayan varlıklar:))

günaydın kızlar ..

sabah 3 dilim çok tahıllı ekmek 6 zeytin (zeytinlerim cok minik) 2 küçük domates 2 dilim peynir

öğlen yoğurtlu yulaf ezmesi

aksam patlıcan yemeyi salata....

Günaydınlar...

Bugün yediğim ve yiyeceklerim.

Sabah 8.30 Yarım simit ve kalper.

Ara 1 erik kırmızı

Öğlen 1 kase nesfit sütlü

Ara Elma

Akşam 18 de domates salatalık biraz beyaz peynir ve 1 veya 2 dilim kepek ekmeği yicem.

Günaydınlar...

Bugün yediğim ve yiyeceklerim.

Sabah 8.30 Yarım simit ve kalper.

Ara 1 erik kırmızı

Öğlen 1 kase nesfit sütlü

Ara Elma

Akşam 18 de domates salatalık biraz beyaz peynir ve 1 veya 2 dilim kepek ekmeği yicem.

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Günaydın ;
Dünkü mönüm hemen yazayım...

Sabah : 1 dilim kepek ekmeği -yarım domates -1 dilim peynir
Ara : yeşil çay
Öğlen .2 kaşık etsiz türlü - 4kaşık yoğurt
ikindi : 1 adet havuç - çeyrekten az simit
Akşam :5 adet köfte -1 dilim ekmek -yeşil salata -1 ayran :))

akşam 200 sabah 200 mekik çekilmiştir , işten çıkınca yürünmüştür :))

Umarım keyifler iyidir herkeste :))

Çekmecemi karıştırırken diyet listesi buldum. Geçen sene Bu ayın 26 sında diyetisyene gitmişim. 64.3 kiloymuşum. 1 senede fazla yol katedememişim. Kilo versemde tekrar almışım. Eski kiloma çok yakınım. Ben kilo verince onu korumam lazım. Cumaya kadar dikkat edicem. Pazarteside bu elimdeki diyet listesine uyarak bu diyete başlayabilirim.

Günaydın ;

:lepi::lepi:
bende keyifler kilo haricinde iyi sayılır. Dün nişanlım bile farketti.
kİlo aldın şişkinlik var sende dikkat et falan dedi :a015:
Ben spor yapamıyorum ya.
İşten koştur koştur kursa gidiyorum. Kurstanda 10 da çıkıyorum. Eve gitmem 10.30
Banyo yap. saçını kurut tara. bİtanede meyve yiyorum. Saat 12 oluyor.
Sabahta erken kalkamıyorum. Yoksa sabah erken kalkıp yürümekti niyetim ama olmuyor.
7.30 Da kalkıp anca işe yetişiyorum.

pndomim canım , bence çocuğun yokken evli değilken kendine vakit ayır ... Tamam yediklerimize dikkat ediyoruz ama 3-5 de hareket şart özellikle ben mecburum , hamile kaldığım kilonun altındayım ama sezeryan göbeğim var :KK43:(

pndomim canım , bence çocuğun yokken evli değilken kendine vakit ayır ... Tamam yediklerimize dikkat ediyoruz ama 3-5 de hareket şart özellikle ben mecburum , hamile kaldığım kilonun altındayım ama sezeryan göbeğim var :KK43:(

bende kendimi zorlucam ya.
nişanlım öle deyince de üzüldüm yani =(
dikkat etmem sıkılaşmam lazım.
nişandan önce spora filan gitmiştim.
çok güzel olmuştu vücudum şeklim.
bırakınca daha kötü oldu sanki.
kurstan sonra eve gidince bari yapim nivea cd si vardı.
45 dk sürüyor.

günaydın kızlar opuyorumnanaktan

dün yediklerim
sabah domates salatalık biber lor peynir 2 dilim k ekmeği
ara kepekli çubuk kraker yarım paket
öğlen kabak yemeği 2 kaşık makarna
ara üzüm
akşam mercimek yemeği domates 2 dilim k. ekmeği
ara meyve

ölen yemekte meyve vars tabağıma alıp ikindi ara öğününde yiyorum çok iyi oluyor :eek:

Pericim sağol tatlım , bence yeşil çay çok etkili öneririm hazır çalışmaya da başlamışsın , normal yerine yeşil çay :) Bence ben onun faydasını görüyorum ...

canım ben yazmayı unutuyorum hergün koca bir bardak yeşil çay içiyorum.önceki diyetimde sabah aç karna içerdim.diyetisyen sabahları ballı limonlu su vermişti o üzden yeşil çay içemiyordum.bugun yeşil çay içtim kahvaltıdan önce.sanki o zaman daha faydalı.
eşine kızıyorum kötükedihüso niye böle yapıyor bu adam benimki benden giden birşey olmadığı halde bak şurdan da gitmiş burdanda gitmiş peşimde dolanıyor.bide senin gibi olsam ne olur bilmem sempatiksalakcinni

monti yapmak istersen yardımcı oluruz cok zor değil güzelde kilo verdiriyo zaten ben montinin diyet olduğunu düşünmüyorum yaşam şekli bence..sen iste menülerde yardımcı oluruz canımm..

ben bugun ilk fırsatta montiyi bir inceleyeyim.sonra menü konusunda yardım alırım senden Şeniz

Ben geldim...

Dünki menüm

Sabah bir domates,salatalık 3 zeytin,maydanoz ve bir dilim kepek ekmeği
Ara ligt süt bir bardak
Öğlen Tavuklu salata
Tarhana Çorbası
Ara Bir nektari
Akşam
Yarım tabak Pırasa Bol limonlu

2 Litre Su

bu haftaya herkes dikatli başladı.herkesin menüleri çok iyi gidiyorŞeniz tebrikler kızlar aynen devam olumunekankayizsmile

Günaydın ;

:lepi: çok güzel tatlımm böyle devammm :teytey: :teytey:

benm keyifler idare eder..az önce yine odama fare girdi bastım çığlığı paronayak oldum her yerde fare var gibi gelio :sm_confused:

günaydın kızlar opuyorumnanaktan

dün yediklerim
sabah domates salatalık biber lor peynir 2 dilim k ekmeği
ara kepekli çubuk kraker yarım paket
öğlen kabak yemeği 2 kaşık makarna
ara üzüm
akşam mercimek yemeği domates 2 dilim k. ekmeği
ara meyve

ölen yemekte meyve vars tabağıma alıp ikindi ara öğününde yiyorum çok iyi oluyor :eek:

canım ben yazmayı unutuyorum hergün koca bir bardak yeşil çay içiyorum.önceki diyetimde sabah aç karna içerdim.diyetisyen sabahları ballı limonlu su vermişti o üzden yeşil çay içemiyordum.bugun yeşil çay içtim kahvaltıdan önce.sanki o zaman daha faydalı.
eşine kızıyorum kötükedihüso niye böle yapıyor bu adam benimki benden giden birşey olmadığı halde bak şurdan da gitmiş burdanda gitmiş peşimde dolanıyor.bide senin gibi olsam ne olur bilmem sempatiksalakcinni

ben bugun ilk fırsatta montiyi bir inceleyeyim.sonra menü konusunda yardım alırım senden Şeniz

canım menülerin zaten cok düzenli montiye cok rahat uyum sağlayacağını düşünüyorum hiç zorlanmıcaksın..

Ben geldim...

Dünki menüm

Sabah bir domates,salatalık 3 zeytin,maydanoz ve bir dilim kepek ekmeği
Ara ligt süt bir bardak
Öğlen Tavuklu salata
Tarhana Çorbası
Ara Bir nektari
Akşam
Yarım tabak Pırasa Bol limonlu

2 Litre Su

harikasın nilaycım bende seni bekliyordummm :1rolleyes: leslie indireyim diyorum ücretlimi indirmesi iş yerinden indiricem yaa bide nasıl indiriliyor nerden bana iice bi tarşf edermisin..

Çekmecemi karıştırırken diyet listesi buldum. Geçen sene Bu ayın 26 sında diyetisyene gitmişim. 64.3 kiloymuşum. 1 senede fazla yol katedememişim. Kilo versemde tekrar almışım. Eski kiloma çok yakınım. Ben kilo verince onu korumam lazım. Cumaya kadar dikkat edicem. Pazarteside bu elimdeki diyet listesine uyarak bu diyete başlayabilirim.

canım bu diyete basla bide onla dene bakalım arad fark olucakmı..
ayrıca haftada 2 gün spor sart bence elindeki cd den yapabildiğince yap tatlım..

harikasın nilaycım bende seni bekliyordummm :1rolleyes: leslie indireyim diyorum ücretlimi indirmesi iş yerinden indiricem yaa bide nasıl indiriliyor nerden bana iice bi tarşf edermisin..

Canım ben ücretli indirmedim sen beni bekle indirme çok uzun akşam halledelim.

Oh oph süper , herkesin mönüsü harika gurur duyuyorum takımımla :))
Canım pardon sen lab. da çalışmıyormusun ne işi var farenin orda ya :??????

Prenses canım dün yadıklarımdan sonra akşam eşim baya farklı davrandı desem yola geliyor sonunda :)) Niye söylemediğini çok iyi anladım korkuyor söylerse büyüsü bozulacak ben yine öküz gibi yemeye devam edicem diye ama çok kararlıyım yemicem böyle verdikçe daha mutluyum , kendimi çok iyi hissediyorum :))

X