Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

bende kol altıma dusunuyorum.kac seans gıderım ve ne kadara mal olur acaba?ıgnelı dahamı pahalı olur?

Benim yine tanıdık üst bacak 150 ye anlaştım seansını.
Koltuk altıda yanlış hatırlamıyorsam 60dı.
Ama tabi ben vazgeçtim o ayrı.
Belki koltuk altımda deneme yapabilirim.

benım bacaklarımda tuy yok almıyorum.bıkınıyıde agda yaptırıyorum 7 haftada bır.bı kol altım var canımdan bezdıren.acık olunca yazında kısa kollu gıyınce sureklı dıkkatlı olmak gerekıyor.makıne agda eldıven hepsını denedım tam sonuc olmuyor.60tl cok ıyı.normal lazer 50 seansı.sen bacakların ıcın kac seans gıttın?

kızlaaaaaaaar, merhaba herkesee:))
ayy ben özlemişim siziii:) tatili 2 gün istemeden uzattım ben dönüş biletimi satmışlar falan, bugün geldim eve.. herkesin geçmiş bayramı ve ÖZGEcim doğum günün kutlu olsun

lethem lethem lethem nerelerdesin?gıttın gelemedınkaydirigubbakcemile3

işin hayırlı olsun PERİmm, geldim geldimm:)) bayramda çook gezdim görmediğim yerler, yeni tatlar falan :kedi: ama sanırım fazla almamışım, 100 gr kadarcık, sürekli hareket halindeyim gece gündüz gezdim durdum:) diyete de bu akşamdan itibaren devam. birazdan salata yapıp yerim. resim de eklerim geceye doğru:KK66:

hosgeldin canım.merak ettim seni.tsk ederim yarın baslayacağım bakalım ne olacak bende merak edıyorum.100 gr cok az almıssın masallah canım.edıt tusu olmadıgı ıcın fotonu ekledın mı kaldıramıyorsun.bence yuzunu kapat bıde kadınlar kulubu yazkı kullanan olmasın

hoşbulduk PERİcim. yazı yazmasını bilmiyodum, biraz tuhaf oldu yazılar ama dediğin gibi yaptım saol cnm:)

Eklentiler

• $lthm.jpg
    $lthm.jpg
    21,7 KB · Görüntüleme: 24
bölgesel kilo almanın ve kısa boyun sonucu işte benim fotoda belli, göbek basen popo aldı başını gitti.. akannehir

ve ve vee uzun zaman sora hayatıma biri girdi kızlar ama farklı şehirlerdeyiz, henüz yüzyüze görüşemedik, ekim sonu gibi görüşebilcez.. beni böyle görmesini istemiyorum yaa, inşş o zamana kadar 3 kilo falan gitmiş olur biraz da incelsem çook mutlu olcam, daaha bi özgüvenle gitcem yanına guclubacismile

ohh ohh pek guzel olmus.amac senı gormektı.en azından kımse kullanamaz.hayırlısı olsun umarım hayatının askı olur.sana azım verır kılolarda gıder..opuyorumnanaktan

günaydın kızlarr..
dün aksam biraz corba konusunda abartıım bilmiyorumkismile 2 bucuk porsyon corba içtim 2 kasık da yoğurt yedim..
gecede yarım elma

bu gün yiceklerim ..
sabah 5 siyah 3 yeşil zeytin az peynir 2 dilim t.b. ekmekği 2 domates az bezelye..
ara acıkırsam 1 bardak süt
öğlen mercimek corba semiz otu salatası yoğurtlu..
ara acıkırsam 1 armut
aksam tavuk sote ayran
ara acıkırsam yarım elma..

Günaydınlar...

Dün yediklerim

Sabah 9. Kepekli sandviç.
Öğlen Tavuklu salata.
Ara 1 şeftali.
Akşam 18 de kEPek ekmeğine domates maydonoz kaşarlı tost.
22 gibi bir fincan türk kahvesiyle bayramdan kalan 2 çikolata kare.1 tanede form bisküvi altınbaşak

günaydın kızlarr..
dün aksam biraz corba konusunda abartıım bilmiyorumkismile 2 bucuk porsyon corba içtim 2 kasık da yoğurt yedim..
gecede yarım elma

bu gün yiceklerim ..
sabah 5 siyah 3 yeşil zeytin az peynir 2 dilim t.b. ekmekği 2 domates az bezelye..
ara acıkırsam 1 bardak süt
öğlen mercimek corba semiz otu salatası yoğurtlu..
ara acıkırsam 1 armut
aksam tavuk sote ayran
ara acıkırsam yarım elma..

Kız zevcan ne bezelyesi yedin sabah sabah.

Günaydın kızlar , ben nihayet gelebildim ... Bayram , doğumgünü derken giremedim sonra ki günlerde de sitede bakım vardı ... Pazartesi de grip oldum , iki gün izinliyfdim umarım keyifler iyidir . Hala gribim ama biraz daha iyiyim ...

Günaydınlar...

Dün yediklerim

Sabah 9. Kepekli sandviç.
Öğlen Tavuklu salata.
Ara 1 şeftali.
Akşam 18 de kEPek ekmeğine domates maydonoz kaşarlı tost.
22 gibi bir fincan türk kahvesiyle bayramdan kalan 2 çikolata kare.1 tanede form bisküvi altınbaşak

çikolataya kadar hersey normall ama çikolataaa :eek:klava: bak bisküviyi gözüm bile görmüyoo çikolatada takıldım kaldımmm cumayada cok az kaldı hatırlatayımm alsanaalsanasmile

Günaydın kızlar , ben nihayet gelebildim ... Bayram , doğumgünü derken giremedim sonra ki günlerde de sitede bakım vardı ... Pazartesi de grip oldum , iki gün izinliyfdim umarım keyifler iyidir . Hala gribim ama biraz daha iyiyim ...

hoşgeldin tatlım geçmiş olsunn nasıldı bayram doğum günü falan kilo aldınmı..

lethem resmi eklemişsin canım spor yapman lazımm bol boll vücudunun buna ihtiyacı var göbek önden yandan bolkonlar fıskırmıs..
üst bacak ve popo zaten coğumuzun sorunu.
SPORRR SPORRR SPORRRR...

Kızlar lafım herkese spor yapılmak zorundaa.. kaydirigubbakcemile2

X