Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Günaydın şekerler.

Kötü bir sabah geçirdim. Bu sabah artık babasıyla kreşe gitmeye başladı İrem ve sabah çok ağlamış. Telefonda bana da ağladı baya bi. Anneannesine gitmek istiyormuş. Kreşin kapısına gelince de hiçbirşey yokmuş gibi şen şakrak girmiş içeri. Babasına nazı çok geçer herhalde şansını denedi cadolozum.

Diyet açısından pek parlak durumda değilim. Boğazlarım enfeksiyonlu şu an. Haftasonu soğuk içtim çok. Antibiyotik başlıyorum. Ve bu sabah 2 kilo + çıktım.

Lethem hoşgeldin canım. Hayırlısı olsun hakkında şekerim.

Canım başlayayım anlatmaya , arife gününden önce hazırlıklara başladım gece geç saatlere kadar ortalığı toparlama ,ikramlıkları falan hazırlama derekn yatağa 2 de falan giriyordum hoppp oğlan ağlamaya başlıyor , neyse arefe günü kadın gelecekti , ona güvendim yaydım yarı yolda kaldım kadın cebini kapattı gelmedi dımdızlak kaldım ortada , babamız gelene kadar oğlanla temizlik yapmaya çalıştım başaramadım , o geldikten sonra yaptım ... Pert oldum resmen 1. günü aile eşrafı gezileri falan , akşam dönüşte son hazırlıklar derken o günde uyumadım , ertesi gün doğumgünü günü sabahtan pasta kesilene kadar 1 lt kola ile durdum arife günüde aynı şekilde , neyse pastamızı kestik çok şükür her şey muntazam ve istediğim gibi oldu , o gece oğlum sağolsun bana kıyak yaptı ve bütün gece uyudu :) Pazar günüde regl oldum 5 gün önce artı grip başladı , pazartesi günü işe geldim patron eve yolladı , dünde gelmedim şimdi biraz daha iyiyim ama geçen hafta o kadar yememe dikkat etmememe rağmen 200 gr almışım , bugün tekrar düzenli yemeye başlıcam inşallah ...

çikolataya kadar hersey normall ama çikolataaa :eek:klava: bak bisküviyi gözüm bile görmüyoo çikolatada takıldım kaldımmm cumayada cok az kaldı hatırlatayımm alsanaalsanasmile

saat 6 da yiyorum ya acıkıyorum.
kurstada bişiler yiyemiyorum. yanıma elma filan götürdüm ama
vakit olmuyo yemeye.
eve gelincede kaveyle çikolataya hayır diyemedim.
şu çikolatalar ya bitsin ya da dağıtayım =) konu komşu

Günaydın şekerler.

Kötü bir sabah geçirdim. Bu sabah artık babasıyla kreşe gitmeye başladı İrem ve sabah çok ağlamış. Telefonda bana da ağladı baya bi. Anneannesine gitmek istiyormuş. Kreşin kapısına gelince de hiçbirşey yokmuş gibi şen şakrak girmiş içeri. Babasına nazı çok geçer herhalde şansını denedi cadolozum.

Diyet açısından pek parlak durumda değilim. Boğazlarım enfeksiyonlu şu an. Haftasonu soğuk içtim çok. Antibiyotik başlıyorum. Ve bu sabah 2 kilo + çıktım.

İlk zamanlar ya ondandır. bir iki haftaya alışır uyum sağlar inşallah..
çocuklar bulundukları yerlere bizden daha önce uyum sağlıyolar =)

Günaydın şekerler.

günaydın canım evet kötü bi sabah olmus ama önümüzdeki hafta iice alısır artık.
cok gecmiş olsun mevsim geçisi bende boğazım her sabah acıyarak uyanıyorum. dikkat et kendine..kiloyuda vericez inş..

Canım başlayayım anlatmaya , arife gününden önce hazırlıklara başladım gece geç saatlere kadar ortalığı toparlama ,ikramlıkları falan hazırlama derekn yatağa 2 de falan giriyordum hoppp oğlan ağlamaya başlıyor , neyse arefe günü kadın gelecekti , ona güvendim yaydım yarı yolda kaldım kadın cebini kapattı gelmedi dımdızlak kaldım ortada , babamız gelene kadar oğlanla temizlik yapmaya çalıştım başaramadım , o geldikten sonra yaptım ... Pert oldum resmen 1. günü aile eşrafı gezileri falan , akşam dönüşte son hazırlıklar derken o günde uyumadım , ertesi gün doğumgünü günü sabahtan pasta kesilene kadar 1 lt kola ile durdum arife günüde aynı şekilde , neyse pastamızı kestik çok şükür her şey muntazam ve istediğim gibi oldu , o gece oğlum sağolsun bana kıyak yaptı ve bütün gece uyudu :) Pazar günüde regl oldum 5 gün önce artı grip başladı , pazartesi günü işe geldim patron eve yolladı , dünde gelmedim şimdi biraz daha iyiyim ama geçen hafta o kadar yememe dikkat etmememe rağmen 200 gr almışım , bugün tekrar düzenli yemeye başlıcam inşallah ...
ne güzel 200 gr la atlatmıssın bayram sürecini biz kac gramlar aldık ..
tekrar gecmiş olsun tatlımm..

saat 6 da yiyorum ya acıkıyorum.
kurstada bişiler yiyemiyorum. yanıma elma filan götürdüm ama
vakit olmuyo yemeye.
eve gelincede kaveyle çikolataya hayır diyemedim.
şu çikolatalar ya bitsin ya da dağıtayım =) konu komşu

dağıt sen onları dağıt yesin çoluk çocukk sen yiyip kilo alacağına en iisi buu sevindir cocuklarıı sırnaşık şey

Özge çocukların her aşaması zorlu bir dönem sanırım :KK43: Allah kolaylık versin , ben de diyordum 2. diye artık bu fikrimden tamamen vazgeçmiş durumdayım hem başaramayacağıma inanıyorum hem de eşim çocuk konusunda sıfır aldı benden o yüzden istemiyorum artık ... Size de kolay gelsin hele bir alışsın fıstık bıcır bıcır anlatır neler yaptığını her gün ...

Bence evde çikolata bulundurmayın ben doğumgünü bitti evde ne kadar tatlı pasta börek varsa dağıttım konu komşuya ...

şimdiye kadar eklenen resimlerde hep sorun alt bölgede spor yapcaz kızlarr..
ben iki gündür düzenli yapıyorumm sizlerdende bekliyorum acıkcası spor yapmanızı..
yasemin canım azımle diyete ve spora devamm kaydirigubbakcemile2

Evet canım bugün kaldığım yerden devam edicem , diyet ve spor şart yılbaşında fıstık gibi olma niyetim var :)) Bu elbisemi hamile kalmadan hemen önce almıştım 40 beden gerçi ama doğumdan sonra içine giremiyordum , şimdi gayet rahat oluyor , doğum gününde görümcem bile sen ne kadar zayıflamışsın da farketmemişiz dedi ama eşimden hala tık yok sanırım benimle ilk tanıştığı kiloya inmemi bekliyor :)Tıklamak için ...

Evet canım bugün kaldığım yerden devam edicem , diyet ve spor şart yılbaşında fıstık gibi olma niyetim var :)) Bu elbisemi hamile kalmadan hemen önce almıştım 40 beden gerçi ama doğumdan sonra içine giremiyordum , şimdi gayet rahat oluyor , doğum gününde görümcem bile sen ne kadar zayıflamışsın da farketmemişiz dedi ama eşimden hala tık yok sanırım benimle ilk tanıştığı kiloya inmemi bekliyor :)Tıklamak için ...

görüyordurda zayıfladığını sana söylemiyordur sen yılbasına kadar cıtır ol seneye tatildede giy bikinini dolan ozamn azı acık kalsınn
bu arada oğlun cok tatlı masallah nazar değmesin..

özgem ben dün gece rüyamda yedim ceza alıcakmıyım :roflol:
hani bütün takımlara senin dediğin yazılacaktı yaa rüyalarda buna dahilmi :roflol: :roflol: :roflol:

ben bu sabah ,
yarım dilim beyaz ekmek ; 1 dilim beyaz peynir , 2-3 dilim domates ,2-3 dilim salatalık ,4 zeytin yedim ,
Arada da yeşil çay , canım şu an bir şey yemek istemiyor , hastayım ya :))

kızlar menülerinizi toplu olarak yazın sabah öğle aksam ve ara olmak üzere böyle parca parca olunca yorum yapmak zor ..

bende şimdi ara öğünümü yapıyorum süt :))

Günaydın, ( Tünaydın mı demeleyidim=))
Yoğunluktan dolayı çok fazla kalamıyorum topic de,
dünkü menümü yazayım hemen,
sabah domtes ve peynirli tost + 1 fincan çay
öğlen ızgara tavuk ve yoğurt
akşam çeyrek haşlanmış patates
patates yasak mı bilmiyorum, ama midem bulandığından başka bişey istemedi canım.
30 dakika da yürüyüş..
bu arada herkes resim ekliyor mu?

patates yasak mı bilmiyorum, ama midem bulandığından başka bişey istemedi canım.
30 dakika da yürüyüş..

patates abartmazsan sakıncalı değil gerci biz yemiyoruz patates çünkü montide yasak..
resim konusuna gelince herkes eklicek denmişti ama daha ben lethem ve yasemin ekledi nilayda sanırım bu gün eklicek ..
1 ay sonraki faklarımızı merak ediyorum ben fotolarımı yan yana koyup göstericem size..

İşallah canım.

günaydın canım evet kötü bi sabah olmus ama önümüzdeki hafta iice alısır artık.
cok gecmiş olsun mevsim geçisi bende boğazım her sabah acıyarak uyanıyorum. dikkat et kendine..kiloyuda vericez inş..

Saol şekercim. İşallah ineriz ne diyim.

Özge çocukların her aşaması zorlu bir dönem sanırım :KK43: Allah kolaylık versin , ben de diyordum 2. diye artık bu fikrimden tamamen vazgeçmiş durumdayım hem başaramayacağıma inanıyorum hem de eşim çocuk konusunda sıfır aldı benden o yüzden istemiyorum artık ... Size de kolay gelsin hele bir alışsın fıstık bıcır bıcır anlatır neler yaptığını her gün ...

Bence evde çikolata bulundurmayın ben doğumgünü bitti evde ne kadar tatlı pasta börek varsa dağıttım konu komşuya ...

Saol canım. 2. çocuk çalışan anne için cidden zor. Bende istemiyorum Rabbim olmayana versin.

Sonunda bişeyler dedi yani görümcek hanım. Eşinde yakında çark eder merak etme.

özgem ben dün gece rüyamda yedim ceza alıcakmıyım :roflol:
hani bütün takımlara senin dediğin yazılacaktı yaa rüyalarda buna dahilmi :roflol: :roflol: :roflol:

:roflol:

30 dakika da yürüyüş..

İsteyen herkes ekleyebilir. Mönün güzel canım afiyet olsun.

Kızlar lütfen herkes günlük olarak toplu bir mesajda yazsın yediklerini. Dün de yazmışitım ama gözden kaçtı sanırım.

hımmm merhaba kızlar evet benim gözümden kaçmış , geçmişede şöyle böyle bakmıştım , yarın neler yediğimi topluca yazarım :))
özge evet Allah olmayanlara versin ,bize verdiklerinede uzun ömür versin inşallah ...

X