Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

günaydın tatlımm..
sezar salatanın sosu bence fazla keske baska sossuz yada diyet sosu bi salata tercih etseydin..

meyvenullcugum funda suyu bende carpıntı yaptı elım ayagım bosaldı.bugun ıcmeyecegım yarında sabah deneyecegım.ondan kaynaklandıgını dusunuyorum ya bıkac deneme yapacagım.bıde uyku yaptı.dun aksam ben uyumamaya calısıyorum ıcım uyuyor.

gecmiş olsun tatlım 5 i bi yerde cayıda bana zarar vermişti konun olduğu yerde birisi daha dokundu demiş demekki bünyeden bünyeye değişiyo dikkat et kendine..

evet o arkadasa uzulmustum dun.banada dokundu.dun aksam zor gecti.bıkac gun daha deneyıp ona gore karar verecegım.yanlıs yonlendırmemek adına topıgede bı kac gun sonra yazacagım.

mersi kızlar..
dışarda yedim dün akşam, pilavı tabağa koymuşlar 1-2 çatal istemeden atıverdim ağzımacokacimcoook
Sofraya koyulmasın aklıma gelmez canım cekmez bırseyı ama konulunca yıyor ınsan.dun aksam da sana ole olmus.yediklerinin geneli iyi oldugu ıcın pılavda erır gıder ınsallah..

şimdi ara yaptım 2 bardak süt içtim 1 de de yemeğimi yicem ..
benm öğlenim biraz hareketli geciyo aksam yemeğini öğlen pişiriyorum aksam sadece salata yapıyorum hazır oluyor yani ..

Günaydın canlarım ciğerlerim.
Dünü sorunsuz atlattık. Akşam almaya gittik kızımı ve çok mutluydu.
İlk günden şarkı bile öğrenmiş bıcırığım :nazar:
Dün yediklerim düzensiz oldu o yüzden kendimi bugün diyete başlıyor kabul ediyorum.

Kızlar bir ricam var mönülerinizi toplu halde bir mesajda yazabilir misiniz?
Sabah öğlen akşam olarak.
Diğer türlü düzensiz ve takip etmesi zor oluyor.

evet yaaa kimse yokk kimsee foto eklemedi menü paylasmadıı zayıflama ruhumuz gitmiş bizimmm...
kuralllaarr kuralllaarrr....
özgecim sen günlük paylasım listesi ekliyordun ben ilk geldiğim zamanlarda sebnemden devralmadan önce yine onu ekleyemezmisin gün içinde kim gelmiş kim gelmemiş düzenli görmüş oluruz..

Canımcım Ekim de başlayacağım tekrar o düzene. Şimdi Ramazan vs derken bocaladık bıraktım. Bu hafta ancak toparlanırız işallah. Muhtemelen bu hafta hepimiz + çıkacağız.

Ben burdayım kızlar.

Diyete tam gaz devam. Sabah 63.3 geldim. Tam bir kilo almışım sanırım. Bu hafta onu atmam. şart.

Kızlar ben buraya fotomu ekleyemicem mağlesef. Kendi albümüme ekleyebilirim akşam resim çekilip gerekirse. Burdan geride silemem çünkü. En son nişanlımla o yüzden çok şiddetli bi kavga etmiştik. Nerdeyse ayrılıcaktık karşı kendisi buna =(

Tamam canım sorun değil. Nişanlında haklı güzelliğini kimseler görmesin istiyor damatzade herhalde :nazar:

Bu arada bugün yediklerimi yazayım

Sabah 9.00 Kepekli küçük sandviç beyaz beynirli. ve şekersiz çay.
Ara yapmadım. hiç acıkmadım. ramazandan çıktık diye galiba.
Öğlen 12.30 1 kase domates çorbası. 1 küçük kase light yoğurt.
Ara 15.00 Narlı maden suyu. 2 kepekli bisküvi altınbaşak.
Akşam 18 de Ne yicem bilmiyorum Ne yesem acaba kızlar????
biraz yoğurdum kaldı. Ton balıklı salata mı sölesem. yoğurtla bozarmı acaba.

Meyveli sodalar cısss canım uzak dur.

ozgecıgım dogum gunun kutlu olsun.nıce mutlu yıllara.meyvenullcugum ben ekleyemıyorum malesef:KK43: bır bılgısayar bulursam ancak oyle.pandomım kk kıskanılacak en son sıte.hepımız bayanız.oglen saat 14.00 de 2 d.k ekmegi,5 tane bıber,2 zeytın,dom ve lor peynırı yedım.bı ıs gorusmesıne gıttım.umarım sonucu hayırlı olur.

Teşekkür ederim canikom.

Ben geldim

Buğün yediklerim

08:30 09:00 bir dilim kpk ekmeği,domates salatalık 4 zeytin
Bir bardak ligt süt
Ara Bir armut
Öğlen
Tavuklu salata yoğurt
Ara Bir elma
Akşam çorba salata olur sanırım.

1,5 litre su şu ana kadar.

:lepi:

Özge ablam doğum günün kutlu olsun ailenle birlikte sağlıkla mutlulukla nice yıllara inşallah.
Aferim prensese uslu durmuş ne güzel.Okul hayatına başlangıç yaptı umarım hayırlısı olur güzel zaman geçirir.

Saol bebekim. Aminnnnn.
Evet kuzum hayata atıldı bakalım hayırlısı.

Ben akşam yemicem canım kesin kararlıyım.
Birde sevdiğime söz verdim.Egzersiz yapıcam.
Site araştırdı gönderdi.Haftada 3 gün yapıcakmışım:KK70:
Birde akşam yürüyüşe gidicem ben o yüzden yemek aklıma gelmez.
Gelince zaten yorgun olurum duşa girer direk yatarım.
Şaka maka aksiliklere rağmen söz kasıma kesin olcak gibi o yüzden artık sıkı tutmak zorundayım.

Demek Kasım'da söz var. Çok sevindim canım hayırlısı işallah.
Diyete de sıkıca sarılmana çok sevindim.

Oncekı mesajımda yazmıstım ondan oglenı yazdım sadece.sabah k-fleks aradada pıko yedım.az oncede 1 armut 1 elma yedım.funda suyunu aldım ama bayramda annemlere gıdınce ıcemedım.dunle bugun duzenlı ıcmeye basladım.1 haftanın sonunda sonucları yazarım.tadı cok keskın umarım yag yakarda bu ezıyete degerohaoldumsmile

Funda suyu bana pek mantıklı gelmiyor. Gerçi bana diyet ve spor dışında hiçbirşey mantıklı gelmiyor ya neyse. Umarım sende işe yarar canım.

günaydın kızlarr...
dün aksamı kazasız geçirdim :)
bu sabah monti kahvaltısı yaprım 2 dilim t.b. ekmeyi domates zeytin peynir
öğlen dünden kalan türlümü ve yoğurt yicem
ara olarak 1 elma
aksamda mercimek corbası(montiye uygun olarak hazırlanmıs) yoğurtlu sebze..

gunaydın kızlar.dun aksam nohut yemeği,1 bardak ayran ve salata.arada meyve.sabahta 1 dom 4 bıber lor peynırı yedım.meyvenull super baslangıc..toparlayacagız en kısa surede ıns..

herkese günaydınn=)
özgecim dün öğleden sonra giremedim, doğum günün olduğunu kaçırmışım.
nice nice mutlu yıllara inşallah..
dünkü menüm;
sabah kepek ekmeğine kaşarlı tost + çeyrek fincan çay
öğlen 3 kaşık börülce 3 kaşık türlü yoğurt ve salata
akşam ızgara köfte ayran 1 2 çatal pilav
tempolu olmasa da 30 dakika yürüyüş yaptım.

özgecim bişi sorcam ben diyet ürün bulamıyorum ilçede montide illaki diyet mi diyor süt peynir yoğurt hep normal benm sorun olurmu ..

Zevcan aslında Monti de diyet ürün yasak canım. Yağsız olması lazım sadece. Ama illa şart değil bence çünkü ben yağsız kullanmıyorum. Yoğurdum tam yağlı. Süt pek içmiyorum peynirde az yağlı alıyorum.

Zevcan aslında Monti de diyet ürün yasak canım. Yağsız olması lazım sadece. Ama illa şart değil bence çünkü ben yağsız kullanmıyorum. Yoğurdum tam yağlı. Süt pek içmiyorum peynirde az yağlı alıyorum.

hmm anladım ozaman bende sorun yok.. inş % 100 monti ile kısa sürede biter kilo problemim hepimikurtulalım artık kilolarımızdan ..

merhaba kızlar.. yarın işe başlıyorum o sebeple belli bi süre aranızda olamayacağım. sadece akşamları belki girebilirim siteye.oyüzden takımdan ayrılmak istiyorum.daha sonra yine gelirim ama süre hiç belli değil. venüz öpüldünüzzzz opuyorumnanaktan

merhaba kızlar.. yarın işe başlıyorum o sebeple belli bi süre aranızda olamayacağım. sadece akşamları belki girebilirim siteye.oyüzden takımdan ayrılmak istiyorum.daha sonra yine gelirim ama süre hiç belli değil. venüz öpüldünüzzzz opuyorumnanaktan

Aramızdan ayrılmana üzüldüm ama işe girmene çok sevindim canım.
Umarım hayırlısı olur senin için
.

kızlar öğle arası 75 mekik çektim 5 dk bacak egzersizi yaptım ..
nur canım hayırlı olsun yeni işin dikkat et kilo almadan dön aramıza kaydirigubbakcemile2
1 litre suyumuda içtim havalar daha sıcak olduğundan yeşil çay içemiyorum 1 ay sonra falan yeşiil çayada basladım mı hersey cok güzel olucak.. kaydirigubbakcemile2

kızlar yasemin gelmedi dimi dün ..
banu da 1 aydır yok.
nurda ayrıldı ..
sebnem de dönücekti ama ondanda henüz ses yokk..
takım baya azaldı... :1closedeyes:

Buğün

09:00 09:30 arası bir salatalık,4 zeytin,bir avuç kadar maydanoz,yarım simit bir bardak light süt ile kahvaltımı yaptım.
Ara yok acıkmadım.
Öğlen Bir kase eze gelin çorba ve tavuklu salata yedim

Şu ana kadar 2 litre su içtim.

Ayrıca fotoda aklımda ama makine bende yok.
Sevdiğim muhtemelen yarın kendi makinesini getircek.
Malum oldu getireyim sende kalsın dedi.Bende peki dedim.
Onunla çekip cumaya kadar fotomuda eklicem.

X