Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

günaydın tatlımm..
sezar salatanın sosu bence fazla keske baska sossuz yada diyet sosu bi salata tercih etseydin..

gecmiş olsun tatlım 5 i bi yerde cayıda bana zarar vermişti konun olduğu yerde birisi daha dokundu demiş demekki bünyeden bünyeye değişiyo dikkat et kendine..

evet o arkadasa uzulmustum dun.banada dokundu.dun aksam zor gecti.bıkac gun daha deneyıp ona gore karar verecegım.yanlıs yonlendırmemek adına topıgede bı kac gun sonra yazacagım.

mersi kızlar..
dışarda yedim dün akşam, pilavı tabağa koymuşlar 1-2 çatal istemeden atıverdim ağzımacokacimcoook
Sofraya koyulmasın aklıma gelmez canım cekmez bırseyı ama konulunca yıyor ınsan.dun aksam da sana ole olmus.yediklerinin geneli iyi oldugu ıcın pılavda erır gıder ınsallah..

şimdi ara yaptım 2 bardak süt içtim 1 de de yemeğimi yicem ..
benm öğlenim biraz hareketli geciyo aksam yemeğini öğlen pişiriyorum aksam sadece salata yapıyorum hazır oluyor yani ..

Günaydın canlarım ciğerlerim.
Dünü sorunsuz atlattık. Akşam almaya gittik kızımı ve çok mutluydu.
İlk günden şarkı bile öğrenmiş bıcırığım
Dün yediklerim düzensiz oldu o yüzden kendimi bugün diyete başlıyor kabul ediyorum.

Kızlar bir ricam var mönülerinizi toplu halde bir mesajda yazabilir misiniz?
Sabah öğlen akşam olarak.
Diğer türlü düzensiz ve takip etmesi zor oluyor.

Canımcım Ekim de başlayacağım tekrar o düzene. Şimdi Ramazan vs derken bocaladık bıraktım. Bu hafta ancak toparlanırız işallah. Muhtemelen bu hafta hepimiz + çıkacağız.

Tamam canım sorun değil. Nişanlında haklı güzelliğini kimseler görmesin istiyor damatzade herhalde

Meyveli sodalar cısss canım uzak dur.

Teşekkür ederim canikom.

:lepi:

Saol bebekim. Aminnnnn.
Evet kuzum hayata atıldı bakalım hayırlısı.

Demek Kasım'da söz var. Çok sevindim canım hayırlısı işallah.
Diyete de sıkıca sarılmana çok sevindim.

Funda suyu bana pek mantıklı gelmiyor. Gerçi bana diyet ve spor dışında hiçbirşey mantıklı gelmiyor ya neyse. Umarım sende işe yarar canım.

gunaydın kızlar.dun aksam nohut yemeği,1 bardak ayran ve salata.arada meyve.sabahta 1 dom 4 bıber lor peynırı yedım.meyvenull super baslangıc..toparlayacagız en kısa surede ıns..

özgecim bişi sorcam ben diyet ürün bulamıyorum ilçede montide illaki diyet mi diyor süt peynir yoğurt hep normal benm sorun olurmu ..

Zevcan aslında Monti de diyet ürün yasak canım. Yağsız olması lazım sadece. Ama illa şart değil bence çünkü ben yağsız kullanmıyorum. Yoğurdum tam yağlı. Süt pek içmiyorum peynirde az yağlı alıyorum.

hmm anladım ozaman bende sorun yok.. inş % 100 monti ile kısa sürede biter kilo problemim hepimikurtulalım artık kilolarımızdan ..

merhaba kızlar.. yarın işe başlıyorum o sebeple belli bi süre aranızda olamayacağım. sadece akşamları belki girebilirim siteye.oyüzden takımdan ayrılmak istiyorum.daha sonra yine gelirim ama süre hiç belli değil. venüz öpüldünüzzzz opuyorumnanaktan

Aramızdan ayrılmana üzüldüm ama işe girmene çok sevindim canım.
Umarım hayırlısı olur senin için
.

kızlar öğle arası 75 mekik çektim 5 dk bacak egzersizi yaptım ..
nur canım hayırlı olsun yeni işin dikkat et kilo almadan dön aramıza kaydirigubbakcemile2
1 litre suyumuda içtim havalar daha sıcak olduğundan yeşil çay içemiyorum 1 ay sonra falan yeşiil çayada basladım mı hersey cok güzel olucak.. kaydirigubbakcemile2

kızlar yasemin gelmedi dimi dün ..
banu da 1 aydır yok.
nurda ayrıldı ..
sebnem de dönücekti ama ondanda henüz ses yokk..
takım baya azaldı... :1closedeyes:

Buğün

09:00 09:30 arası bir salatalık,4 zeytin,bir avuç kadar maydanoz,yarım simit bir bardak light süt ile kahvaltımı yaptım.
Ara yok acıkmadım.
Öğlen Bir kase eze gelin çorba ve tavuklu salata yedim

Şu ana kadar 2 litre su içtim.

Ayrıca fotoda aklımda ama makine bende yok.
Sevdiğim muhtemelen yarın kendi makinesini getircek.
Malum oldu getireyim sende kalsın dedi.Bende peki dedim.
Onunla çekip cumaya kadar fotomuda eklicem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…