Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Ben geldim...

Moral olarak çökmüş durumdayım...
Tam 3. kilo 60 gr almışım.
66.60 gr çıktım çok üzgünüm hanım

4. TAKIM 169. ETAP

sebnemselayfurkan ( 66/67,5/-1,5/ %-2,27)
uaydın( 75.0 /75/0/0/%0)
İrem&Özge ( 72.0 / 72,5 / -0,5 / % - 0,69 )
meyvenull ( 60.6 / 62,5 / -1,9 / % - 3,14 )
NeKss ( 63.0 / 66.6/ 3.6/%- )
lightlife( 79.0 ) Geri Dönecek
Pandomim ( 60.4 /61.2/
Ece ( 69.7 ) Geri Dönmek Üzere Ayrıldı
PrensesPeri ( 78 / 77,4 / 0,6 / % 0,77 )
kilovermekistiyorum ( 67,8 / 65,3 / 2,5 / % 3,69 )

Ben geldim...

canım tatilde aldıklarındır, sen azimlisin ramazanda bile yürüyüşünü eksik etmiyorsun.
bir iki haftaya toparlanırsın eminim ben.

ramazanda aşırı kilo alınıyor hemde eşim sahurda tam 7 kuru yufkayla yaptığım böreği yuttu valal bende almıştım kenarından ama bidaha asla yemem yasak zaten ağrı veriyor

selam kızlar
ramazan dolayısı ile diyete ara vermek istiyorum.. ama takıma yeni arkadaşlar girecekse ve yer yoksa ben takımdan çıkabilirim.

nilay ben nasıl cıkmıyorsam sende cıkmıyorsun kızdırma benii burdayız biyere gittğimiz yok.
kilo versekte burdayız alsakta unutma bunu ..
vermek için elimizden geleni yapıcazzz..

Ben geldim...

Nilaycım üzme kendini. Tatiller mahfetti hepimizi. Vereceğiz canım yine. Azimle 2 haftada verirsin sen.

kızlar ben haftaya bildireceğim değil mi? takıma girersem?

Canımcım evet haftaya listedesin. Sen bugün ki kilonu da yaz o kiloyla takıma gireceksin canımcım.

Hiç iç açıcı değil canım.
Sanırım bende ramazanda tatile girmeyelim yoksa takıma zarar vericem.mafoldumben

Kaç defa daha söylemem gerekecek kimse bir yere gitmiyor. kötükedihüso

selam kızlar
ramazan dolayısı ile diyete ara vermek istiyorum.. ama takıma yeni arkadaşlar girecekse ve yer yoksa ben takımdan çıkabilirim.

Nurcum özelden dediğim gibi canım. Eğer kilo verme sürecini bıraktıysan sen bilirsin. Ama diyetin devam edecek ve burada bizimle paylaşım yapacaksan kalabilirsin.

ok tatlım devam ediyorum aynı zamanda ramazanda kendimi kısıtlamış olurum biraz.. kilom 80 dur hesaplayıp geliyorum.

Özge'cim henuz tartılmadım bugun bildirim yapmayacağım diye.
Yarın söylesem olur mu kilomu?
bi de benim henuz bir baskülüm bile yok, sizler hangi markayı kullanıyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…