Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

****7.TAKIM 169.ETAP ****

yarisci (68,0/68,0/0,00/0,00%)
askito (70,5/69,2/1,3/1,84% )
ebtuna (66,7/65,0/1,7/2,55%)
pregant (74,0/74,0/0,00/0,00%)
sailormoon (69,8/68,7/1,1/1,57%)
zalimi (79/79,0/0,00/0,00%)
ebrulum (82.0/83.0/-1.0/ -1.22 % )
ohcanimadeysin (64.0/64.0/0.0 /0.00%)

7.TAKIM TOPLAM KİLO(574/570,9/3,1/0,54%

ONAY ALABŞLİRMİYİZ KIZLAR

Listeniz okeydir kızlar paylaşım alanına koyabilirsiniz
:lepi:

günaydın kızlarr opuyorumnanaktan
kahvaltıda biraz domates salatalık biber ve az peynir yedim, 1 dilim kpek ekmeğiyle..

bu arada uaydın geçmiş olsun canım..
yasemincim süper gidiyosun, ben de spor yapmaya başlasam iyi olcak da şu sıcaklar yüzünden hep yatıyorum, güneşli havada dışarda başım ağrır, ama akşam yürüyüşlerine başlamam lazımm :bbo:

ben geldimmmm zemuszemus
ne cok konusmussunuz ben yokkken
bu haftada sonuncu gibi görünüoz kızlar kaydirigubbakcemile2
ama yasemin kesin bireyselde derece alır :hooray:

Kızlar şimdi kardeş takımın listesini onaylamaya takımlarına girdim. Bizimle dalga geçiyor cadolozlar mafoldumben

Ve muhtemelen diğer tüm takımlarda olacak bu. ohaoldumsmile

Haydi kızlar kapatalım şunların çenelerini lütfen ya. Haftaya ezelim hepsini kızlar :lepi:

bazı mesajlarım cıft gıdıyor kızlar kusura bakmayın.bıde kılo cızelgem degıstıremedım.telden baglanılamıyorINANNA ben bugun evde 77.4 dıyetısyende 77.9 ciktım.ustumde kıyafet varken.bence dogru.yanlız yapman gereken tek bırsey var.evde bır yer belırle ve ordan kaldırma.hep aynı yerde dursun.

kızlar öğle yemei olarak küçük bi dilim börekle, bikaç kaşık yoğurtlu semizotu yedim.. diyete başladım başlayalı, annem börek, mantı,vs kardeşim çikolata herşeyi gözüme sokuyolar yaa onların gözünde ben zayıfım ya ohaoldumsmile

bi dilim yada bi kaşık yiyorum ben de hem aklımda kalmasın hem de soradan dayanamayıp saldırmayım die:/
sizce doğru mu? yoksa onu da mı yemesem?

iremcim listemizde değişiklikler oldu kontrol edebilirmisin son halini paylaşıma koyacağımda

canım bencede haklılar senin kilon yokki bence kasma kendini tadımlık herseyden yee senin kilon spor yaparak cok rahat gidecektir ben buna inanıyorum..bu arada boyun kacdı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…