Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

sormamın sebebi bende bacaklarım için öyle bişi istiyorum böyle olmuyo yaa bi yerlerden destek almak lazımm..

Özge, benim annem hep topluydu hala da toplu çok iyi bir annedir ama küçükken çocuklar nankör olur ya hep güzel giyinmemesinden şikayet ediyorduk kardeşimle , sonradan anladık ki kadın o kiloyla nasıl elbise bulsun çocuklar annelerinin fiziğinin düzgün olmasıyla ayrı bir gurur duyarlar inşallah vericez bu kiloları ve çocuklarımıza iyi örnek olucaz ..

guleysa cnm hepimizin en büyük eksikliği bu zaten haraket azlığı.

yasemin işallah canım işallah. Çok istiyorum ince bakımlı bir anne olmayı.

geçmiş olsun dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederimm

arkadaşım ya 2 haftadır artıya geçiyorsun bide 60 ları gördükten sonra bu durum açıkçası çok üzücü bence bi silkelenmen gerekiyor sen diyet psikolojisinden çıktın bence gerekiyorsa 0 dan başlıyorum sanki diyete de ve tekrar başla ..

mayanoz yiyen arkadaşa sesleniyorum içinde sadece yağ ve yumurta akı olan bi besin yerken bunu düşün azıcık yemen bile bütün diyetini riske sokuyor tatlım

UAYDIN buyuk gecmıs olsun sonuclarının ıyı cıkmasına sevındım.YASEMIN supersin supersın..ne gusel gıdıyor kılolarin.

yatmadan ufak tefek spor hareketleri yapmak istiyrm ama çok ağırlaşıyrm zorlasam kendimi kalkar yaparım ama zorlamıyorumda bunun için bir öneriniz varmı?

şu anda ramazanın verdiği durumlardan dolayı bizde spor yapamıyoruz ama ramazanda sonra eskisi gibi spora devam..
zayıflamak istiyorsan yapmak zorundasın yatarak zayıflanmıyo..
ramazandan sonra takıma sıkı kurallar gelicek yapmak için bir sebebin daha olucak kendin yapmak zorunda olduğunu iice beynine yelestirdinmi zaten sorun cözülür..

yatmadan ufak tefek spor hareketleri yapmak istiyrm ama çok ağırlaşıyrm zorlasam kendimi kalkar yaparım ama zorlamıyorumda bunun için bir öneriniz varmı?
Bence zorla canım ,en azından tempolu dans etsen bile faydasını görürsün, ben hamilelikten önce çok yürürdüm , hamile kalıncada çok yürüdüm bilmem etkisi oldu mu ama hiç çatlağım olmadı , pahalı kremlerde kullanmadım bebe yağı sadece ve bol bol su içtim halada 4lt su içerim .

sormamın sebebi bende bacaklarım için öyle bişi istiyorum böyle olmuyo yaa bi yerlerden destek almak lazımm..

Canım benim dediğim seni yanıltır , çünkü ben mekikle destekliyorum ama çok istiyorsan al bence , vaktin oldukça tv karşısında falan takarsın ( benim öyle bir şansım yok)

valla ben kimse için kilo vermek istemiyorum sadece kendim için istiyorum aynaya baktığımda eski halime dönmüş çıtır bi kadın olmak istiyorum çocuklarımız bizi her halimizle sevicektir biz onlara karşılıksız emek ve sevgi veriyoruz ergenlik çağı gelip geçici,kocalarımız için evet onlar yanlarında zayıf ve bakımlı kadın isterler ama artık kocamda beni etkilemiyor sadece kendim için kilo vermek istiyorum artık

Banuşkom çok haklısın diyet psikolojisinden çıktım. Toparlayamıyorum da. Ramazdan sonra ya bıraktım herşeyi.
Dediğin gibi 60 lı rakamları görüp yine 70 lere çıkmak çok düşürdü beni. Başarısızlığımdan, nefsime hakim olamamdan dolayı kendime kızıyorum.

ramazandan sonra bende yaparım spor çünkü sporsuz olmuyor bunun farkındayım.ramazanda da kendimi zorlamalıyım anlaşılan

valla süpersin kadın olmak bu işte sadece kendi güzelliği için cabalıyoo en iisi bence keske bende sadece kendim için vermek isteseydimm..

Günaydınlar =))

4. TAKIM 169. ETAP

sebnemselayfurkan ( 66
uaydın( 75.0 /75/0/0/%0)
İrem&Özge ( 72.0 / 72,5 / -0,5 / % - 0,69 )
meyvenull ( 60.6 / 62,5 / -1,9 / % - 3,14 )
NeKss ( 63.0 /
lightlife( 79.0 ) Geri Dönecek
Pandomim ( 60.4 /61.2/
Ece ( 69.7 ) Geri Dönmek Üzere Ayrıldı
PrensesPeri ( 78 / 77,4 / 0,6 / % 0,77 )
kilovermekistiyorum ( 67,8 / 65,3 / 2,5 / % 3,69 )

Hesaplamayı bilmediğim için o kısmı boş bıraktım.
Sonuç için diğer takım arkadaşlarımdan özür dilerim =(

Kızlar onu denedim faydası yok bunu denedim faydası yok diye bir şey yok , her şeyi diyetle desteklemek lazım , 15 gündür sıkı mekik çekiyorum ve karnım hamile görüntüsünü atmaya başladı , ama bundan önce rejimsiz çekiyordum hiç bir faydası yoktu , ne bvileyim kemerde sırf işe yaramaz bence azıcık diyet lazım ... Bir de burada okudum yeşil çay faydal ıdiye 15 gündür toz yeşil çay alıp günde 2/3 bardak içiyorum eskiden sallama içerdim bu kadar faydalı değildi , yani hepsi bir bütün ...Aç kalmıyorum çok şükür yiyorum ama çok düşünüyorum yerken ,İnşallah bu motivasyonum bozulmaz ... Niyetim kurban bayramında memlekete gittiğimde genç kız gibi olmak bana içinde bir tane daha mı var diyeneleri utandırmak ... Artık çevremde ki herkese söyledim diyetteyim diye , kayınvalidem ye bişey olmaz diyor , benim yemediğimi görünce sesini çıkartmıyor , komşularım ikram çıkartmıyor nasılsa diyettesin diye , bizim bahçeli evimiz var , biz her akşam bir paket cips, çekirdek , kola tüketirdik yazın bir de dondurma meyve hepside akşam düşünün şimdi kızıyorum kendime ,gençliğimin en güzel yılları tombiş tombiş geçti diye , uzun oldu kusura bakmayın kimse yokken takılıyorum ofiste ...

Son düzenleme:

valla durum vahim arkadaşım hemen silkinmen lazım eğer 1-2 kg daha alırsan diyet falan yapmazsın artık sen 1 ay sonra ağlayarak gelirsin benim gibi pişmanım diye hemen kendine geliyosun

Daha öncede demiştim çok azimlisin arkadaşım.
İnşallah azmini kaybetmez hep böle devam edersin.
Banada örnek oluyosun. Yazdıklarını okuyunca daha bi motive oluoyrum.
Mesela bende iki gündür akşam iftardan sonra otururken biraz çekirdek kaçamağı yaptım.
Kolada içtim. Yer içerken güzel ama sonra çok pişman oluyo insan
hele cuma günleri daha bi pişman oluyor.:sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…