4. dilatör ve pozisyon sorunu

umayumay2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2022
11
2
34
Herkese merhaba, vajinismus hastasıyım. 2 haftalık evliyim. İlk denemelerimizde zar yırtıldı sanırım yani aşırı baskı ve acı hissi oluştu, kanama gerçekleşti. Fakat daha ileriye gidemedim. Fakat ikimiz de aşırı istekliyiz. Bu yüzden bunu atlatmak istiyordum. Eşim il dışındayken dilatör seti aldım. Parmağımla sorunum olmadığı için 2. dilatörle başlamak istedim fakat yanlışlıkla 3. ile başlamışım. İki parmağımı da 2 boğum olacak kadar alabiliyordum ama. 3.yü rahat bir şekilde aldım. Fakat 4.yü denediğimde girişte zor oluyor hafif kıvrımın olduğu kısımda. o kısmı atlatınca tamamen alabiliyorum fakat vajina girişim fazla geriliyor gibi hissediyorum. Acıyor fazla açıldığı için sanki. Bir de farklı pozisyonlarda denedim. Ayaktayken sorun olmuyor fakat üstte olduğum pozisyon gibi denediğimde tamamen duvar var gibi oluyor. Nasıl çözebilirim lütfen yardım edin vajina girişi genişliyor mu? Daha iç kısımda sorun yaşamayıp sadece giriş kısmının acıması normal mi? Bir de eşim il dışında olduğu için hatırlayamıyorum gerginlikten tabi her insanda farklı olur ama 4. dilatörün kalınlığı az değil mi acaba penisten? Dilatörü başarsam da penis daha geniş olmayacak gibi geliyor. Lütfen yardımcı olun kızlar başarmak istiyorum

İlk ilişkilerde acıyan yer zaten vajina girişidir. Vajinanın içi esner, diğer türlü penis de girmezdi çocuk da çıkmazdı :) O yüzden iç değil giriş bölgesinin kasılması ve acıması normal.

Zarın yırtılması ile aşırı baskı ve acı hissi oluşmaz, zar denen yapı öyle eliniz kolunuz gibi bir et parçası değil. Baskı ve acı hissi yine aynı şekilde girişteki kaslar sebebiyle oluşuyor. Kanama olduysa muhtemelen yırtılmıştır evet.

Hangi pozisyonda rahat giriş sağlayabiliyorsanız o pozisyonda deneyin. Sadece dilatörde değil cinsel ilişkide de her pozisyon rahat değildir zaten, sizin için de üstte olduğunuz pozisyonlar rahat değil demek ki en azından şimdilik. Zorlamak yerine rahat olduklarınızdan ilerlemenizi tavsiye ederim

Teşekkür ederim peki vajina ne kadar zamanda genişler acaba? Sanki hiç genişlemeyecek gibi geliyor bana

Teşekkür ederim peki vajina ne kadar zamanda genişler acaba? Sanki hiç genişlemeyecek gibi geliyor bana
Vajina girişindeki kaslar siz rahatladıkça, ortada bir acı olmadığını anladıkça kasılmayı bırakır. Rahat olduğunuz pozisyonlarda devam edip bunun acı verici bi deneyim olmadığını kendiniz kadar beyniniz ve vajina kaslarınıza da öğretince geçecektir :)

Meraba bende yeni evliyim 1.5senelik biturlu olmuyor dilatör setini kulanmya başladım ama olmuyor sanki girişte bı duvar var ileriye gidemiyorum çok ağrıyor kendimi rahat bırakıyorum bu çok değişik bişey piskolojim berbat boşanmak bile istiyorum kendime ise yaramaz biri olarak görüyorum neden yapamıyorum ya neden herkes yapıyor benim ne eksiğim var Allah benide kadın olarak yaratmış ama neden bu olmuyor

Siz nasıl yaptiniz

Öyle düşünme canım bende 1.5 senedir evliyim en umutsuz vakaydım iğne batsa elime ağlardım öyle canım tatlıdır dr a gittim ilk dilatörü soktu anlamadım bile ikinciye geçti onda da anlamadım en büyük boyu sokunca basınc hissi oluştu kasıldım bir seanslık işin var dedi bir ay geçti üzerinden gittim tekrar parmağını sokup çıkardı bu basınc ilişki hissi dedi istersen genişletme operasyonu yapayım yatış işlemlerinden fiyat öğren sana da uygun olursa fiyatı öğrendim 15 bin dedim tamam olmuycak bu iş ben bu şekildeyim artık kabul ettim namaz kılarken ağlardım yalvarırdım dilatör seti yeni evliyken almıştım kullanmamıştım bırak en küçük boyu kalemin içini bile alamıyordum dilatör setini çıkardım ağlaya ağlaya sıvı yağ döktüm sırtımı yasladım bacaklarım dik dizler kırık hafif popo yukarı doğru ağda yapar gibi en küçük dilatörü soktum bir girişte nefes köntrolu çok önemli sonra ikinciye geçtim bir gecede 3 e kadar aldım 4 Ten çok korkuyordum cesaretlenip onu da almaya çalıştım alamadım tabi bi gecede 4 boyut zor biraz ama dayanacak gücüm kalmadı hep bi bebek beklentisi artık eşimi mutlu edemiyorum boşanayım hissi ve daha fazlası 4. Dilatöre anestol uyuşturucu krem sürdüm yavaş yavaş ittirdim bir baktım sonuna gelmiş git gel yaptım 10 dk kasların kontrolü için sık bırak yaptım orası inanın okadar esnekki 2 gün daha 4. Aparatörle çalışıcam sonrasında eşli denemeye geçmeyi düşünüyorum rabbim hepimize yardım etsin inşallah

Bı duvar var gibi hissediyorum hep orda yapamıyorum piskiyatriye randevu oluşturdum herşeyi beynim tetikliyor beyin uyarı veriyor yapma acicak diye vucudda ister istemez kasilmya başlıyor piskolojim çok kötü olduğu için ilk önce piskolokla görüşmem lazım sanırım

Canım valla bende senin gibiydim hiç yapamıyordum birinciyi bile içime alamamıştım çok ağlamıştım ama biraz cesaret aynanın karşısına geç birinciye kayganlaştırıcı ve fito krem sür yavaş yavaş bak şu önemli çişini yapar gibi ıkın hani böyle doğum yapacak gibi orası yavaş yavaş açılıyor

Esinle denerken daha rahat olacaksın. sonuçta dilatör plastık bir madde .üçe kadar almışsın zaten zor yeri geçmişsin sen

Dilatörü nereden temin ettiniz acaba ? Google dan baktım da bi kaç çeşiti var hangisini almamız lazım bende 2 haftalık evliyim ve aynı sorunu yaşıyorum..

Dilatörü nereden temin ettiniz acaba ? Google dan baktım da bi kaç çeşiti var hangisini almamız lazım bende 2 haftalık evliyim ve aynı sorunu yaşıyorum..
Trendyolda satılıyor canım. 2 haftalık evlisin yolun çok basindasin biran önce al ve başla

Plastik malzemeli olanlardan değil mi? Çok teşekkür ediyorum umarım işe yarar evlendiğimiz zamandan beri kabus gibi üzerime çöktü
Bence o aparatlara şans verin 2haftalık süreç çook yenii evham yapmayın.
Burda aktif konuşulan topik var seni oraya etiket yapayım olur mu

Vajinismus olmamama rağmen ilk ay ben bile çok zorlanmstm sanki sürekli bı duvara carpyor olmicak ileri gidemicek gibi oluyordu kendim ıslandgm halde biz sürekli kayganlastrcyla denedik mutlaka okeyin kayganlastrcsni kullanın sürekli bol bol sürün ilişkiye başlarken kurudgnu hissedersen tekrar sürün yapıp zorlamaya hiç çalışma birde zaman kendine zaman ver ilk aydan sonra rahatlatrsn ben bir yıllık evliyim bikac gun ilişki yasamasam yine darlık yaşıyorum ama tabi ilk ay gibi dgil. Yani demem o ki bu iş gerçekten yaptıkça genişliyor tamamen kas içerisi öyle düşün bişey yırtılmayacak sen yaptıkça genislicek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…