4 aydır aldığım çeyizlerim :)

canım çok teşekkür ederim, hepimiz musmutlu günlerde kullanalım inşallah. kolayladım ama tecrübelilerin dediği gibi çeyiz işi bitmeeeezzzz

Bu ceyiz işinde cokda tecrübeli sayılmam canım ama gercekten bitmiyo sanki 1 bucuk yıldır ceyiz biriktiriyom agır agır aldım ama sürekli eksik çıkıyo gibi ☺

Bu ceyiz işinde cokda tecrübeli sayılmam canım ama gercekten bitmiyo sanki 1 bucuk yıldır ceyiz biriktiriyom agır agır aldım ama sürekli eksik çıkıyo gibi ☺
ben de 7 aydır çeyiz biriktiriyorum. önce tekstilleri hallederken, bir yandan da ufak ufak mutfağa girdim. böylelikle epey birikti. ama alınması gerekenleri düşününce aldıklarım, bitirdiklerim gözüme görünmüyor. ben de düşünmüyorum, listeme göre hareket edip almaya devam ediyorum. eksiklerimiz illaki olur, olsun da zaten. sonrası için amaç olur

Haklısın canim evlendikten sonrada görüp begendiklerimiz almak istediklerimiz olcak ben elimden geldiğince cok ıvır zıvır almamaya calısıyorum ki evde gereksiz kalabalık yapmasın eve yerleştikten sonra eksikleri alırım diye düsünüyorum nasipse

maşallah ... hepsi çok güzeller kikikoko.... ev giysileri hakkında da kesinlikle katılıyorum ... rahatlık çooookkkk mühim...

kızlar bunlar da mutfak için aldıklarım. emsan marka süzgeç ve rendem. nehir marka çay süzgeçim, paşabahçe 6 lı dondurma setim

Eklentiler

• 20269027_204242837.jpg
    6,8 KB · Görüntüleme: 161
  • 19179006836065219221.jpg
    56,9 KB · Görüntüleme: 147
  • 22995058178945760429.jpg
    70,3 KB · Görüntüleme: 145
  • 85601977699829892550 (1).jpg
    83,2 KB · Görüntüleme: 159
Güle güle iyi günlerde kullanın.
Bornozunuza bayıldım.
Maşaallah kv deniz de en az sizin kadar özençliymiş

Güle güle iyi günlerde kullanın.
Bornozunuza bayıldım.
Maşaallah kv deniz de en az sizin kadar özençliymiş
evet canım k.validem çok özeniyor, imkanı olsa biliyorum ki çok daha fazlasını yapar. bunları bile el işleri yaparak biriktirdiği paradan alıyor. anne gibi anne

güle güle kullan canım hepsi çok tatlı
ayrıca bunu nerden aldığınızı öğrenebilirmiyim

güle güle kullan canım hepsi çok tatlı
ayrıca bunu nerden aldığınızı öğrenebilirmiyim
çok teşekkür ederim canım, daha güzelleri senin olsuncanım bu ve diğer nevresimlerimin tamamı sarev marka. bambu saten bu, yumuşacık ipek gibi. alacaksan kesinlikle tavsiye ederim. n11 sitesinden almıştım hala var mı bilmiyorum canım

amin canım benim cümlemizin inşallahtavsiyene kulak vericem inşallah vardır teşekkür ettim

çok iyiymiş canım yaaa çok uuyyguna almışsın...

kızlar bu da dün akşam iş çıkışı küçük bir züccaciyeden aldığım bardaklı kahve takımım
küçük yerlerde bazen böyle çok uygun fiyata parçalar bulmak mümkün. çünkü tek kalmış bunun fiyatı genelde 60-70 arası değişiyor, ben 40 liraya aldım

gercekten gayet uyguna almışşsın ... güle güle kullan canm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…