Soleil (Büşra) 'nın Çeyizleri <3

Ay sende kipacisin şu yumurtalik ve kalpli legen çok seviyorum gule gule kullan bi ben kaldım :KK43:

GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

canım, çok güzeller hele pembişli yemek takımın ve yumurtalıklara bayıldım inşallah hepsini aşla bi ömür kullanırsınız:KK16::KK16::nazar:

canım, çok güzeller hele pembişli yemek takımın ve yumurtalıklara bayıldım inşallah hepsini aşla bi ömür kullanırsınız:KK16::KK16::nazar:

Teşekkür ederim canım benimm :KK17: Beğenmene çok sevindim. Bende onları öyle bir aşkla aldım ki anlatamam :KK17:

Rabbim o güzel günler biran evvel gelsin. Sevdiğime güzel sofralar kurayım inşallahh :KK16:

Çeyizime epey uzun bir ara verdim daha doğrusu vermek zorunda kaldım :KK31: Malum borçlar. Borçlarımı hafifletip o şekilde devam etmek istedim ama ben bu güzellikleri görünce dayanamadım ve hemencecik aldım :KK17:

Onlarda bu kadar güzel olmasalarmış :KK17:

Aşk Tabaklarımm :KK69:

$10471853_740925035971340_1989833867_n.jpg

Çeyizime epey uzun bir ara verdim daha doğrusu vermek zorunda kaldım :KK31: Malum borçlar. Borçlarımı hafifletip o şekilde devam etmek istedim ama ben bu güzellikleri görünce dayanamadım ve hemencecik aldım :KK17:

Eki Görüntüle 1165669

canım yeni eşyalarını mutlu huzurlu iyi günlerde kullan inşallahh :)

Eki Görüntüle 1165669

Senin aşk tabaklarını yesinler :KK69:Aşkla kullanın büşüm :KK54:

Kıslaaarrr ben yeni cicilerle geldimm :KK3:

Dün Sevdiceğimle gittik gezdik bol bol :KK12:

Sonra çok çok beğendiğim yemek takımı vardı onu aldık :KK16:

Heyecanla sizlerle paylaşmak istiyorummm :KK12:

47 Parça Yemek Takımımız :KK16:

Eki Görüntüle 1067783

yemek takımın çok güzel canım :KK16: kütahya porselen mi sanki :44:

nişanlandıktan sonra mı çeyiz alışverişine ağırlık vermiştin :nazar:
yeni şeyler yok muuu :KK9:

yemek takımın çok güzel canım :KK16: kütahya porselen mi sanki :44:

nişanlandıktan sonra mı çeyiz alışverişine ağırlık vermiştin :nazar:
yeni şeyler yok muuu :KK9:

Teşekkür ederim tatlım. Yemek takımım Karaca :KK16:

Evet nişanlandıktan sonra almaya başladım açıkcası. Sözlendikten sonra vaktim olmadı nişan telaşından :KK1:

Şimdi ise ara verdim. Malum o yaptığım borçları biraz azaltayım dimi :KK1:

Kısa bir süre sonra tekrardan başlayacağım :KK16:

Teşekkür ederim tatlım. Yemek takımım Karaca :KK16:

Evet nişanlandıktan sonra almaya başladım açıkcası. Sözlendikten sonra vaktim olmadı nişan telaşından :KK1:

Şimdi ise ara verdim. Malum o yaptığım borçları biraz azaltayım dimi :KK1:

Kısa bir süre sonra tekrardan başlayacağım :KK16:

aa yanlış tahmin etmişim :KK9:

anladım canım nişandan sonra almak daha mantıklı zaten :KK51:

ahaahah evet tabi biraz azalsın borçlar yine devam :KK76::KK76::KK76::KK9:

aa yanlış tahmin etmişim :KK9:

anladım canım nişandan sonra almak daha mantıklı zaten :KK51:

ahaahah evet tabi biraz azalsın borçlar yine devam :KK76::KK76::KK76::KK9:

:KK1:

6 yıldır birlikteyiz biz nişanlımla işte 7 aydır nişanlıyız. Hiç bir zorluk olmadan, aksilik olmadan herşeyimiz oldu ama yinede ben nişandan sonra almayı uygun gördüm yavaş yavaş. Al al eve koy. Evde zamanla depo gibi oluyo :KK1:

Bencede en iyisi böyle oldu :KK16:

6 yıldır birlikteyiz biz nişanlımla işte 7 aydır nişanlıyız. Hiç bir zorluk olmadan, aksilik olmadan herşeyimiz oldu ama yinede ben nişandan sonra almayı uygun gördüm yavaş yavaş. Al al eve koy. Evde zamanla depo gibi oluyo :KK1:

Bencede en iyisi böyle oldu :KK16:

iyi sabırsız davranmamışsın :KK9: bende kendimi tutamayıp ufak tefek şeyler alıyodum ama çok erken olduğu için şimdi biriktirip altın almaya başladım nasipse zamanı gelince bozdurup bozdurup alırım :KK51::KK51::KK9:

aynen canım :KK16:

iyi sabırsız davranmamışsın :KK9: bende kendimi tutamayıp ufak tefek şeyler alıyodum ama çok erken olduğu için şimdi biriktirip altın almaya başladım nasipse zamanı gelince bozdurup bozdurup alırım :KK51::KK51::KK9:

aynen canım :KK16:

gel zaman git zaman geçti aylar, yıllar :KK16: Konuştum, görüştüm, tanıdım ve artık ezberledim sevdiğim adamı. Bu saatten sonrada aynı çatı altında olmamız gerektiğine inandık. Okullar bitti, iş hayatına atıldık. O şimdi asker, bense çeyiz telaşında olan bir gelin :KK12:

Rabbim herkese hayırlısını nasip etsin inşallah :KK16:

gel zaman git zaman geçti aylar, yıllar :KK16: Konuştum, görüştüm, tanıdım ve artık ezberledim sevdiğim adamı. Bu saatten sonrada aynı çatı altında olmamız gerektiğine inandık. Okullar bitti, iş hayatına atıldık. O şimdi asker, bense çeyiz telaşında olan bir gelin :KK12:

Rabbim herkese hayırlısını nasip etsin inşallah :KK16:

amin canım inşallah :KK16::KK16::KK16::nazar:

X