Soleil (Büşra) 'nın Çeyizleri <3

Eki Görüntüle 1168272 Eki Görüntüle 1168273 $Vishenka_03.gif

Melaba Eki Görüntüle 1191972

Çeyizime ufacık cici şeyler aldım. Çeyiz alma işine her ne kadar ara verdim desem de güzel şeyler gördüğümde kaçırmak istemediğim için aldığım doğrudur :KK17:

Öncelikle sizlere Sevdiceğimin, Askerimin, Nişanlımın acemi birliğinden gelirken evimiz için aldığı ufak ama benim için çok değerli olan eşyamı paylaşıcam :kk77:

Harfli Mumluklarımız :KK16:

Eki Görüntüle 1191964

Aşk Tabaklarımın yanına sunum amaçlı aldığım ciciş tabaklarımız :KK16:

Eki Görüntüle 1191965

Ve son olarakta fiyatını çok uygun olduğu için aldığım Mehtap 3'lü Tava Setimiz :KK16:

Eki Görüntüle 1191966

Son düzenleme:
Melaba Eki Görüntüle 1191972

Çeyizime ufacık cici şeyler aldım. Çeyiz alma işine her ne kadar ara verdim desem de güzel şeyler gördüğümde kaçırmak istemediğim için aldığım doğrudur :KK17:

Öncelikle sizlere Sevdiceğimin, Askerimin, Nişanlımın acemi birliğinden gelirken evimiz için aldığı ufak ama benim için çok değerli olan eşyamı paylaşıcam :kk77:

Harfli Mumluklarımız :KK16:

Eki Görüntüle 1191964

Aşk Tabaklarımın yanına sunum amaçlı aldığım ciciş tabaklarımız :KK16:

Eki Görüntüle 1191965

Ve son olarakta fiyatını çok uygun olduğu için aldığım Mehtap 3'lü Tava Setimiz :KK16:

Eki Görüntüle 1191966

Burada da beğenirim ki çok çok güzeller büşüm mumlukların aldı beni benden :KK52:Aşkla huzurla kullan herşeyini inşallah:nazar::KK16:

:nazar:

Bundan öncesinde bir şey yapamazdık ama artık tanışıyoruz birbirimize önerelim mesela kırmızı sos tencereme ne dersin :KK60:kırmızı kırmızı:KK23:

Kuzum kırmızı sos tencerene bayıldım. Önceden bende görmüştüm almayı çok istedim ama instagramda bir üyenin bu tencereyi paylaştığını ve alt kısmının yanık olarak paylaştığını gördüm :26: Belki yanlış kullandı çok yüksek ateşte kullandı bilmiyorum ama gördüğüm resimde tencerenin alt tabakası komple siyahtı :26: Ondan sonra almaktan korktum çünkü çok beğendiğim bir tencere ve eğer öyle olursa çok üzülürüm :KK25: inşallah olmaz :26:

Kuzum kırmızı sos tencerene bayıldım. Önceden bende görmüştüm almayı çok istedim ama instagramda bir üyenin bu tencereyi paylaştığını ve alt kısmının yanık olarak paylaştığını gördüm :26: Belki yanlış kullandı çok yüksek ateşte kullandı bilmiyorum ama gördüğüm resimde tencerenin alt tabakası komple siyahtı :26: Ondan sonra almaktan korktum çünkü çok beğendiğim bir tencere ve eğer öyle olursa çok üzülürüm :KK25: inşallah olmaz :26:

Kuzum niye söylemedin kız belki bende almazdım inşallah olmaz ya :KK25:

Kuzum niye söylemedin kız belki bende almazdım inşallah olmaz ya :KK25:

Ne biliyim kuzum hiç aklıma gelmedi alacağın falan keşke söyleseydin almayı düşünüyorum diye :26: Aklında bulunsun bari kullanırken dikkat et harlı ateşte kullanma, ocağın ufak kısmında kullan :26:

Merhabalar :KK25:

Uzun zamandır çeyizim için birşey eklememişim :oops: Gerçi çok birşey de almadım. Ufak ufak gidiyorum. Asıl başlangıç 2015 te olacak :KK55:

Benim için en önemli eşyalardan birini almanın da mutluluğunu yaşıyorum. Mutfakta vakit geçirmeyi seven bir bayan olarak en önemli ve yemek yaparken keyif verecek şeyse; bıçaktır :KK28:

Bende bıçak setimi kendim oluşturdum. Uzun uzun araştırdım. Diğer markalarda gördüğüm o paslanmalar yüzünden güvenip bilindik markalardan almadım. Güvenemedim açıkcası. Yıllardır annemin kullandığı meşhur Sürmene bıçaklarından almaya karar verdim. Markası ise Sürbisa. Trabzonda üretimi oluyor. Trabzonlu değilim ama tanıdığımız aracılığı ile oradan getirttirdim :)

Mutfakta bana en güzel şekilde eşlik edecek olacak Şef bıçağım :KK16: Kırmızı saplı benim bıçağım :KK68:

61180_asci_bicagi_1.jpg

Ekmek Bıçağım:KK16:

61202_Lazerli_Ekmek_Bicagi_1.jpg

Mutfak Bıçağım :KK16: Kırmızı Saplı

61102_mutfak_bicagi_1.jpg

Çok Amaçlı Bıçaklarım :KK16:

61004_sebze_bicagi_1.jpg

61004_sebze_bicagi_1_1.jpg

61004_sebze_bicagi_1_2.jpg

61004_sebze_bicagi_1_3.jpg

Veee son olaraktaa Cupcakelerim :KK22:

Eklentiler

• ccupcake.png
    ccupcake.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 114
Merhabalar :KK25:

Uzun zamandır çeyizim için birşey eklememişim :oops: Gerçi çok birşey de almadım. Ufak ufak gidiyorum. Asıl başlangıç 2015 te olacak :KK55:

Benim için en önemli eşyalardan birini almanın da mutluluğunu yaşıyorum. Mutfakta vakit geçirmeyi seven bir bayan olarak en önemli ve yemek yaparken keyif verecek şeyse; bıçaktır :KK28:

Bende bıçak setimi kendim oluşturdum. Uzun uzun araştırdım. Diğer markalarda gördüğüm o paslanmalar yüzünden güvenip bilindik markalardan almadım. Güvenemedim açıkcası. Yıllardır annemin kullandığı meşhur Sürmene bıçaklarından almaya karar verdim. Markası ise Sürbisa. Trabzonda üretimi oluyor. Trabzonlu değilim ama tanıdığımız aracılığı ile oradan getirttirdim :)

Mutfakta bana en güzel şekilde eşlik edecek olacak Şef bıçağım :KK16: Kırmızı saplı benim bıçağım :KK68:

61180_asci_bicagi_1.jpg

Ekmek Bıçağım:KK16:

61202_Lazerli_Ekmek_Bicagi_1.jpg

Mutfak Bıçağım :KK16: Kırmızı Saplı

61102_mutfak_bicagi_1.jpg

Çok Amaçlı Bıçaklarım :KK16:

61004_sebze_bicagi_1.jpg

61004_sebze_bicagi_1_1.jpg

61004_sebze_bicagi_1_2.jpg

61004_sebze_bicagi_1_3.jpg

Veee son olaraktaa Cupcakelerim :KK22:

Senin bıçaklarını yesinler surbisa iyidir bende onu düşünüyorum tabi buradan bulduğum kadarıyla :KK71:bıçak yenir mi diyeceksin ama öyle tatlı anlatmışsın ki yiyesim geldi güzel yemekler yaparsın onları yeriz :KK22::KK68:Cupcakeler de çok tatlı aşkla kullan kuzum hepsini:nazar::KK60:

Senin bıçaklarını yesinler surbisa iyidir bende onu düşünüyorum tabi buradan bulduğum kadarıyla :KK71:bıçak yenir mi diyeceksin ama öyle tatlı anlatmışsın ki yiyesim geldi güzel yemekler yaparsın onları yeriz :KK22::KK68:Cupcakeler de çok tatlı aşkla kullan kuzum hepsini:nazar::KK60:

:oops: Teşekkür ederim kuzumm yaparım tabikide güzel güzel yemekler. İnşallah bir gün misafir etmek ağırlamak nasip olur :KK68:

Daha daha güzelleri senin olsun inşallahh güzel yürekli arkadaşım :KK22:

X