345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

sabırsızlıkla bekliyorum.18 eylül sabahı çıkacak 33 gün var. işk 1 ay ve son bir ay Allah ım teslim olduk yaa

gerçekten zaman geçmiyor en baştaki hissettiğim duyguları yaşıyorum resmen :S oysa bu hafta dönüş için bilet alacak daha çok sevinmem lazım uffffff şafak sıkıştırıyor sanırım :18:

Kızlarr naptınız yaa demeyin öyle bakın geciyor 31 kalıcak bu gün bizim askerliğimizin basladıgı yerdeyiz hatayda. 30larda bitti sayılır bana 50ler gecmemişti hiç ama suan heyecanla cabuk geciyor günler. Dönüsünü düsünün bol bol ben öyle yapıyorum..

:)) kiz valla ben mala bagladim iyice yaaaaa....deliriciiiigiiim az kaldi :)

Delirmek yokk onlar dönünce deliriciizz sevinçten :) bak senin bir ayın altına düştü benimki bugün tam bir ay. Ramazan bir bitse diyorduk kaldı 2gun. bayram da geçtikten sonra olcak ayin 22si bizim kalacak 25 gün. Bı bakmissin Eylül gelmiş kaldı mı sana 15 gün . Eeee ne duruyorsun hala hazırlıklara başla hemen 15 gün kaldı ev temizlik düzen derken bittiiiii kavustuuukkkk:)

sevfa yokluğumu aratmamışsın :)
bunalmak yok kızlarrr bunlar en mutlu günleriniz ahh ahh keşke yerinizde olsaydım
plakalara başladığınız günü düşünün o günden bu güne 50 gün geçmiş, oysa daha dün gibi değil mii kalan 30 gün ne ki hemen geçecek. Ben daha şafak saymaya bile başlayamadım. 347 kısa dönemler de biterecek ama aşkım hala bitiremeyecek ooyy oooyyy
ama umutsuzluk yok geçecek geçmesi gerek

ayyy haklısın vallahi :))))) öyle düşünürsem cabuk gecicek bence de.saol şekerim benim :)) sen napıosun bu arada??sen de durumlar nasıl bebişim ??

senin durumda zor (( inşallah senin günlerde su gibi hızlıca akar gider canım ya kıyamam sana ben.ya teoman diyo ya şarkısında "zaman bir türlü geçmezken yıllar hayatları bitiyor" aynı o durum bizim ki de geçiyo işte bi şekilde.

Canım öyle bi anım bi anıma uymuyo:) bi bakmıssın 20lerde ben sızlanıyorum cok güvenme bana:))
Seninde gecicek insallah bir bakmıssın sende 30 sayıp mızmızlanıyorsun son bir ay cok fena die:)

Ayyy tickerım aydan düstü artık sadece hafta ve gün yazıyorrr güzel bir görüntü 4 hafta 2 gün:)

Ayyy tickerım aydan düstü artık sadece hafta ve gün yazıyorrr güzel bir görüntü 4 hafta 2 gün:)

canim bizimkinin de nobetleri cok olmaya basladi ya.bazen 4 saat araliksiz tutuo canim kocacim(( bunaldi iyice.neyse ki az kaldi cok sukur. evet tickerin mikemmellll gozukuo bebeim :)))

29'a düştük sonunda ohhh o geçmeyen 30'lar geçti. evrene güzel enerji gönderiyorum şimdi " 20'ler çok çabuk geçiyor"!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…