345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

Canım öyle bi anım bi anıma uymuyo:) bi bakmıssın 20lerde ben sızlanıyorum cok güvenme bana:))
Seninde gecicek insallah bir bakmıssın sende 30 sayıp mızmızlanıyorsun son bir ay cok fena die:)

ayy nerde o günleerrr
bayrama da gelemiyo aşkım arife günü ve bayramın üçüncü günü nöbeti varmış, 2 gün için de gelemem dedi zaten yol da uzun oooff ooofff özledim :KK31::KK31:

Yine aksam oldu yapıcak bişi olmuyor bu saatten sonra.... :KK43: Gerçi 30 gün sonraa bu vakitler muhtemelen yapcak biçok sey bulunabilir hihii:)))

Yine aksam oldu yapıcak bişi olmuyor bu saatten sonra.... :KK43: Gerçi 30 gün sonraa bu vakitler muhtemelen yapcak biçok sey bulunabilir hihii:)))

wuuuhuuuuu baslasin action yuppppppiiii:)))) cok sabirsiz olmaya basladim.her gordugum guzel elbiseleri alma cabasi icindeyim :)))) napcami bilemez haldeyim:))

wuuuhuuuuu baslasin action yuppppppiiii:)))) cok sabirsiz olmaya basladim.her gordugum guzel elbiseleri alma cabasi icindeyim :)))) napcami bilemez haldeyim:))

Sormaa allahtan ramazan vardı oruçluyken gezemedim (gerci netten de aldım bikac bişi:)) şimdi beni kim tutucak çok pis alışveriş yapasım var dönüsünde giyicem sey için tatil için ev için nette bişi vardı gecenlerde "Her 10 kadından 7si alıverişe gitmeyi cok seviyor, geri kalan 3ü alışverişten dönüyor" die cok begendim :)))

evet canım kesssınlıkle katılıyorummm...cok meşgul oluruz bak gör topiğin sesi tık diye kesilirrrr.....:KK22::KK17:

ay kızlar aynen ya .. biz kadınların genınde var demekkii bu hazırlıklar...bende netten şurdan burdan bakıyorum kıyafet gecelikk felannnn..:26:

Canım bizim topiğin sesi pek yok zaten girmiyorsunuz hiç nerelerdesiniz benim aksamları cok canım sıkılıyorrrr

evet canım ya haklısın..ben zaman buldukca giriyorum..çocuk ve gezegen bi yasantım olunca kendıme bıle vakıt ayıramıyorum...ama cok istiyorum buraya gırıp sohbet etmeyı..

asker yarenelerı bayramınız kutlu olsun....onlarsız nasıl bı bayram olacaksa artık...ama üzülmek yok dik durmaya ve destk olmaya devamm..ne var canım bu bayram yanımızda yok dıye allah allah.. inş. diğer bayrama yanımızda olacakkkk he he ve ben ondan bolca haclık koparacammm adettendiiirr..:nazar:

asker yarenelerı bayramınız kutlu olsun....onlarsız nasıl bı bayram olacaksa artık...ama üzülmek yok dik durmaya ve destk olmaya devamm..ne var canım bu bayram yanımızda yok dıye allah allah.. inş. diğer bayrama yanımızda olacakkkk he he ve ben ondan bolca haclık koparacammm adettendiiirr..:nazar:

Saol canım seninde bayramın kutlu olsunn. Aaaa bilmiyordum harclık mı alınıyor ben nasıl bilmem böyle bişeyi tühh bende alayım bari :))))))))))

Saol canım seninde bayramın kutlu olsunn. Aaaa bilmiyordum harclık mı alınıyor ben nasıl bilmem böyle bişeyi tühh bende alayım bari :))))))))))

kizlarrrr bayraminiz mubarek olsun:)))) tek tek alinti yapmaya usendim.telden giriorum da:)) ayol alisveris de yapmazsak kafayi yeriz ya :)kafa dagiliyo en azindan biseylere bakinca alinca falan:) soyleeee şıkır şıkır seksi seksi falan ciciler aliyorum:))) annneeaaammm cok ozledim aşkitoşumu:))

Bu bayram gününde Müslüman olduklarını söyleyen şerefsizler adiler bir sürü ailenin evine ates düsürdünüz allah sizin belanızı versin tez zamanda. insallaahh sürünün geberin hepiniz. Tüm olanlara ragmen bayramımız kutlu olsun kızlar. Cok doldum kusra bakmayın:KK43:

kızlar aşklarınıza sürpriz yapcak mısınız?yani bi planınız var mı?hediye vs gibi gibi.birşeyler yapmak istiyorum ama aklıma hiç bişi gelmiyo ki benim ya :KK53:

kızlar aşklarınıza sürpriz yapcak mısınız?yani bi planınız var mı?hediye vs gibi gibi.birşeyler yapmak istiyorum ama aklıma hiç bişi gelmiyo ki benim ya :KK53:

Canım ben hediye falan düşünmedim hiç. Süpriz olarakta bişi düsünmedim. Gelcek kavuscaz iştee.. Ne gibi bir süpriz düsünüyorsun sen?

selam kızalr ve hızlı şafak atmalar :KK1::KK1:

bişi sormam gerek
benim sevgilim 347. dönem askeri iskenderun da şu an denizci
bugün konuştuğumuzda usta birliğinde çoğunlukla muhafız sınıfı çıktıklarını söyledi...

aranızda hem denizci olup hemde muhafız birliğinde askeri olan var mı ? bana bilgi verebilir mi ? muhafız sınıfı ne iş yapar ortam şartları nasıldır diye...

selam kızalr ve hızlı şafak atmalar :KK1::KK1:

bişi sormam gerek
benim sevgilim 347. dönem askeri iskenderun da şu an denizci
bugün konuştuğumuzda usta birliğinde çoğunlukla muhafız sınıfı çıktıklarını söyledi...

aranızda hem denizci olup hemde muhafız birliğinde askeri olan var mı ? bana bilgi verebilir mi ? muhafız sınıfı ne iş yapar ortam şartları nasıldır diye...

Biz sizin kadar kalabalık diiliz sedulu sadece bir kişi var benim hatırladıgım denizci oda cok sık girmiyor.

X