345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

cokk saoll tattlımm aynen öylee eylulldee alacm hedıyemıı :)annemm babamm kardesm saolsnlar ellernden gelenı yapıyolar cok sukurr atlattıkk..sende takma cnmm gercekden iice sıtres altındalarr ne desem terslıyo nedesem patlıyoo benmkıdee bıde üzüldm adam bumu dıye oturup ona üzülüyorm ıyımı ama bellıı gercekden sitresden bıyerde patlıyolar
doğum günün kutlu olsun bedia :)

36 gün kaldı oooh 347ler başladı saymaya

cokkk tskler gisellee efett yaa üzüldmm sımdı onlara ılkgunler hıc cekılmezz

Bir alt dönem de teslim olduguna göre artık biletler gelmiş oldu eylül cok cabuk gelicekk kızlarr herkes hazırlıklara baslasınnnn!!

Bir alt dönem de teslim olduguna göre artık biletler gelmiş oldu eylül cok cabuk gelicekk kızlarr herkes hazırlıklara baslasınnnn!!
evet ya aklimda onlarca plan var:))))) durmadan gelcegi gunu dusunuyorum yakinda siyircam:))))
konyada canım. üzülme ya iyi olsunda çekelim hasretlerini:) öbür bayramda yanında ne de olsa :)

aynen sag salim donsunler kavusalim da uzak olmus sorun diil canim ya:)

yedeksubay tk da artık 347lerin safagıda cıkmıs 158 gün 8 saat die hadi bizim bitsin artıkkkk

Evet simdi ilk günleri düsünsene cok fenaaaaaa

aman aman dusunmek hic istemem.ustune para verseler o gunlere donmem yani.ne feci gunlerdi yaa (( sigara icmeyen kocam sigaraya baslamisti acemilikte( neyseki birakmis simdi.hele hepimizin halini dusunuorum da simdi komik gelio:) 2 dk konusmak bile muhtesem bir duygu gibi geliodu bize:))))) kac kere aradi kac dk konustuk onun hesabini yapioduk hey gidi gunler heyyy:)))

Yaa sorma benimkide basladıı hemde 2 günde bi paket içiyomus dönünce bırakır insallah ben hiç elinde sigara görmedim cok zoruma gidiyor.

Yaa sorma benimkide basladıı hemde 2 günde bi paket içiyomus dönünce bırakır insallah ben hiç elinde sigara görmedim cok zoruma gidiyor.

evet bende cok uzuldum duyunca.icme demistim tersledi beni ben ne haldeyim ne kadar bunaliorum burda falan deyince bende bise demedim.ama birakmis simdi icmiomus(( insallah birakir canim.cok zorlaniolar ya oralarda .allahim su bir ay da carcabuk gecsin ve sag salim donsunler yuvalarina askerlerimiz.

Evet benimkide kızdı içme diyince bişi deme moralimi bozma diyo. Bırakır insallah

demek bütün askerler öyle benimkinde sorun yok o zaman bende çok üzülüyordum ben ona hep destek oluyorum o bana köstek oluyor diyordum içim rahatladı bu mesajınla çok tuhaf olduk ya her duyduğumuza seviniyoruz gelince onlar bizi toparlıcak artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…